Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם חילוני יכול לגור בבני ברק?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

בקרוב חוזה השכירות שלי נגמר ואני מתחיל לחפש אלטרנטיבות

מה שאני מחפש זה דירת 2 חדרים, 40-50 מטר

לצערי דירה ראויה בגבעתיים לא יורדת מ-5500 ש"ח

לצורך הניסוי בלבד פזלתי קצת למערב בני ברק (ממש גבול רמת גן)

דירות מקבילות סבירות של מרחק רחוב אחד מרמת גן ו3 רחובות מגבעתיים נסחרות ב-2300-2500 שקל שזה 60% פחות מדירה מקבילה בגבתעיים ואנחנו מדברים על מרחק של אולי 200-300 מטר

השאלה שלי והיא רצינית לחלוטין

האם לחילוני גמור יש התכנות לגור בבני ברק? האם גבול רמת גן זה באמת בני ברק כמו שאנחנו חושבים על בני ברק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל אזור זה משהו אחר, תלך להסתובב שם בשבת ברחובות האלה ותראה אם לא סגורים הכבישים ואם יש תנועת מכוניות. 

מעבר לזה לא מאמין שיש הבדל משמעותי עבור חילונים, אולי יציעו לך להניח תפילין בתדירות גדולה יותר מהרגיל אבל מעבר לזה אם אתה לא מארגן מסיבות בדירה שלך בשישי בערב או עושה על האש במרפסת ביום כיפור, לא חושב שיזיז לך או להם. מה שכן, יש להם לפני כניסת שבת אזעקה מעצבנת כזאת כדי להזכיר לכולם.

המחירים בגבעתיים מטורפים, ברמת גן זה קצת יותר שפוי. כדאי לך לחפש גם שם.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש בשכונה רמת עמידר ברמת גן. זה על גבול עם בני ברק, והמחירים יותר נמוכים ממה שרשמת. גם נווה יהושע רמת גן שכונה לא יקרה יחסית .

ליד פארק לאומי יש את רמת השקמה.

בבני ברק לא תוכל לנסוע ברכב בשבת, לא משנה האם זה בגבול עם רמת גן או בלב בני ברק - הכל חסום , חוץ מכמה רחובות ראשיים בפרדס קץ ( שייך לבני ברק, גרים שם לא מעט חילונים,  וזה איזור שקרוב לקניון איילון).

אבל אי אפשר להשוות את כל המקומות האלה לגבעתיים . כל עוד אין ילדים, פחות קריטי.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, nimrod7676 כתב:

שלום לכולם

בקרוב חוזה השכירות שלי נגמר ואני מתחיל לחפש אלטרנטיבות

מה שאני מחפש זה דירת 2 חדרים, 40-50 מטר

לצערי דירה ראויה בגבעתיים לא יורדת מ-5500 ש"ח

לצורך הניסוי בלבד פזלתי קצת למערב בני ברק (ממש גבול רמת גן)

דירות מקבילות סבירות של מרחק רחוב אחד מרמת גן ו3 רחובות מגבעתיים נסחרות ב-2300-2500 שקל שזה 60% פחות מדירה מקבילה בגבתעיים ואנחנו מדברים על מרחק של אולי 200-300 מטר

השאלה שלי והיא רצינית לחלוטין

האם לחילוני גמור יש התכנות לגור בבני ברק? האם גבול רמת גן זה באמת בני ברק כמו שאנחנו חושבים על בני ברק?

1. סביר שלא ישכירו לך דירה בשכונה חרדית

2. קח בחשבון שהרחובות סגורים בשבת לתנועת כלי רכב

ע'פ ויקיפדיה יש שכונה חילונית אחת (פרדס כץ) וגם היא עוברת תהליך התחרדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, vladclar כתב:

תחפש בשכונה רמת עמידר ברמת גן. זה על גבול עם בני ברק, והמחירים יותר נמוכים ממה שרשמת. גם נווה יהושע רמת גן שכונה לא יקרה יחסית .

ליד פארק לאומי יש את רמת השקמה.

בבני ברק לא תוכל לנסוע ברכב בשבת, לא משנה האם זה בגבול עם רמת גן או בלב בני ברק - הכל חסום , חוץ מכמה רחובות ראשיים בפרדס קץ ( שייך לבני ברק, גרים שם לא מעט חילונים,  וזה איזור שקרוב לקניון איילון).

אבל אי אפשר להשוות את כל המקומות האלה לגבעתיים . כל עוד אין ילדים, פחות קריטי.

רמת עמידת לא בעייתית מבחינת אוכלוסיה? והיא גם ממש רחוקה מתל אביב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם יעזור לך, אבל מה עם אם המושבות הותיקה בפ"ת?

שכונה חילונית, קרובה לרכבת, די קרובה לרמת גן (7-10 ק"מ, תלוי איפה ברמת גן), מחירים כמו שאתה משלם תשלם על דירת 3 חדרים טובה (עם ממ"ד, חניה, מעלית וכו') ותשאר עם עודף.

יש את האחים ישראלית (שכונה של בתים פרטיים) שקרובה מאוד לאם המושבות ואולי שם תמצא יחידות דיור במחיר סביר.

אולי קצת מרחיק אותך אבל משאיר אותך עם מחירים הגיוניים יחסית.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כל פ"ת, שיממון. 

מה שכן, להיות באזור הזה מרחק 7-10 ק"מ ברמת גן זה נתון מטעה, כי בשעות העומס זה בקלות חצי שעה-40 דקות של פקקים. 

• אהבתי 2

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, nimrod7676 כתב:

רמת עמידת לא בעייתית מבחינת אוכלוסיה? והיא גם ממש רחוקה מתל אביב

רמת עמידר לא בעייתית כבר הרבה שנים. גרים שם לא מעט דתיים עם משפחות, אבל זה ממש לא בני ברק.

נווה יהושע שכונה חילונית, והיא קרובה לאלוף שדה. 

תחבורה ציבורית נוחה, גם לכיוון תל אביב

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, ניקו פ. כתב:

מה שכן, להיות באזור הזה מרחק 7-10 ק"מ ברמת גן זה נתון מטעה, כי בשעות העומס זה בקלות חצי שעה-40 דקות של פקקים. 

נכון, אבל בתזמון טוב עם הרכבת (לא בזמני קורונה) אני מגיע תוך פחות מחצי שעה לעבודה (עובד באיזור הבורסה).

והאמת שעכשיו מאוד סבבה לנסוע לעבודה גם עם הרכב, בזמני לא קורונה לקח לי בסביבות 40 דקות כמו שכתבת.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ניקו פ. כתב:

כמו כל פ"ת, שיממון. 

הסתכלתי קצת ביד 2 והמחירים דיי דומים לרמת גן

בשביל 400-500 שקל בחודש כבר אני מעדיף לגור ברמת גן

בשבילי הפקקים הם לא בעיה כי אני עם אופנוע \ קורקינט (לסירוגין, תלוי עונה)

לפני כשעה, vladclar כתב:

רמת עמידר לא בעייתית כבר הרבה שנים. גרים שם לא מעט דתיים עם משפחות, אבל זה ממש לא בני ברק.

נווה יהושע שכונה חילונית, והיא קרובה לאלוף שדה. 

תחבורה ציבורית נוחה, גם לכיוון תל אביב

כן חשוב לי שיהיה צעירים באזור או לפחות קרוב לאזור (כן, אני יודע שבני ברק זה לא הכיוון, אבל אם זה 5 דקות הליכה מכצנלסון אז זה בסדר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ראית שני חדרים במחירים האלו בפתח תקווה?

על 3 חדרים בשכונות הטובות משלמים סכומים כאלו (באיזור ה-4500-5000₪), באיזורים הפחות נחשבים של העיר זה יכול לרדת לאיזור ה-3500₪.

יחידת דיור טובה לא אמורה לעלות לדעתי יותר מ-3500-3800₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשתיות בבני ברק גמורות, מנקודת מבט של נהג, אני רואה רק תשתיות ישנות ואין הרבה תשתיות חדשות. ממ"ד זה בגדר חלום ועכשיו בכלל צריך לכוון לדירות עם ממ"ד.

המלצתי להתרחק מבני ברק. אם מחיר חשוב דווקא הייתי הולך לטיפה יותר רחוק מרמת גן.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, DareDevil כתב:

התשתיות בבני ברק גמורות, מנקודת מבט של נהג, אני רואה רק תשתיות ישנות ואין הרבה תשתיות חדשות. ממ"ד זה בגדר חלום ועכשיו בכלל צריך לכוון לדירות עם ממ"ד.

המלצתי להתרחק מבני ברק. אם מחיר חשוב דווקא הייתי הולך לטיפה יותר רחוק מרמת גן.

למה אכפת לי כאינדיבידואל מתשתיות הכביש וממדים בבני ברק?

לפני שעתיים, dorsht כתב:

איפה ראית שני חדרים במחירים האלו בפתח תקווה?

על 3 חדרים בשכונות הטובות משלמים סכומים כאלו (באיזור ה-4500-5000₪), באיזורים הפחות נחשבים של העיר זה יכול לרדת לאיזור ה-3500₪.

יחידת דיור טובה לא אמורה לעלות לדעתי יותר מ-3500-3800₪.

שתי חדרים בפתח תקווה ראיתי באזור ה-3200, אז אני כבר מעדיף לשלם 3800 ולהיות ברמת גן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, nimrod7676 כתב:

למה אכפת לי כאינדיבידואל מתשתיות הכביש וממדים בבני ברק?

אתה אלדין עם מרבד קסמים?

כאינדיבידואל אתה לא משתמש בכבישים עם האופנוע/קורקינט שלך?

באזעקה אתה לא תרצה ללכת לממד? לכול מקרה?

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...