Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לפני רכישת רנו קפצו׳ר

flop
שימו לב! השרשור הזה בן 883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

רציתי להתייעץ לפני רכישת רנו קפצו׳ר אנחנו זוג שעומדים להתרחב ומחפשים רכב שיתאים למשפחה צעירה.

ראינו את הרנו עשינו נסיעת מבחן וחקרנו קצת את המתחרים בסגמנט.

מבחינת מה שמקבלים ברנו אנחנו דיי מרוצים מהאבזור בטיחות ומהתא מטען הגדול ושהרכב מוגבהה אבל שמנו לב לירידת ערך הגבוהה שיש לרכב הזה וזה מעלה בנו חששות בנוגע לעתיד.

הייתי רוצה לדעת קודם כל מה אתם חושבים על הרכב לעומת המתחרים באותו סגמנטֿ?

האם יש רכב שמציע את אותו אבזור בטיחות באותו טווח מחיר בערך והוא יותר מומלץ?

מה אתם חושבים על ירידת הערך של הדגם הזה?

תודה לכל העוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה״כ רכב מוצלח וממובילי הסגמנט, בעיקר עם המנוע החדש ש(כנראה) אמין יותר מהקודם, אם כי בדגם המשווק כיום ההספק קצת נמוך יותר. אני עדיין הייתי מעדיף את הסקודה קאמיק (מציע לכם לבדוק אותו אם טרם בדקתם) אבל הבעיה היא שאין רכבים במלאי לחודשים הקרובים לפחות...יש אצל היבואן המקביל אבל עם המנוע החלש וללא אבזור בטיחותי מלא. הרנו זמינה במלאי ולמרות שבקושי רואים אותה על הכביש, אולי זה ישתנה כי כרגע מי שבוחר ללכת על הקליאו צריך להתפשר על מנוע חלש יותר, כי הפסיקו לשווק אותה בארץ עם ה 1.3. עוד כיוון - תבדקו את האופל מוקה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמור להגיע בקרוב רנו ארקנה, אותו מנוע גיר ושלדה בסגנון גיפ קופה.

לפי המחירים שפורסמו פה בפורום הוא אמור להתחיל ב130, הייתי מחכה טיפה בשביל לבחון אותו גם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לבדוק גם את הג'וק החדשה (יש לנו אחת כזאת במשפחה).

אמנם עם מנוע 1.0 אך נותנת תמורה עדיפה לדעתי לעומת הרנו וגם יש לה ביקוש יפה בשוק יד שניה.

אציין, שהמנוע מרגיש חזק מספיק ברוב תנאי הדרך והגיר (המשותף לרנו ולניסאן) גם כן מוצלח למדי.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירדנו בסוף מה״רנו״ בגלל הירידת ערך וביקורות על הרכבים של הרנו.

אנחנו עכשיו בכיוון של הסוזוקי ויטרה מה אתם אומרים? כרגע יש רק את הדגם ההיברידי הפשוט GLX שחסר בו חיישני חניה ומערכת מולטימדיה.

עריכה אחרונה על ידי flop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שעיקר התלונות לגבי הדור הקודם של קפצור וחלק מהדגמים היה על המנוע 1.2 טורבו ותיבה רובוטית.

בדור הנוכחי  המנוע וגיר האחרים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, flop כתב:

אנחנו עכשיו בכיוון של הסוזוקי ויטרה מה אתם אומרים? כרגע יש רק את הדגם ההיברידי הפשוט GLX שחסר בו חיישני חניה ומערכת מולטימדיה.

עם הסוזוקי זה ״ללכת על בטוח״ אבל תא הנוסעים פשוט בהרבה, והרכב לא מצטיין כמעט בשום דבר מלבד אמינות וסחירות עתידית. לא שהוא רכב רע, פשוט האחרים טובים ממנו. קח גם בחשבון שהוא ממש לא היברידי, שמו סוללה שמסייעת בהתנעה בעיקר כדי לעמוד בתקנים. עשו את זה גם בסוויפט.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הויטארה אופציה מעולה בתקציב. נכון - מעוצבת מעט ארכאי, אבל מרגישה solid ונוחה סה"כ. כמובן שמוניטין האמינות זה בונוס.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.12.2021 בשעה 12:10, Bull-81 כתב:

ממליץ לבדוק גם את הג'וק החדשה (יש לנו אחת כזאת במשפחה).

אמנם עם מנוע 1.0 אך נותנת תמורה עדיפה לדעתי לעומת הרנו וגם יש לה ביקוש יפה בשוק יד שניה.

אציין, שהמנוע מרגיש חזק מספיק ברוב תנאי הדרך והגיר (המשותף לרנו ולניסאן) גם כן מוצלח למדי.

אתה יכול להסביר במה התמורה עדיפה? 

אני מבין שיש לכם אחת במשפחה ואתה קצת משוחד אבל אני לא רואה אפילו יתרון אחד שיש לגוק על הקפצור. 

לפותח השרשור אני יכול לכתוב שמנסיעת מבחן בקפצור לפני כשנה כשהרכב הגיע, התרשמתי מאוד לטובה, המנוע חזק מאוד, הרכב מרווח עם תא מטען גדול ואבזור עשיר. 

המנוע והגיר משווקים בארץ מ2019 ברוב דגמי החברה ואישיתי לא שמעתי על תקלות בשילוב הזה. לדעתי רכב מאוד מוצלח שעלול להתפספס בשוק בגלל שיווק פחות מוצלח

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.1.2022 בשעה 08:38, flop כתב:

היה לי את הדגם עם ה 157 כ"ס ומכרתי אותה מעל המחירון. על מה אתה מדבר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך כל רכב עכשיו נמכר מעל המחירון...

כשנחזור למצב של אספקת מכוניות חדשות סדירה, מבצעים, אפס קילומטר זמין וכו, מהר מאוד האירופאיות יחזרו למחירים שבצד הנמוך יותר. אולי מתבצע איזשהו תיקון מוניטין כרגע, אבל מוכן להתערב שזה לא יחזיק לעוד יותר מדי זמן. הישראלים אוהבים טויוטה, יונדאי, קיה, סוזוקי ומאזדה. לא שיש בזה משהו רע אבל מן הסתם זה השפיע בעבר וישפיע בעתיד על השוק של האירופאיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, dr6633 כתב:

בערך כל רכב עכשיו נמכר מעל המחירון...

כשנחזור למצב של אספקת מכוניות חדשות סדירה, מבצעים, אפס קילומטר זמין וכו, מהר מאוד האירופאיות יחזרו למחירים שבצד הנמוך יותר. אולי מתבצע איזשהו תיקון מוניטין כרגע, אבל מוכן להתערב שזה לא יחזיק לעוד יותר מדי זמן. הישראלים אוהבים טויוטה, יונדאי, קיה, סוזוקי ומאזדה. לא שיש בזה משהו רע אבל מן הסתם זה השפיע בעבר וישפיע בעתיד על השוק של האירופאיות.

הרכב נמכר באוגוסוט ובעיניי הוא הכי מוצלח בסגמנט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...