Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגיני ברכיים לרכיבה

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומות.
אחד הצעירים במשפחה התחיל לרכב על קטנוע. היות ואין מצידו התלהבות לענין הגנת הברכיים, החלטתי לרכוש לו כאלה במתנה, להציב לו עובדה.
מה קונים היום ולמה לשים לב?
אני מעדיף לרכוש בעליאקספרס/איביי, אבל פתוח כמובן לכל רעיון אחר.
תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין התלהבות, חשוב להביא בחשבון  פרמטרים שיעודדו אותו להשתמש כמו קלות לבישה והורידה, נוחות, וקלות אחסון. גם אם זה יבוא במידה מסויימת על חשבון איכות. כי אם הוא לא ילבש, לא משנה כמה איכותיים המגנים.

יש מגינים גדולים ומסורבלים, קשיחים מאוד, מגינים על כל השוק, מפרקים משוכללים, וכבדים, ותר עליהם.

חפש משהו בכמו בתמונה, בלי מפרקים, עדיף עם חיבור של רצועות סקוץ׳ (פה נראה שיש אבזמים, פחות נוח לתפעול). זה אולי מגן פחות, וגם בלאי גבוה (בעיקר לרצועות גומי) אבל כאמור, עדיף משישכבו בארון.
image.thumb.png.0d425c8d4e15e4d7f07df21fb947cbe5.png

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקוטש בהחלקה דבר ראשון יסתובב לפוזיציה שלא תגן על כלום. רק קליפסים (וצמוד יותר חזק ממה שנוח בהתחלה, כמו קסדה)

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את הקשר בין שיטת התפיסה לסיבוב המגן.

מגן יסתובב עם הוא לא צמוד מספיק. זה יכול לקרות עם כל אביזר חיבור, זה ענין של הידוק הרצועה. 

אז אולי רצועת גומי גמישה היא לא מומלצת, אבל זו נקודה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים.
אין לי ספק שאם הוא יקבל סוס במתנה, הוא לא יבדוק לו את השיניים ולכן זה לא מה שמטריד אותי. אין ספק שבטיחות עולה כאן על נוחות הלבישה.
מה שאני אשמח לקבל בו עזרה, הוא מה לקנות והיכן.
כאשר מבצעים ריפרוף מהיר ומשווים בין ההיצע בארץ לזה שלמשל ישנו בעליאקספרס, אז הרי שההבדל בין המחירים זועק לשמיים.
אבל אתם המומחים, אז אשמח לעצתכם כאמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו, תקנה משהו קומפקטי ולא מעיק, אחרת לא ילבש. ממליץ על כאלו שניתן ללבוש מתחת לג'ינס (לא סקיני, כן?):

https://www.ofnonet.co.il/product/15812/1245/74/--*חיסול*-מגיני-ברכיים--Icon-Field-Armor-Knee-Guard-שחור

אפשר להזמין אותם מאיביי בחצי מחיר. בהצלחה.

היה לי פעם את הגרסה היותר רצינית מאותה חברה - https://rideicon.com/gear/mens/field-armor/field-armor-3-knee/black ואפילו אותה ניתן ללבוש מתחת לג'ינס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה לו קורס רכיבה. לדעתי (רוכב 25 שנה) יותר יעיל ממגני ברכיים.  קורס נמשך בין יום ליומיים והוא עושה אותו עם הכלי שלו. 

שם גם יכניסו לו לראש בין היתר את חשיבות המגנים. 

בהצלחה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדר דעה אישית - להמנע מאביזרי מיגון מאליאקספרס.

עם כל הכבוד, אינך יודע מה רמת ההגנה האמיתית שהם מעניקים.  לעניות דעתי - רק מספקים למשפחה אפשרות לישון בשקט, אך ללא כיסוי מאחורי זה.

אם רוצים להשקיע באביזרי מיגון - אז לא חוסכים, והולכים על יצרנים מוכרים (אפשר גם לנסות לרכוש באמזון וכו' - אולי יהיה מחיר יותר נוח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...