Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלושה וויסקים מומלצים

locus
שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, ST12345 כתב:

עשיר-

פירותי -

עגול-

עם גוף נפלא-

ועומק -

בעל קלילות-

וחלקות-

לא מבין; האם זו התעלמות מכוונת או שרובכם לא באמת מבינים מה זה אומר אבל שמחים להתפלפל כאן?

ברצינות, אין לי מושג מה זה אומר וככל הנראה לחלק גדול מקוראי השרשור גם אין שמץ.

מישהו ירים את הכפפה ויתרגם?

יאפ

וגם כי בלי טעימה כדי להבהיר מה אתה טועם ולדבר על זה - קשה להעביר את זה.

ולגבי טעימות - קבל סרטון משעשע אבל מסביר מעולה איך טועמים - כי זו נקודת פתיחה חשובה:

https://www.facebook.com/omef.ganor/videos/10158813971608798

לגבי השאלות שלך:

פירותי - יש ריח או שאריות טעם בעיקר אחרי / כשמאווררים את הפה של פירות כאלו ואחרים.

תפוח , פירות הדר , blueberries לדוגמא אלו טעמים פירותיים נפוצים מאוד בוויסקי.

חלקות מדבר הרבה על האם זה שורף או לא כששותים את זה - וזה קצת אינדיווידואלי.

עומק - לרוב מדבר על טעמים ״נפתחים״ ומשתנים לאורך זמן.

בלי לטעום ולקחת את הזמן ולנסות להבין מה אתה שותה בשקט וברוגע - קשה להסביר באינטרנט - לכן ההמלצה שחזרתי עליה - סדנאות טעימה - עדיף עיוורת ומונחית - זו אחלה דרך להבין מה - אתה! - אוהב - שזה הכי חשוב.

יש לי חבר - שבשבילו ג׳וני אדום - זה פאר היצירה.

טעם מכל הבא ליד - כולל וויסקים בני 18 ומעלה שנה. ועדיין - הבקבוק שהוא חוזר אליו קבוע - הוא ג׳וני אדום.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 20 שעות, BarryG כתב:

מה שעושים בבלנדד זה לערבב כמה מאלטים עם גריינים

יש גם בלנדים של סינגל מאלטים.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל הפרשנים. הארתם. ג'וני אדום זה באמת משקה חריף וכשמו כן הוא, אפשר לשתות - אבל פחות, משמעותית פחות. בשבילי הוא הדוד של J&B המזעזע שעם ישראל חזר איתו מהדיוטי עשרות שנים.

לפחות אצלי, לאחר כ 20 שנות ויסקי חלה זליגה איטית/ רוטציה לכיוון הקוניאק ומארטל נהיה גם חבר טוב.

עדיין מחזיק בקבוק וודקה עם משקאות אנרגיה, לחברים שבאים ושותים רק את זה וממשיך לרדת עליהם כל פעם מחדש. 

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ST12345 כתב:

עדיין מחזיק בקבוק וודקה עם משקאות אנרגיה, לחברים שבאים ושותים רק את זה וממשיך לרדת עליהם כל פעם מחדש. 

זה פשוט סוג אחר של כיף.

אם אני במסיבה - או באירוע עם בר - לגמרי מזמין רדבול עם וודקה. למסעדה או משהו בסגנון - כנראה איזה קוקטייל, ולבית - כוס וויסקי לכיף שלי באיזי.

כמה שננסה להיות פחות פלצנים ולבטל טעם של אחרים - ככה יותר אנשים יתנסו ויהנו.

וויסקי זה לא איזה סוד כמוס למביני עניין - ומי שלא טעים לא / לא חושב שזה אדיר (אבל רק הסינגל מאלט שלי בדיוק!) לא מבין...

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבטל ולא מתפלצן. וודקה AS-IS זה משקה עם טעם נוראי וגם מי ששותה וודקה מילדות יעיד על כך. טעם נרכש - בהחלט כן, כמו שאני אוהב ערק כי זה טעם נרכש, עדיין בבייסיק זה אלכוהול בעל טעם חריף מאוד ולא הכי טעים (הערק) לערק יש כת ניחוח האניס ולוודקה יש את ניחוח הסוליה של אולסטאר.

האמת לאמיתה שהוודקה פשוט לא משקה שעומד בפני עצמו (מעטים האנשים שישתו אותו נקי - לרוב יהיו מי שגדל על זה, כמו הערק) ויש צורך למהול אותה במשהו עם הרבה סוכר וטעמים אחרים בכדי לטשטש את המקור. לא פעם שמתי פינלנדיה בבקבוק של גרייגוס והמומחים לא שמו לב. 

אין שום צל של ספק שכקוקטייל וודקה-רדבול זה חיית מסיבות ועושה עבודה, רק צריך לקרוא לילד בשמו.

עכשיו: לבשתי את האפוד הקרמי עם המגן צוואר, חבשתי קסדת לוט"ר עם מגן פנים, וממתין לכל תגובות חובבי הוודקה שככל הנראה ירוקנו עלי כמה מחסניות...(;-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה ללבוש אפוד - וודקה זה משקה שיש לו קריטריונים דיי פשוטים ומדידים.

באיכות גבוהה אכן קשה להבחין בהבדל ומבחינתי גם - הוא מיקסר.

עניין הביטול התייחס לוויסקי שהרבה נשענים על אגדות אורבניות , סימון שנים , כמה סקוטי נשמע השם וכו

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגדרה של וודקה טובה זו וודקה שהיא חסרת טעם וריח. זה לא עניין של פלצנות - משקה שככל שהוא טוב יותר כך הוא חסר טעם וריח הוא לא משקה טוב.

מה שכן, וודקה טובה פשוט באה מעולה בקוקטיילים - וככל שהיא באמת טובה (שוב, חסרת טעם) כך היא עובדת מצוין גם עם שילובים לא מפוצצי סוכר וטעם. וודקה - סודה עם ליים סחוט זה אחלה משקה.

ויסקי זה משקה האלים (כשבפעם הראשונה שטעמתי אותו הייתי משוכנע שזה היה מקולקל ורציתי להקיא את נשמתי אבל הוא באמת נרכש). ההשוואה לוודקה לא רלוונטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.11.2021 בשעה 14:43, SlowRide כתב:

אתה צודק. אני טעמתי רק את האדום והכחול.

גדול. 

זה כמו להגיד שהבנזין לא משהו אחרי שניסית מזוט ודלק מטוסים.

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, kramerica כתב:

ההגדרה של וודקה טובה זו וודקה שהיא חסרת טעם וריח. זה לא עניין של פלצנות - משקה שככל שהוא טוב יותר כך הוא חסר טעם וריח הוא לא משקה טוב.

מה שכן, וודקה טובה פשוט באה מעולה בקוקטיילים - וככל שהיא באמת טובה (שוב, חסרת טעם) כך היא עובדת מצוין גם עם שילובים לא מפוצצי סוכר וטעם. וודקה - סודה עם ליים סחוט זה אחלה משקה.

ויסקי זה משקה האלים (כשבפעם הראשונה שטעמתי אותו הייתי משוכנע שזה היה מקולקל ורציתי להקיא את נשמתי אבל הוא באמת נרכש). ההשוואה לוודקה לא רלוונטית.

תודה, שוב החכמתי. מאוד אוהב סודה לימון ומוסיף לה מיץ לימון סחוטרי. אז מהי בעצם וודקה טובה חסרת טעם וריח שתוכל להמליץ עליה?

כי מנסיוני המאוד מאוד מצומצם גם לאווזים אפורי הכנף, וגם לסטולי עלית/אסם יש גם מזה וגם מזה, והן נחשבות לטובות ע"י החבר'ה שלי  שכאמור, לא נחשבים כאניניי טעם מבית המלוכה הסובייטי.

עריכה אחרונה על ידי ST12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, ST12345 כתב:

תודה, שוב החכמתי. מאוד אוהב סודה לימון ומוסיף לה מיץ לימון סחוטרי. אז מהי בעצם וודקה טובה חסרת טעם וריח שתוכל להמליץ עליה?

כי מנסיוני המאוד מאוד מצומצם גם לאווזים אפורי הכנף, וגם לסטולי עלית/אסם יש גם מזה וגם מזה, והן נחשבות לטובות ע"י החבר'ה שלי  שכאמור, לא נחשבים כאניניי טעם מבית המלוכה הסובייטי.

רוסקי סטנדרט פלטינום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, kramerica כתב:

גם וודקה זו עולם ומלואה, אני מאלו שאוהבים וודקה עם טעם חזק של הדגנים כגון בלוגה, הטעם שלה מעולה ואפילו טעימה בטמפ' החדר.

סטוליצ'ניה עלית היא מבין החלקות ביותר שטעמתי, טובה לדעתי מהגריי גוס (שכשלעצמה מאוד חלקה וקלילה לשתיה וטובה לערבוב, אבל חסרת טעם לחלוטין כמעט).

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.11.2021 בשעה 08:43, BarryG כתב:

לגמרי. המלצה דומה תהיה monkey shoulder, שהוא בלנד של 3 סינגל מאלטים, גם VFM מעולה. 

מצטרף להמלצה.

לפני שנה וקצת היה לי בקבוק אקראי של Glendronach 12. מאוד אהבתי. לא מעושן, יחסית קליל, בטח אקנה כשיגמר לי הסינגלטון (גוסר צחקתי עליך, אבל אני החננה האמיתי פה בסוף :( )

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

(גוסר צחקתי עליך,

עכשיו באמת נפגעתי.

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

אבל אני החננה האמיתי פה בסוף :( )

אל דאגה, יש לך תחרות קשה מלא מעט מתמודדים.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.11.2021 בשעה 06:58, ST12345 כתב:

עכשיו: לבשתי את האפוד הקרמי עם המגן צוואר, חבשתי קסדת לוט"ר עם מגן פנים, וממתין לכל תגובות חובבי הוודקה שככל הנראה ירוקנו עלי כמה מחסניות...(;-

זה בסדר, גם אני לא סובל את הנוזל בטריות הזה. גם לא מת על וויסקי האמת. וגם לא על יין.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...