Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חתך מתחת למושב הנהג למספר שלדה

אלי38383
שימו לב! השרשור הזה בן 916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

לקחתי את  הרכב לשטיפה פנימית וחיצונית ויום לאחר מכן שמתי לב שמתחת למושב הנהג יש חתך בריפוד הרצפה ומתחת לריפוד אפשר לראות את מספר שלדת הרכב מוטבעת.

אני רוצה לדעת האם לחלאות יש מה לעשות עם מספר שלדת הרכב?

שמעתם פעם על דבר כזה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מכיר ה"חתך" שציינת הוא מובנה בשטיח הרצפה כדי שיהיה אפשר לראות את מספר השילדה.

נתקלתי בזה בעבר בפורד. 

לדעתי זה פשוט נפתח מהמעבר של שואב האבק ומי שעבד ברכב לא ראה ולכן גם לא סגר. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב הרכבים המספר שלדה מופיע גלוי לכל מתחת לשימשה, וניתן לקרוא אותו גם כשהרכב חונה נעול. זה לא מספר סודי.

• אהבתי 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ArikB כתב:

ממה שאני מכיר ה"חתך" שציינת הוא מובנה בשטיח הרצפה כדי שיהיה אפשר לראות את מספר השילדה.

נתקלתי בזה בעבר בפורד. 

לדעתי זה פשוט נפתח מהמעבר של שואב האבק ומי שעבד ברכב לא ראה ולכן גם לא סגר. 

ואללה? כי זה נראה ממש חיתוך רשלני כזה ולא משהו שאפשר "לסגור" בצורה יפה, תמיד יישאר פתוח.

האמת לא חשבתי שזה מספר סודי אבל לא הייתי בטוח, מצאתי שאפשר לגלות אותו דיי בקלות בגוגל לפי מספר הרכב אז למה לעשות את החיתוך הזה אבל לא הכי סומך עליהם אז חשדתי...טוב מקווה שזה לא מתכון לצרות עכשיו. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כאמור לא מספר סודי.

ברוב הרכבים החדשים הוא מופיע באיזור התחתון של השמשה הקדמית ובכל מני מקומות ברכב. לא ממש צריך להגיע למיקומים איזוטרים.

אני לא פוסל שעשו נזק במקרה - אבל אין שום צורך לעשות משהו כזה כדי למצא את המספר שילדה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, אלי38383 כתב:

מתחת למושב הנהג יש חתך בריפוד הרצפה ומתחת לריפוד אפשר לראות את מספר שלדת הרכב מוטבעת.

בוודאות מגיע ככה מקורי מהיצרן, החתך כדי לאפשר לקרוא את המספר. 

ראיתי את זה ברנו שהייתה לי. 

מה שקרה זה שבשטיפה שאבו עם שואב את השטיח ואותה חתיכה שמכסה את המקום, התרוממה. החתך היה קיים שם מהייצור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר גמור ונועד להתאים מספר שלדה ממספר מקומות כדי לוודא שהרכב לא חתוך ולא מורכב מכמה חלקים. כאמור מספר שלדה מוטבע מתחת למושב ,מתחת לחלון, באזור תא מנוע  לפעמים בתא מטען ולפעמים על פלסטיקה פנימית בתוך דלתות. אתה יכול להיות רגוע.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...