Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי שיחה עם מוכרת

שליקו99
שימו לב! השרשור הזה בן 953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב שמצאתי ביד 2

לגבי המוכרת, לפי מה שהיא אומרת הרכב כרגע רשום עדיין כמשועבד למרות שהיא אומרת שסיימה לשלם עליו והרישום שיעבוד יעלם רק עוד שבועיים, יש לה קבלה על סיום התשלום של הרכב

לגיטימי?

במודעה רשום שהרכב יד ראשונה 00, שדיברתי איתה בטלפון היא אמרה שהיא קנתה את הרכב חדש מאלבר, האם זה נקרא עסקת 0 ק''מ שבעקבותיה הקונה הראשון רשום כיד שנייה/01?

יש כמה פיסות מידע שלא מסתדרות לי ואני רוצה לוודא שמדובר בחוסר ההבנה שלה ברכב שככה גם היא טענה בטלפון, ולא הסתרת פרטים חשובים מזדון.

למרות הכל הרכב נראה במצב נהדר והנתונים שלו טובים מאוד לשנתון

להיות רשום יד שלישית לא הולך למנוע ממני לקנות את הרכב אני רק רוצה לוודא את הנתונים ומה אתם חושבים על התנהלות השיחה

עריכה אחרונה על ידי שליקו99
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היא כנראה יד שנייה. צילום רישיון רכב יבהיר זאת..

יש צדק בדבריה ; מיום שהסירה את השעבוד בבנק לוקח 3 שבועות לרשם המשכונות לעדכן את הקלסר המתאים. 

למרות האמור לעיל ניתן להסיר את השעבוד במקום אם תלך עם המכתב המקורי לרשם המשכונות . 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, save כתב:

היא כנראה יד שנייה. צילום רישיון רכב יבהיר זאת..

יש צדק בדבריה ; מיום שהסירה את השעבוד בבנק לוקח 3 שבועות לרשם המשכונות לעדכן את הקלסר המתאים. 

לגיטימי לבקש ממנה צילום רישיון רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להיפגש איתה ולראות רישיון רכב.
בנוגע לשיעבוד, השנה כשמכרתי את רכבי הסתבר לי שהבנק של הבעלים הקודם לא עדכן את רשם המשכונות שהשעבוד הוסר (4 שנים אחרי!) - קח בחשבון שזה יכול לקרות וזה כאב ראש לא קטן.

אחרי הסרת השיעבוד, תוודא מול רשם המשכונות שהוא אכן הוסר (בתום השבועיים) ותצלם ותשמור עותקים של האסמכתאות הבנקאיות שמאשרות ומוכיחות שהוא הוסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקנה רכב  עם שעבוד. דאג להסיר אותו פיזית ברשם המשכונות מראש. לפני שעושים העברת בעלות.  יותר בריא. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, save כתב:

למה לא ?! שתמחק פרטים אישיים ושתשלח צילום.  

אוקיי, היא שלחה לי כמה דברים, טופס ביטול שעבוד רכב של אלבר,  הסרת עיקול של כביש 6, שאת זה אני לא ממש יודע מה הכוונה, 

בנוסף שלחה לי רישיון רכב ואותו האמת אני קצת לא מבין, רשום בעלים קודמים 01, איך זה הגיוני?? הגיוני שאלבר יהיו יד שנייה של הרכב, היא יד שלישית, ואני אהיה רביעית?!?! חשבתי מדובר ברכב 00

מדובר ברכב ליסינג פרטי והיא הבעלים היחידים לטענתה שהשתמש ברכב מלבד חברת אלבר שממנה קנתה את הרכב כחדש כמשועבד עם תשלומים

הנתונים מסתדרים מהבחינה שרשום שהרכב עלה לכביש באוקטובר 17' ותאריך הבעלות שלה החל בתחילת נובמבר

2.png.c38f0d22c34b358faca800f95fe70ec8.png

אשמח להבהרה 😩

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא ברור? אלבר יד ראשונה

המוכרת יד שנייה . 

אתה יד 3 (אם תקנה)

תמיד תוסיף 1 לבעלויות קודמות וזה יסתדר לך 

עריכה אחרונה על ידי save
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, save כתב:

מה לא ברור? המוכרת יד שנייה .

אלבר יד ראשונה. 

אתה יד 3 (אם תקנה)

בעלים קודמים לא מתייחס לאלבר?

כי היא הבעלים הנוכחי

חשבתי בגלל שאלבר בעלים קודמים אז רשום אלבר ו01 זה יד שנייה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה טיפה מבלבל אבל כתוב בדף שהיו כבר 01 בעלים לפניה. כלומר אלבר. היא למעשה כבר יד שנייה . 

עריכה אחרונה על ידי save
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרט חשוב שלא ציינת הוא הרישום המקורי. האם הוא השכרה/החכר, חברה או משהו אחר. זה משפיע מאד על ערך הרכב.

כמוכן האם יש למוכרת תיעוד של 0 ק"מ, שאם לא כן צריך לדעת מה עבר הרכב בחודשיים שבין רישומו לבין העברת הבעלות למוכרת.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, sperial כתב:

פרט חשוב שלא ציינת הוא הרישום המקורי. האם הוא השכרה/החכר, חברה או משהו אחר. זה משפיע מאד על ערך הרכב.

איך בודקים את זה

לפי דעתי יהיה רשום ליסינג - מכירת רכב חדש 0 ק''מ

יש ערך כזה גם בלוי יצחק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעל הרכב יכול אולי להדפיס היסטוריית בעלים . אולי אפילו באינטרנט ? אבל אם לא אז ברישיומט 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, save כתב:

בעל הרכב יכול אולי להדפיס היסטוריית בעלים . אולי אפילו באינטרנט ?

לטענתה היא לא מבינה כלום אז לא רוצה לבלבל אותה עוד יותר

יש אפשרות כזאת לבדוק היסטוריית בעלים? איך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בעל הרכב יכול.

אבל אם היא חצי מסודרת צריך להיות לה הסכם רכישת הרכב וקבלות, וגם חשבוניות על הטיפולים והתיקונים שנעשו ברכב. בקש לראות אותם. אם אינם קיימים אתה צריך לבקש ממנה להוציא דוח טיפולים מהמוסך בו טיפלה ברכב, וכן דוח מהמסלקה הביטוחית, שיראה האם היו תביעות ביטוח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...