Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרפולוגיה וקבלה לעבודה

Arteko
שימו לב! השרשור הזה בן 1056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 13 דקות, amosbmw כתב:

השימוש הלגיטימי היחיד לגרפולוגיה נראה לי על מנת לזהות אם שני מסמכים נכתבו על ידי אותו אדם, לצורך משפטי.

חשבת על האפשרות, שהוא לא רצה אותך בעבודה, ופשוט המציא תירוץ גרוע כי לא היה נעים לו?

סתם שתבין התקבלתי לעבודה אחרת והלכתי אליו סתם כי היה לי זמן פנוי וכבר קבענו להיפגש, והתחברתי לבן אדם אישית אז זרמתי איתו אמרתי לו שמע התקבלתי לחברה אחרת אבל אני מעדיף לעבוד אצלך תחליט ביומיים הקרובים אם זה מתאים לך אם כן אני בעניין, והוא התאמץ באמת עשה לי מבחנים זריז הכל היה פיקס דיבר עם ממליצים שלי עשה לי בדיקה טכנית הכל הכל באמת בשביל שאני אבוא לעבוד.

אחרי הכל הוא עוד מתקשר אלי אומר לי שמע אני רוצה שתבוא אבל רק בשביל שאני ארגיש שלם עם עצמי אני רוצה תשובה של גרפולוג.

פתאום בום הוא מתקשר אומר לי שמע הגרפולוג אומר שזה ככה וככה זה צד פחות חזק אצל אז אני מעדיף שלא נתקדם

אני יושב ככה 😱 נשבע לך פשוט אמרתי לו סבבה שיהיה בהצלחה.

לפי דעתי הוא פשוט הולך אחרי אמונה שלו בצורה עיוורת, אגב לא חסר כאלה בישראל..

אבל למדתי מהסיפור הזה שיש אנשים הזויים וחלקם אפילו ממש מצליחים באיזשהו קטע חחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל יכול להיות. חבר פעם רצה לקנות דירה. בעל הדירה היו בעל אמונות מוזרות, והלך למגדת עתידות שתגיד לו אם כדאי לו למכור את הדירה לחבר. בסוף הוא קנה את הדירה, אבל עדיין הזוי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהי שפעם קנתה ממני דירה - עניין אותה יותר מכל דבר, האם יש בדירה הזאת אנרגיות טובות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, vladclar כתב:

מישהי שפעם קנתה ממני דירה - עניין אותה יותר מכל דבר, האם יש בדירה הזאת אנרגיות טובות.

איך היא בדקה את זה? הלכה לאנגורולוג?

• מצחיק 3
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני שמעתי על אחד שעשה עיסקה מצויינת על דירה בחצי מחיר, כי אירע בה רצח מהמזעזעים בתולדות המדינה, ואף אחד לא רצה לקנות אותה.

יש יתרון גם לאנרגיות שליליות..

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, amosbmw כתב:

ואני שמעתי על אחד שעשה עיסקה מצויינת על דירה בחצי מחיר, כי אירע בה רצח מהמזעזעים בתולדות המדינה, ואף אחד לא רצה לקנות אותה.

יש יתרון גם לאנרגיות שליליות..

הרצח בראשון לציון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי גם בכזה מבחן בחברת בנייה ממשלתית

פעם ראשונה ששמעתי את המראיין אומר שאני צריך לעשות  גרפולוגיה כתנאי קבלה  הוא ראה שהייתי  בשוק מזה..

מה קשור המבחן הזה ההזיה הזה ולבנייה...

בזבזתי על המבחן קרוב ל 40 דקות, נתנו לי רשימה של  דברים הזויים לצייר ולרשום להם סיפור בגודל של דף A4 

פשוט בזיון...

והדבר הכי הזוי הם אפילו לא טרחו להרים אליי טלפון מה קורה והאם התקבלתי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך היא בדקה את זה? הלכה לאנגורולוג?
לא יודע, היא לא הפסיקה לשאול לגבי האנרגיות. ובאותו הזמן פשוט הלכה לאורך כל הדירה הלוך וחזור אין סוף פעמים, בהתלבטות גדולה.
בחורה רווקה.
אבל כנראה היו שם באמת אנרגיות טובות כי היא מכרה את הדירה אחרי שני ילדים לטובת דירה יותר גדולה ( בדיוק מה שגם אנחנו עשינו ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעתו, ואני מדבר על 30 שנה כן?  בעידן של טרום האינטרנט, היו מפרסמים משרות בעיתונות סופ"ש, ולא היה יוצא דופן "משלוח קו"ח בכתב יד בלבד!".

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ליפיגו כתב:

"משלוח קו"ח בכתב יד בלבד!".

ניסית לסגנן במכונת כתיבה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש אתר שממיר את כתב היד שלך לפונט ממוחשב, זה תופס?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אם הוא ממיר אחרי זה ל"איינשטיין" או "אלף-בית". 

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, yotams4 כתב:

^פעם מישהי שאלה אותי אם אני רווק, שאלתי אותה למה, בא לך לחזור איתי הביתה? היא צחקה, אני צחקתי, לא קיבלתי את המשרה.

וואי אחי קרעת אותי..אתה גדול!!.

לפני שנה וחצי + הייתי ביום מיונים לאיזה תפקיד בנמל אשדוד. היינו קבוצה של כמה חבר'ה ובניהם היה את השחקן הזה שלומי יפרח (שיחק בסדרה "השוטרים" בתור העבריין)

הבוחנת עוברת אחד אחד ומבקשת להציג את עצמו ושואלת כל מיני שאלות..היא הגיעה אליו ושואלת למה אתה רוצה להכנס לנמל ? יש לך עבודה מסודרת ,קבועה ועוד..פה התפקיד הוא על תקן זמני..?

הוא אמר לה גם אם תגידי לי להיות מטאטא (הכלי עצמו) בנמל - אני נכנס. העיקר להכנס לנמל..היא אומרת לו מטאטא? הוא אומר לה כן - מצידי ללכת כל היום קדימה ואחורה.

היא צחקה , כולנו צחקנו - הוא לא עבר.

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...