Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרפולוגיה וקבלה לעבודה

Arteko
שימו לב! השרשור הזה בן 1053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 52 דקות, Avatar Schnitzel כתב:

אני גם לא הייתי מקבל אותו. עוד אחד עם פנטזיות להפוך לעלוקה על חשבון הציבור. מישהו צריך לעדכן אותו שהימים האלה נגמרו. 

היית מת שהם נגמרו. הלוואי. אבל יקח עוד כמה עשורים.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, wa11a כתב:

היית מת שהם נגמרו. הלוואי. אבל יקח עוד כמה עשורים.

זה כבר מזמן לא אותם תנאים שקיבלו עובדי דור א' ו-ב'. מזמן - מזמן. בנוסף הסינים עובדים במרץ על נמל חדש באשדוד ובחיפה. ברגע שהנמלים האלה יהיו מוכנים עובדי נמל אשדוד יאבדו את כל הכוח שלהם.   

קשה עכשיו, פחות פרזיטים של ההסתדרות אחר כך

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הרבה שנים, מישהו ממש רצה אותי לעבודה (שהיו אז אולי 10 אנשים בארץ שהיו מסוגלים לעשות), הגעתי לראיון ומבחני אישיות ואז הוא אומר לי "גרפולוג".התחלתי לצחוק ואמרתי לו לשכוח ממני  ושיהיה לו בהצלחה למצוא מישהו אחר - הוא לא מצא. כשהחליט לקבל אותי זה היה מאוחר מדי.

איזה דביל.

• אהבתי 3
  • מצחיק 2

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.5.2021 בשעה 22:51, vladclar כתב:

מישהי שפעם קנתה ממני דירה - עניין אותה יותר מכל דבר, האם יש בדירה הזאת אנרגיות טובות.

אצלי הביאו מומחית לפאנג-שוואי בסוף העסקה לא קרתה מסיבות אחרת.

בתאריך 31.5.2021 בשעה 22:58, amosbmw כתב:

ואני שמעתי על אחד שעשה עיסקה מצויינת על דירה בחצי מחיר, כי אירע בה רצח מהמזעזעים בתולדות המדינה, ואף אחד לא רצה לקנות אותה.

נראה לי שהוא התכוון למכירה הזו אם המחיר נכון הקונים עשו עסקה מעולה.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פייר ? פשוט לא הייתי מוכן לעבוד אצל משהו שהחלטות כאלו חשובות (העסקה שמגיעה עד לרמת המנכ״ל - גם אם זו חברה קטנה וגם אם זו חברה גדולה - כי המשמעות היא גדולה - לעסק) - הולכות דרך ״גרפולוג״.

במקום - אומר תודה ושלום.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...