Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רכבי מיני זה לבחורות"

מוטי לוכים
שימו לב! השרשור הזה בן 1045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נקודת מבט של ״ילד״בן 20(שנוסע על ספיריט 2017 ומרגיש כבר שחייב להחליף לרכב ספורט עם מינימום 300 כח סוס)  

היום,רכב זה נקודת זכות אצל בחורות. 

וגם אצל גברים,לפחות בגילי. 

תגיע לבחורה עם i10 או במוו m235,באמת צריך להגיד מה יקרה? 

שאני נוהג בבמוו של חבר כי הוא שיכור ואני ה״פראייר״תורן,הרבה יותר קל. 

לקחתי לאחותי קיה פיקנטו,התבאסתי לעלות על הרכב הזה,עגלה,ולא רציתי שיראו אותי ברכב הזה. 

ולשאלה של רכב של בנות,מי שקונה בעיקר רכב מיני זה נשים. 

ואומר את זה בתור אחד שעובד בתחנת דלק. 

לפחות 85% ברכבי מיני זה נשים. 

מעדיף משפחתית טובה בת 3 ממיני חדשה. וגם זה יותר כלכלי. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Ido12 כתב:

אם הבחורה שופטת אותך על דברים כאלו אז בהצלחה לך ולה.

אלו בחורות חומריות ולא הייתי יוצא עם כאלו.

עצוב יותר בעיניי שבחורות מסתכלות על דברים כאלו מאשר מי עומד מולה, כאילו זה שיש לו רכב יקר מבטיח לה שהוא יהיה בן זוג טוב\בעל טוב\איש משפחה טוב.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 5

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Ido12 כתב:

נקודת מבט של ״ילד״בן 20

I rest my case

שאלתי את פות"ש בן כמה הוא ובן כמה החבר שלו. 

לרוב זו מחשבה שאופיינית לצעירים, כי הם עדיין "ילדים". 

מעטים ממשיכים לחשוב כך גם בגיל מאוחר יותר, מתוך מקובעות מחשבתית. 

ובוא אומר לך כזה דבר- אני לא הייתי רוצה להיות עם מישהי ש"לא הייתה שמה עליי עם הייתי אוסף אותה ביונדאי i 10, ואם הייתי בא בm235 היא הייתה קופצת". עם כמה שאני אוהב מכוניות, בחורה כזאת היא ריקנית ושטחית בעיניי. 

ולראייה- כשהתחלתי לצאת עם אשתי, הייתה לי מיצובישי לנסר 92 שהייתה אז בת 14. כיום אני נוהג באלטו, והזוגיות שלנו מצויינת, בכל התחומים 😉

עריכה אחרונה על ידי שביט
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Gavrik כתב:

ברית המועצות התפרקה עוד לפני שהם נולדו. זה פשוט מושרש בתודעה של דוברי הרוסית. רכב קטן\חמוד = רכב לבחורה. 
אתה תופתע כמה בכל ערוץ "סוקרי הרכבים" נשמע הרבה המשפט "רכב אישה נהדר" כאילו אצל הרוסים רכבים מתחלקים לשתי קטגוריות רכב עירוני לאישה ורכב לגבר.

ההסבר שחוזר על עצמו אצל רוסים של פעם,של ברית המועצות,ה"גבר" הרוסי חושב איך להעמיס כמה שיותר ציוד לפיקניק או לטיול בכלל (בגאז' מפלצתי,להבדיל מהארץ שפה,כמו משפחות מרובות ילדים,יותר מעוניינים להעמיס כמה שיותר אנשים,כי אצל הרוסי זה גג 2 ילדים +כלב או חתול :D),וכמה שיותר מקום של צידניות לשתיה,או ציוד דייג או כל מני ציוד לתחביבים.

על אותו משקל "אמריקאי מצוי" מעדיף טנק של 2000-2500 ק"ג כדי להסיע את הילד לבית ספר.

באירופה אלו "קופסאות שימורים" רכבים עירוניים.

בקיצור כל מדינה בעולם והסטיגמות המקומיות.

תנהגו במה שנוח לכם,יש הרבה אנשים שבשבילם קיה פיקנטו,אחלה רכב משפחתי,אם הם מרגישים כך,מי אנחנו שנשפוט אותם !

עריכה אחרונה על ידי ocsi4u
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, Ido12 כתב:

נקודת מבט של ״ילד״בן 20(שנוסע על ספיריט 2017 ומרגיש כבר שחייב להחליף לרכב ספורט עם מינימום 300 כח סוס)  

היום,רכב זה נקודת זכות אצל בחורות. 

שאני נוהג בבמוו של חבר כי הוא שיכור ואני ה״פראייר״תורן,הרבה יותר קל. 

לקחתי לאחותי קיה פיקנטו,התבאסתי לעלות על הרכב הזה,עגלה,ולא רציתי שיראו אותי ברכב הזה. 

ולשאלה של רכב של בנות,מי שקונה בעיקר רכב מיני זה נשים. 

ואומר את זה בתור אחד שעובד בתחנת דלק. 

לפחות 85% ברכבי מיני זה נשים. 

מעדיף משפחתית טובה בת 3 ממיני חדשה. וגם זה יותר כלכלי. 

אתה רוצה לזיין, וזה בסדר. הייתי שם. יותר זול להשחיז את הלשון מלקנות במוו. סמוך עליי

• אהבתי 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, שביט כתב:

ובוא אומר לך כזה דבר- אני לא הייתי רוצה להיות עם מישהי ש"לא הייתה שמה עליי עם הייתי אוסף אותה ביונדאי i 10, ואם הייתי בא בm235 היא הייתה קופצת". עם כמה שאני אוהב מכוניות, בחורה כזאת היא ריקנית ושטחית בעיניי

אתה חי במדינה שטחית,שסוג הרכב או עיר או סוג הבית שאתה חי,זה סמל סטטוס !

בעולם העסקים זה מאוד  מקובל כל ה- SHOW OFF (קבלן מצליח או בכלל איש עסקים,לא יבוא עם מיני או סדאן משפחתי לבנקאי שלו),אצל עמך זה שופוני,ועם כל הריביות הזולות/הלוואות בלון מעולם לא היה יותר פשוט לחיות 5/6 רמות חיים מעבר ליכולת הכלכלי שלך האמיתית,ולא חסר אנשים שחולים על שופוני יא נאס ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, ocsi4u כתב:

ההסבר שחוזר על עצמו אצל רוסים של פעם,של ברית המועצות,ה"גבר" הרוסי חושב איך להעמיס כמה שיותר ציוד לפיקניק או לטיול בכלל (בגאז' מפלצתי,להבדיל מהארץ שפה,כמו משפחות מרובות ילדים,יותר מעוניינים להעמיס כמה שיותר אנשים,כי אצל הרוסי זה גג 2 ילדים +כלב או חתול :D),וכמה שיותר צידניות לשתיה,או ציוד דייג או כל מני ציוד לתחביבים.

זה כי מנסים למצוא תירוץ שיישמע רציונלי לצורך אמוציונלי.

בפועל זה רגשי נחיתות שהושרשו מגיל אפס, שאם יש לך אוטו קטן אז אתה לוזר.

גם ברוסיה עצמה כמעט ואין מכוניות מיני, ואם יש סופרמיני, אז בעיקר גירסאות סדאן/סטיישן.

גבר "אמיתי" יעדיף לנסוע במרצדס או טויוטה (תלוי איפה ברוסיה) מתפרקת (אבל גדולה) משנות ה90, ולא בסופרמיני חדשה, כי זה נשי מדי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, vadim6385 כתב:

גבר "אמיתי" יעדיף לנסוע במרצדס או טויוטה (תלוי איפה ברוסיה) מתפרקת (אבל גדולה) משנות ה90, ולא בסופרמיני חדשה, כי זה נשי מדי.

זה כי אתה (כרגע אתה מייצג את כל הגברים מרוסיה..) חושב שזה "נשי" אן שהנשים חושבות שזה "נשי" (כלומר ינפנפו אותך)? 

עריכה אחרונה על ידי ליפיגו
כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, שביט כתב:

I rest my case

ובוא אומר לך כזה דבר- אני לא הייתי רוצה להיות עם מישהי ש"לא הייתה שמה עליי עם הייתי אוסף אותה ביונדאי i 10, ואם הייתי בא בm235 היא הייתה קופצת". עם כמה שאני אוהב מכוניות, בחורה כזאת היא ריקנית ושטחית בעיניי. 

ולראייה- כשהתחלתי לצאת עם אשתי, הייתה לי מיצובישי לנסר 92 שהייתה אז בת 14. כיום אני נוהג באלטו, והזוגיות שלנו מצויינת, בכל התחומים 😉

אני בן 20 ועוד חייל,אני לא מחפש בחורה לחתונה. 

שאני ארצה להכיר מישהי באמת,אם יהיה אכפת לה אם אני בא אליה עם מאזדה או במוו יהיה השיקול שלה,אני לא אגיע. 

אני אומר שוב,זאת אחת הסיבות שבגללה לא יהיה לי רכב מיני. 

ואני לא ארגיש ״גברי״לנהוג ברכב כזה(לא בקטע רע,בקטע של מתבגר שלא רוצה להתבאס) 

אני רוצה רכב מעניין בישבילי ולא בישביל בחורה(שנשתחרר נביא משהו מעניין)כי אני אוהב לנהוג ומבקר הרבה בנס הרים לנהיגה נטו,וממש לא בישביל לשחק עם ילדות.

אבל הרבה יותר קל שאתה בא עם רכב מעניין. ועם הסמל הנכון מקדימה.

זה בונוס על הדרך. 

אני אישית מכיר כמה בנות(והם דיי נוראמליות)שאמרו לי שלא היו יוצאות עם בחור שאין לו רכב/רכב לא לטעמן.(ולא דברו על במוו,גם מאזדה יספיק) 

וזה היה ליפני שנה שהם היו בנות 18-19. 

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הוא חושב שזה נשי, גם חברים שלו חושבים שזה נשי, גם נשים יחשבו שזה נשי וינפנפו אותו.

אתם חושבים שלישראלים יש בלעדיות על שופוני, במדינות חבר העמים זה הולך הרבה יותר חזק מאשר פה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, שביט כתב:

הוא כתב - ילד בן 20.

יש כאלו שממשיכות לחשוב ככה גם בגילאים בוגרים יותר, אבל שיהיה להן בהצלחה.

בחורה עם ראש על הכתפיים לא תחשוב על זה יותר מדי כנראה.

יכול להגיד מהצד השני שלא ממש אכפת לי במה מי שאצא איתה תנהג. לא אכפת לי אם זה יהיה רכב חדש שעולה 300 אלף ש"ח או רכב שהביטוח שלו עולה יותר מהרכב עצמו.

לפני 1 דקה, Ido12 כתב:

אני אישית מכיר כמה בנות(והם דיי נוראמליות)שאמרו לי שלא היו יוצאות עם בחור שאין לו רכב/רכב לא לטעמן.(ולא דברו על במוו,גם מאזדה יספיק) 

שיהיה להן בהצלחה.

מעניין אם עוד 5-10 שנים הן יגידו אותו דבר.

גם בגיל שלי (28) מישהו בלי רכב זה לא כזה חריג, יש כאלו שפשוט לא צריכים.

אגב, כמה חברים שלמדו איתי לא מחזיקים בכלל רכב ותתפלא, יש להם בנות זוג כבר לא מעט זמן.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, vadim6385 כתב:

גם הוא חושב שזה נשי, גם חברים שלו חושבים שזה נשי, גם נשים יחשבו שזה נשי וינפנפו אותו.

אתם חושבים שלישראלים יש בלעדיות על שופוני, במדינות חבר העמים זה הולך הרבה יותר חזק מאשר פה.

מן הסתם אתה סמכות לנושא, הרבה יותר אמינה ממני.

בעבר הרומנטי שלי יש נסיון מועט עם נשים מהז'אנר, והן דווקא היו 'רוחנקיות' ו 'רומנטיות' שהתלהבו יותר מזה שאני פותח להן את הדלת מאשר גודל האוטו (רובר קטנה בשעתו)..

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהכוונה שלא חייב רכב בישביל בת זוג. 

אני לא מדבר על בת זוג,וגם לי ממש לא אכפת אם הבחורה שאני אהיה איתה תנהג ברכב של 15 אלף או 300 אלף,ממש לא מעניין אותי.(ומעדיף שהיא תיהיה שפויה ולא תוציא 300 על רכב)

והבחורות שמחפשות בגיל 20 במוו בגיל 30 יחפשו פורש,ובגיל 35 יבינו שהם חיו בסרט.

ובלי קשר לזה,אנחנו בפורום רכב. 

מי לא אוהב רכב חזק?אתה תהנה הרבה יותר ברכב ספורט/יוקרה מאשר במיני. 

ויתן חשק לטעום עוד,ולהרוויח יותר. 

אם תנהג במרצדס,ותגור במקום טוב רק תרצה להרוויח עוד ועוד. 

אם תנהג ברכב מיני,ותחסוך על מקום מגורים יהיה אפשר להסתפק בפחות. 

אני בכוונה רושם בצורה קצת ילדותית,כי זה מה שילדים בגילי חושבים. 

רכב מיני נחשב נשי,שתראה גבר גדול יוצא מפיקנטו זה לא נראה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, 

רכב קונים לצרכי נוחות, לנסוע בכיף ובבטחה. 

אני לא אקנה רכב מיני בגלל שהוא לא בטיחותי מספיק בעיניי וגם לא חזק מספיק (אברת' מיוחדת, גם עם 0 כריות אוויר אקח אותה, אני משוחד מבחינתה, 🙂

לפני 4 דקות, Ido12 כתב:

ברור שהכוונה שלא חייב רכב בישביל בת זוג. 

אני לא מדבר על בת זוג,וגם לי ממש לא אכפת אם הבחורה שאני אהיה איתה תנהג ברכב של 15 אלף או 300 אלף,ממש לא מעניין אותי.(ומעדיף שהיא תיהיה שפויה ולא תוציא 300 על רכב)

מי שיכול להוציא 300 אלף על מכונית ולא לחיות על קופסאות שימורים אז שיהיה לו לבריאות. 

בחירות בחיים זה עניין סובייקטיבי. 

לפני 4 דקות, Ido12 כתב:

והבחורות שמחפשות בגיל 20 במוו בגיל 30 יחפשו פורש,ובגיל 35 יבינו שהם חיו בסרט.

ובלי קשר לזה,אנחנו בפורום רכב. 

מי לא אוהב רכב חזק?אתה תהנה הרבה יותר ברכב ספורט/יוקרה מאשר במיני. 

ויתן חשק לטעום עוד,ולהרוויח יותר. 

אם תנהג במרצדס,ותגור במקום טוב רק תרצה להרוויח עוד ועוד. 

אם תנהג ברכב מיני,ותחסוך על מקום מגורים יהיה אפשר להסתפק בפחות. 

אני בכוונה רושם בצורה קצת ילדותית,כי זה מה שילדים בגילי חושבים. 

אני מכיר אנשים עם רכבים כאלה שיסכימו איתך. 

יש תחושה של עליונות כשאתה נוסע ב s class ואתה רק רוצה לשמר אותה. 

היכולת להנמיך את רעש העולם כשאתה סוגר חלון, נוסע על 120 בנוחות וקלילות מדהימה ומקבל מסאג' בו זמנית, זו יכולת שאנשים ירצו לשמר ולעבוד קשה עבורה. 

אולי זה משהו פסיכולוגי, אבל זה עובד. 

לפני 4 דקות, Ido12 כתב:

רכב מיני נחשב נשי,שתראה גבר גדול יוצא מפיקנטו זה לא נראה טוב.

אולי מבחינתך, אבל לי יש הרבה כבוד למשוגעים שנוסעים בקרטון חלב שיכול להצ'טעמק מכל מכה קטנה. 

צריך הרבה אומץ כדי להיכנס לרכבים כאלה כל פעם מחדש. 

* יש שיגידו שרכבי מיני גדלו במימדים, אבל כך גם שאר הרכבים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...