Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רכבי מיני זה לבחורות"

מוטי לוכים
שימו לב! השרשור הזה בן 1035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 13.5.2021 בשעה 13:02, Gavrik כתב:

הסטיגמה הזאת מושרשת נורא עמוק בתודעה של יוצאי ברית המועצות.
מבין כל החברים שלי (רווקים בני 20-30 ללא ילדים) אף אחד לא מוכן לשמוע אפילו על רכב שהוא פחות ממשפחתית סדאן. (משפחתית האצב'ק, סופרמיני, מיני).
אני אישית לא מבין את הטמטום הזה.

הסטיגמה הזאת מושרשת נורא עמוק בתודעה של תפרנים שעסוקים בלהרשים שכנים ואנשים זרים ברמזור במקום לחשוב בצורה יותר רציונלית. הפער במחיר בין מכונית מיני/סופר מיני למשפחתית יכול לעמוד על 30,000 - 60,000 אלף שקל. סכום לא מבוטל לחלוטין לאנשים שיודעים להתנהל כלכלית, אבל לאנשים שכל החיים שלהם מתגלגלים מהלוואה להלוואה זה בסך הכל עוד 500 שקל בחודש באיזה הלוואת בלון שקר שהם יסחבו עד הקבר. 

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפני 6 שעות, Gorpi כתב:

אם אתה גר מחוץ בתל אביב ואין לך רכב אז זו סיבה לפסילה מיידית על ידי בחורות, גם אם יש לך מקצוע ותואר וכו'.

השרשור הזה עוסק בתדמית לא טובה כביכול של גבר שנוהג במיני, כי בפורום של מכוניות מן הסתם לא תמצא שרשור על הסבל של גברים ללא מכונית בסצינת הדייטים...

הכרתי את זוגתי בגיל 28 בבאר שבע, עוד לפני שהיה לי רישיון. אני ממש שמח שזה קרה, ככה הייתי יכול לסנן את כל מי שזה היה עלול להיות חשוב לה.

לפני 6 שעות, Mikelt89 כתב:

שנתחיל לדבר על בחורות ? אם אין לך רכב (את הדגם עוד אפשר להסתיר עד הדייט), תואר (עדיף שניים) ועבודה מכובדת בהייטק עם משכורת 5 ספרות אתה לא עניין בכלל עבורן.

גוועלד, חבל שלא עידכנו אותי בזה לפני שהתחלתי ללמוד. לפחות אני בדרכי אל התואר השלישי, אז עוד אולי יש לי סיכוי.

לפני 4 שעות, Avatar Schnitzel כתב:

אפליקציות הן בסך הכל אמצעי תיווך לאנשים שמיצו את כל האפשרויות בחיים האמיתיים (אם בכלל היו להם) בדיוק בגלל אותם דפוסי התנהגות. בקיצור אין סיבה להתרגש. בוא נגיד שלא הביציות שלך מתייבשות. 

זה תיאור קצת קשה של אוכלוסית משתמשי האפליקציות. רובם כנראה באמת מיצו את יתר האפשרויות, אבל הרבה פעמים זה כי הדגים בים הקרוב פשוט לא מתאימים. אני מכיר יותר מזוג אחד שהגיעו לשידוך מוצלח ביותר מתוך אפליקציות, ולאף אחד מהמעורבים לא היו דפוסי התנהגות כמתואר בדיון. לפעמים צריך reach קצת יותר רחוק, וזה מה שאפליקציות עושות.

המקרים והכללים שעלו פה בדיון נשמעים יותר כמו סטיגמות על נשים, שנולדו ממפגשים עם יותר מדי סתומות\גולדיגריות\חיות בסרט\ילדות חסרות בטחון. אני באמת כולי אמונה שלמרות שהאדם הממוצע הוא די טיפש - לרוב הנשים לא אכפת במה אתה נוהג. למען השם, עם השכיחות של רכב והקלות היחסית היום להשיג אחד - אני בטוח שלרוב הנשים ממש לא אכפת מהרכב שלך. ואם נקרית בדרכו של פלוני ההזדמנות לפגוש מישהי כזו, שפסלה אותו כי העדיף רכב מיני, מוטב שיניח לה לחכות לעלם החמודות הבא. הוא עדיין מחפש חניה.

ובהתאם לימים אלו: אתם חושבים שזה לגיטימי לפסול מישהי כי אין לה ממד בבית?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מיני זה לאנשים עם זין ענק, כאדי שנוכל להבדיל בינהיים לבין להאלו עם הזין הקטן[האלו שנוסעים על רכבים עצומים].

אם יש לך זין בינוני, תישאר עם אוטו רגיל.

• אהבתי 1
  • מצחיק 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, arturkopit כתב:

רכב מיני זה לאנשים עם זין ענק, כאדי שנוכל להבדיל בינהיים לבין להאלו עם הזין הקטן[האלו שנוסעים על רכבים עצומים].

אם יש לך זין בינוני, תישאר עם אוטו רגיל.

כתבת את זה מתוך לימוזינה?

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, yotams4 כתב:

באמת מעניין אותי איפה אתם מוצאים את הבחורות האלו.

הם לא.

לפני 7 שעות, Avatar Schnitzel כתב:

רק בחורות שמחפשות פראייר שיעבוד בזמן שהן יושבות בבית פוסלות על דברים כאלה. 

מה איתך? לא הלכת לתת בראש בבר אילן? 

מחכים לעדכונים

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Gorpi כתב:

אם אתה גר מחוץ בתל אביב ואין לך רכב אז זו סיבה לפסילה מיידית על ידי בחורות, גם אם יש לך מקצוע ותואר וכו'.

להגנתן - אם אין לך רכב, אין לך איך להגיע לדייט.

וולקאם טו דה פריפריה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, daniel.asu כתב:

קלנועית זה לא לשלב שאיכות הכדור יותר חשובה מהגודל?

קולנועית זה לגברים אמיתים, כאלה שמבינים שזה לא מה שיש מתחת למנוע, אלא מה אתה עושה איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vadim6385 כתב:

מונית?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, vadim6385 כתב:

אז הן יכולות לאסוף אותך - מניסיון.

ואף אחד לא ביטל אוטובוסים (לא כולל שבת, חגים וכפל מבצעים).

Problem solved.

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, f31 כתב:

אז הן יכולות לאסוף אותך - מניסיון.

ואף אחד לא ביטל אוטובוסים (לא כולל שבת, חגים וכפל מבצעים).

Problem solved.

רואים שאתה נאיבי.

בחורה שתבקש ממנה לאסוף אותך תראה בך כ"נטל".

בתקופה שנשרף לי האוטו, עד שקניתי רכב אחר, פשוט ויתרתי מראש על להכיר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 שעות, itsik170 כתב:

רואים שאתה נאיבי.

בחורה שתבקש ממנה לאסוף אותך תראה בך כ"נטל".

בתקופה שנשרף לי האוטו, עד שקניתי רכב אחר, פשוט ויתרתי מראש על להכיר.

אם אני כזה נטל שלא ראוי להכיר, שתלך לחפש נהג מונית.

הקריטריון הכי בסיסי בהכרת בני זוג צריך להיות: שידעו מה הן הדדיות ושותפות.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...