Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רכבי מיני זה לבחורות"

מוטי לוכים
שימו לב! השרשור הזה בן 1035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יצא לי לדבר קצת עם שותף לעבודה על רכבים וכשדיברנו על נושא רכבי מיני כדוגמת i10 הוא אמר שהוא היה מתבייש להיראות ברכב כזה ושזה רכב לבחורות. האם זו סטיגמה נפוצה בקרב אנשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק "גבר גבר " עם ז קטן יחשוב ככה.

• אהבתי 6
  • מצחיק 8
  • מעניין 1

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה לגבי אחרים, 

באופן אישי אני לא ארכוש רכב קטן כיוון שלא יהיה לי נוח לנהוג בו.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו עם I10 עצתי לך היא להביא כלב גדול שיציץ מהחלון האחורי וככה הבחורות ברמזור יהיו עסוקות בו במקום בכמה קטן הבולבול שלך.

• אהבתי 2
  • מצחיק 7

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, yotams4 כתב:

בתור מישהו עם I10 עצתי לך היא להביא כלב גדול שיציץ מהחלון האחורי וככה הבחורות ברמזור יהיו עסוקות בו במקום בכמה קטן הבולבול שלך.

כנראה שהבנת הנקרא היא לא הצד החזק שלך...אבל נחמד לדעת עד כמה אתה רגיש בנושא של הבולבול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ההבנה שלך שלך כנראה לוקה בחסר, כי הייתי סרקסטי כמובן. (לא בקטע של הרכב, באמת יש לי i10 בין היתר)

• מצחיק 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, מוטי לוכים כתב:

יצא לי לדבר קצת עם שותף לעבודה על רכבים וכשדיברנו על נושא רכבי מיני כדוגמת i10 הוא אמר שהוא היה מתבייש להיראות ברכב כזה ושזה רכב לבחורות. האם זו סטיגמה נפוצה בקרב אנשים?

סטיגמה נפוצה בקרב חסרי בטחון עצמי. תקנה איזה אוטו שמתאים לך, לא משנה אם זה סילברדו 3500HD מוגבהת, או פיאט 500 ורודה, לא אומר עליך שום דבר בתור גבר.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו יותר ברצינות - מפעם לפעם מתפרסם כאן נושא דומה לנושא שפות"ש פרסם, פעם רציני יותר ופעם פחות. למשל זה וזה. לי זו נראית כמו סטיגמה מצוצה מהאצבע שככל שהאדם המחזיק בה ישתחרר ממנה מהר יותר, ככה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שמוביל אביזרי מין

• מצחיק 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מיני נועד לנסיעות עירוניות בכלי רכב קטן וחסכוני. 

הוא יסע ללא קשר למגדר של הנוהג בו. 

* לא קשור לשרשור אבל אני חייב להגיד שיש לי כבוד אדיר למי שנוהג בקרטון חלב הזה במהירות גבוהה 120 + . 

תמיד כשאני רוצה לעקוף ורואה אחד מהרכבים הקטנים במראה טס בשמאלי (ולמרות שאני לעקוף בבטחה) אני מאט ונותן לו את הכבוד להמשיך את העקיפה. 

איזה אומץ צריך בשביל לנהוג בקרטון חלב הזה ביום יום. 

בטיחות מינימלית (עזבו את דירוג יורו אן קאפ, בזמן תאונה לא הייתי רוצה להיות ברכב מיני, אלא אם אני על אופניים) מנועים קטנים ועצלים שבזמן סכנה לא יספקו את הסחורה (ראו ערך רקטות מעזה), אבל היי העיקר שהוא חסכוני. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...