Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רכבי מיני זה לבחורות"

מוטי לוכים
שימו לב! השרשור הזה בן 1035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב מיני נועד לנסיעות עירוניות בכלי רכב קטן וחסכוני. 

הוא יסע ללא קשר למגדר של הנוהג בו. 

* לא קשור לשרשור אבל אני חייב להגיד שיש לי כבוד אדיר למי שנוהג בקרטון חלב הזה במהירות גבוהה 120 + . 
תמיד כשאני רוצה לעקוף ורואה אחד מהרכבים הקטנים במראה טס בשמאלי (ולמרות שאני לעקוף בבטחה) אני מאט ונותן לו את הכבוד להמשיך את העקיפה. 

איזה אומץ צריך בשביל לנהוג בקרטון חלב הזה ביום יום. 

בטיחות מינימלית (עזבו את דירוג יורו אן קאפ, בזמן תאונה לא הייתי רוצה להיות ברכב מיני, אלא אם אני על אופניים) מנועים קטנים ועצלים שבזמן סכנה לא יספקו את הסחורה (ראו ערך רקטות מעזה), אבל היי העיקר שהוא חסכוני. 

אני מקווה שהבנתי אותך לא נכון, ואתה לא מעדיף לנהוג בוולבו משנות ה 80, כי יש לה "פח עבה".
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל- חולה רכב#1

ההיתה לי כשנתיים פיזו 107, הרכב הגיע בסוף לסוף הסקאלה (170 קמ"ש) בידידה 😂, ואכן זה היה מפחיד אבל במשפחתית בת 26 זה יותר מפחיד.

ה-107 דווקא התנהגה יותר טוב ממה שציפיתי ממנה במהירות הזאת, דווקא הצד היותר מפחיד של הרכבים האלו הוא לזרום עם תנועה גדושה באיילון כאשר כולם מסביבך נוסעים על כ-110, שם אתה ממש מרגיש בהעידר בכח שכולם נוסעים עליך.

עריכה אחרונה על ידי idan94
  • אהבתי 1

Kia Niro 2018 | Honda civic 94 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, חולה רכב#1 כתב:

בטיחות מינימלית (עזבו את דירוג יורו אן קאפ, בזמן תאונה לא הייתי רוצה להיות ברכב מיני, אלא אם אני על אופניים) מנועים קטנים ועצלים שבזמן סכנה לא יספקו את הסחורה (ראו ערך רקטות מעזה), אבל היי העיקר שהוא חסכוני. 

יש כאלו שסוחבות לא רע בכלל, טווינגו עם מנוע 0.9 טורבו, פיאט 500 עם מנוע 1.4 100 כ"ס או 0.9 טורבו (גם ה-1.25 בסדר, מניסיון). לא כאלו עצלניות.

וחלק מהמיני לא כאלו חסכוניות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, מוטי לוכים כתב:

יצא לי לדבר קצת עם שותף לעבודה על רכבים וכשדיברנו על נושא רכבי מיני כדוגמת i10 הוא אמר שהוא היה מתבייש להיראות ברכב כזה ושזה רכב לבחורות. האם זו סטיגמה נפוצה בקרב אנשים?

כן.

היא נפוצה.

אנשים רבים נתפסים על סטיגמות, לפעמים טפשיות ולא נכונות. 

בן כמה אתה? בן כמה החבר? 

ברוב המקרים זה עובר עם הגיל. 

מי שחושב פרקטית, קונה איזה רכב שהוא חושב שמתאים לו ולצרכיו. מי שמתייחס לסטיגמות ול"מה יגידו עליי" בד"כ מתבאס קצת שלא בחר במה שהוא באמת צריך/ רוצה

• אהבתי 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי כן. רכבים קטנים זה לנקבות.  מנגד גם רכבים גדולים כמו ג׳יפים זה לנקבות. וגם מיני וואנס ושלל מובילי ילדים זב לנקבות. חוץ מרכב ספורטיבי, זה לגברים. כל השאר לנקבות (חוץ מקופרה / אס 3  זה גם לנקבות) 

• אהבתי 3
  • מצחיק 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, idan94 כתב:

באיזור 10 11 בלילה התנועה שם יותר מהירה, בכביש 1 בשעות האלה התנועה זורמת אפילו מהר יותר

זהירות, יש שם לפעמים שוטרים עם מצלמות וגם בכביש 1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, חולה רכב#1 כתב:

רכב מיני נועד לנסיעות עירוניות בכלי רכב קטן וחסכוני. 

הוא יסע ללא קשר למגדר של הנוהג בו. 

* לא קשור לשרשור אבל אני חייב להגיד שיש לי כבוד אדיר למי שנוהג בקרטון חלב הזה במהירות גבוהה 120 + . 

תמיד כשאני רוצה לעקוף ורואה אחד מהרכבים הקטנים במראה טס בשמאלי (ולמרות שאני לעקוף בבטחה) אני מאט ונותן לו את הכבוד להמשיך את העקיפה. 

איזה אומץ צריך בשביל לנהוג בקרטון חלב הזה ביום יום. 

אחלה מוטיבציה לאנשים שחשבו לקנות רכב מיני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו שנוהג על רכב סופר מיני ואישתי נוהגת על סדאן, אני נוטה שלא להסכים עם הטענה.

אבל בינינו, אני כן חושב שרכבי מיני זה לבחורות ורכבי סדאן זה לגברים. אבל לא שמעתם אותי אומר את זה.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסך הכל רכבי מיני מיועדים לנסיעות קצרות בתוך העיר, אך אין שום מניעה לעשות גם נסיעות ארוכות מחוץ לעיר הרכב מסוגל לזה בלי בעייה, אך לא בטוח שהנהג כן. 😀

אותי ה-107 שברה אחרי שנתיים ו-כ30 אלך קלימוטרים, התחיל לכאוב לי הגב.

מה שכן עם רכבים קטנים נפתחות מלא אופציות לחנייה.

• אהבתי 1

Kia Niro 2018 | Honda civic 94 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, idan94 כתב:

בסך הכל רכבי מיני מיועדים לנסיעות קצרות בתוך העיר, אך אין שום מניעה לעשות גם נסיעות ארוכות מחוץ לעיר הרכב מסוגל לזה בלי בעייה, אך לא בטוח שהנהג כן. 😀

אותי ה-107 שברה אחרי שנתיים ו-כ30 אלך קלימוטרים, התחיל לכאוב לי הגב.

מה שכן עם רכבים קטנים נפתחות מלא אופציות לחנייה.

מה הכוונה "אך לא בטוח שהנהג כן"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, shugiflex כתב:

רכב מיני זה לא רכב שמיועד לאנשים מיניים?

כן. וסופר מיני זה לאנשים בלי מעצורים. 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
  • מצחיק 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין שאנחנו באמצע 2021 ועדיין חושבים ככה [emoji2357][emoji2357]

היה לי איביזה, לאון, לאון fr, עכשיו ספארק.
לכל הרכבים האלה היו פלוס ומינוס.
בחרתי את הספארק כי נטו 95% מ הזמן אני נוסע לבד מ הבית לעבודה ועבודה הביתה.
מכל הרכבים, הכי פשוט למצור חניה עם הספארק כי הכי קטן.
ביטוח יותר זול, לגבי דלק לא בטוח שאני מוציא יותר כסף תכלס, אבל בגלל שזה כולה 35 ליטר נגד ה50 בערך של הלאון, אז כן חייב להגיד שמתדלק יותר מהר.

ושלא נדבר על מחיר הטיפולים ותעסוקה בסופו של דבר..

תקנה מה שבא לך ושלא יהיה חשוב לך מה אומרים.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, מוטי לוכים כתב:

מה הכוונה "אך לא בטוח שהנהג כן"?

הכוונה שהנהג לא יהנה מהנסיעה ויהיה לו לא נוח.
אני אישית 1.86 על סקודה סיטיגו ומדי פעם כשצריך לצאת מהעיר דיי סבבה עם זה.. אפילו נתנה נסיעה יפה לחרמון עם קצת ציוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...