Jump to content

Dan786

 • פרסום הודעות

  32
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

5 נייטרלי

אודות Dan786

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. Dan786

  תופעת האורות המוגזמים

  מי שלא נהג לפני רכב עם פנסי מטריקס לד, פשוט לא מודע לסיוט שהולך להיות. הפנס בעיקרון מכבה חלק מהדיודות על מנת לא לסנוור, וזה יפה ונחמד. אבל ברוב הפנסים יש יותר מידי מעט דיודות בשביל שהרכב מקדמי, יהיה לגמרי מחוץ לאזור האור. ואז נוצר מצב שעדיין יש דיודות שדולקות ומסנוורות. בעיקר בצדדי הרכב, ואז יש סינוור מתמיד ממראות הצד. וזה פשוט סיוט. ואז הדודבן, כל פעם שהרכב מאחורי זז והרכב שלי היה נכנס לגבול החיישן אז האור הגבוה היה נדלק ונכבה כל כמה שניות. נאלצתי לתת לו לעבור, כי אחרי 10 דקות כבר כאב לי הראש. זה בלתי נסבל שהם עוד מקבלים תקינה.
 2. הפלסיק התייבש ונסדק. ניסיתי לתקן אותו והתוצאה לא תואמת לציפיות. בדקתי בפירוקיות והלוח שעונים שהם מציעים למכירה גם במצב לא משהו. אז בעצם למכס אין שום עילה לעצור את המשלוח? או שעלי להביא אישור ממשרד התחבורה שהחלק אכן תואם לטבלה 4? הכוונה שאכן לוח מכוונים לא דורש כל תקינה.
 3. אני רוצה להזמין לוח שעונים לרכב הונדה סיויוק שנמכרת בישראל. הלוח שעונים קיים בפירוקיות אבל עם שריטות ובמחיר מופקע ללא סיבה. מצאתי בחול לוח שעונים תואם, במצב דנדש ובמחיר סביר, כולל משלוח. האם תהייה בעיה במשלוח לארץ? מחיפוש בפורום לא קיבלתי תשובה חד משמעית. יש שאומרים שעשו משלוח וקיבלו ללא בעיה (פנסים, ועוד חלפים) ויש האומרים שעצרו במכס בטענות שקר שונות (דרוש אישור ייבוא, אישור משרד התחבורה).
 4. כיצד ברכבי יונדאי/קיה, מוסך השירות של היבואן מקבל גישה לתכונות שירות של הרכב בלוח השעונים? הבנתי שמסך לוח השעונים מראה אופציות שירות ברכב, כגון זמן החלפת שמן, כאשר מוסך מתחבר לרכב. אבל לא הבנתי אם הוא יכול להתחבר רק באמצעות הOBD עם מכשור מיועד, או שקיימת דרך אחרת. תודה.
 5. אני כבר רואה את פוקוס נמכר יפה בליסינג. גם אם הוא לא יתפוס, אז בתור רכב יד 2 הוא מצויין. יהיה מעניין לראות אותו מתומחר ביד 2. אם הוא יפול במחיר אז אני אחשוב עליו כעל תחליף לרכב השני שלנו.
 6. לדעתי אין כרגע רכב שיותר משתלם לרכישה יותר מהפורד פוקוס. במחיר שמוכרים אותו, יחד עם האבזור, אמינות והספק מנוע אין מתחרים. לפי מה שאני מבין זה מחיר הכירות, בשביל להחזיר את המותג לשוק הישראלי. ברגע שמכירות יעלו כניראה שלא נראה יותר פורד פוקוס שנושק ל120אלף שח.
 7. בתור מישהו שנוהג על רכב סופר מיני ואישתי נוהגת על סדאן, אני נוטה שלא להסכים עם הטענה. אבל בינינו, אני כן חושב שרכבי מיני זה לבחורות ורכבי סדאן זה לגברים. אבל לא שמעתם אותי אומר את זה.
 8. רפי שלום, אכן פניתי למר תמיר. הוא כן עשה נסיעת מבחן רצינית. למרות זאת הוא התעקש שהרכב תקין ומתנהג כפי שצריך. הרכב לא נכנס למוסך, לא בוצעה בדיקה ע"י מכונאי או אפילו עדכון תוכנת הגיר. הצבעתי על עוד בעיה בהזעת שמן ממכסה שסתומים, הוא אמר שלא מטפלים בזה ובכל רכב יש הזעת שמן מראש מנוע. כאשר התעקשתי על האחריות של היבואן, נאמר לי שתיקון הזעת שמן במכסה שסתומים יכול לגרום ליותר נזק. איזה נזק אפשר לגרום מאיטום מכסה שסתומים, אשאיר זאת למקצוענים לשפוט. גם עם היחס האדיב, יצאתי מאוכזב מחוסר המקצועיות. אפנה לקיה העולמית ואפעל משפטית נגד טלקאר. מצער מאד שרכב שאמור להיות מטופל
 9. עצוב ביותר שיש "חובה" לטפל ברכב במוסך יבואן בתקופה האחריות אבל מוסך היבואן, מעבר למחיר, דופק את הרכב עוד יותר. ואז הלקוח מוצא את עצמו, אחרי 3 שנים, עם רכב שלא טופל כמו שצריך וגם ללא אחריות יצרן.
 10. אי אפשר לעשות כלום במקרה שלך. חוץ ממזל. אם היה רכב בנתיב ממול אז זה היה נגמר באותה צורה. ולנסוע בלילה לאט בשביל שיהיה מרחק תמרון ועצירה במידה ומזהים סכנה. גיסי נסע בלילה ונכנס בפרה. במזל היא היתה נמוכה מהרכב אבל התמונות היו כמו של סרט אימה. הוא יצא בנס כמעט וללא פגע. הפרה עברה לעולם שכולו טוב יותר ז"ל.
 11. מדובר בעוד ניסיון לסבן לקוחות ולתת הנחות סטדנרטיות, תחת שמות כאלו או אחרים.
 12. אצלי יש צפצפה מעצבנת שאי אפשר לפספס, אם אני מנסה לנעול רכב מונע או אם אחת הדלתות פתוחה. או אם המפתח בתוך הרכב. ותאמין לי שאחרי יום עבודה ועם מנוע שקט, מאד קל לשכוח שהרכב מונע ולנסות לנעול אותו. אישתי משאירה את הרכב פתוח לפעמים מחוץ לבית. מזל שאנחנו חיים בשכונה שקטה אז לא שמים לזה לב ולא נוגעים. אבל כן זאת בעיה.
 13. אשמח אם תפרט איזה מוסך קיה סירב לעשות זאת. ככה אחרים (כמוני) ידעו לא לפנות למוסך לא מקצועי.
 14. אם אפשר, תוכל לספר כיצד התעקשת? אני בבעיה דומה מול מוסך יבואן, אמנם קיה, שלא מוכן לטפל ברכב בטענה שהכל תקין.
×
×
 • תוכן חדש...