Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רכבי מיני זה לבחורות"

מוטי לוכים
שימו לב! השרשור הזה בן 1071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כדאיות הלוואה לרכישת רכב זה גם פונקציה של נסועה.

אם אתה לא צריך לנסוע רחוק, אתה יכול להרשות לעצמך להתנייד על טרנטה, שלא נורא גם אם תתקלקל מדי פעם, יש אופניים ואוטובוס.

לנסועה גבוהה צריך רכב חדש ויקר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@sperial

צודק, לא שמתי לב שרשמתי בטעות מכוונים במקום מחוונים בכל התגובה,  בד"כ אני מקפיד על זה... 😅

בבמוו מוצג לי במסך של לוח המחוונים גם חיצי כיוון\פניות ונתיבים, אפשר לקרוא לזה לוח מכוונים? 🤪

עריכה אחרונה על ידי f31
הוספת לינק
  • אהבתי 1

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב זו הוצאה חודשית קבועה. בין אם זה נעשה בליסינג תפעולי, עסקת מימון או עסקת מזומן (בכל מקרה שחיקת הערך קיימת  והיא חודשית).

כל אחד יודע עד כמה הוא נהנה מבטחון תעסוקתי ולכן כמה הוא יכול להסתכן. אין כלל אצבע לדעתי.

אישית, אני מעדיף חדש, תמיד. 

אם אני לא בנוי להוצאה כבדה, אז מוריד את רמת הרכב, וקונה חדש. זה עניין אישי וברור שיש טיעונים חזקים לנהוג בצורה שונה ממני.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Avatar Schnitzel כתב:

אתה צריך רכב אמין. הוא לא חייב להיות חדש ו/או יקר. 

עד מידה מסויימת. אתה לא תעשה נסועה יומית של 100+ ק"מ בקורולה בת 20 או פונטו יד חמישית שקנית ב5 אש"ח.

לא חייב להיות חדש מהניילונים או רכב יוקרה, אבל לנסועה גבוהה תתכונן להוצאה של 40-50 אש"ח במינימום, או פתרון ליסינג כזה או אחר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.5.2021 בשעה 18:40, yor2 כתב:

אני לא יודע מה ראה בסוזוקי אלטו.

יש לי שניים אחת ידנית שנייה אוטומטית.

כולן מגיעות ל 120 קמ"ש.

היתה לי אלטו שנת 1999 שהגיעה ל 170,000.

בארץ השם היה סוזוקי one. מצרף תמונה.

האיתי עושה ביום 110 קילומטר. ונשארתי בחיים.

כל הקטנות. הן לעיר רק כאן זה רכב בין עירוני.

אז שכל אחד שיקנה מה שבאה לו.

דרך אגב סוזוקי אלטו בשנות השמונים היתה בעלת נפח מנוע 800 סמ"ק

מזגן מקורי ולא איזה אלקס אורגנל.

סוזוקי.jpg

הרכב הזה הוא מייצור הודי, נמכר באירופה תחת השם סוזוקי אלטו ובמקור מדובר בדגם הודי בשם maruti zen.

לפניה גם האלטו דור שני הגיעה בשנות ה-90 לאירופה ולארץ, למרות שהייצור שלה פסק בסוף שנות השמונים, בהודו היא יוצרה תחת השם מארוטי 800 והגיעה לאירופה ולארץ תחת השם "סוזוקי מארוטי".

• אהבתי 1
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני יודע זה. שהאלטו  יוצרה עד 1995 נמכרה בארץ.

נכון כל האלטו ההודים. מיוצרים במפעל מרוטי.

בשנת 1996 שינו תמנוע ל1000 סמ"ק 4 גלילים.

בגלל זה השם שונה בארץ. ונמכרה עד שנת 2001 כולל.

אם אני זוכר נכון היה לאה. 55 כח סוס.

באלטו שנמכרה כאן החל משנת 2009 חזרו למנוע 3 גלילים. ו67 כח סוס.

ואם אבנתי נכון. סוזוקי חזרו ליצר בהודו את האלטו בנפח 800 סמ"ק.

בשנת 2019.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 9 שעות, Avatar Schnitzel כתב:

כל כמה שנים הם עושים את הסיבוב? 

ברוב המוחלט של המקרים כל עוד לא קופצים מעל הפופיק עדיף לשלם משכנתא ולא שכירות. שכירות לא קונה לך קורת גג. שכירות נותנת לך זכות להשתמש בקורת גג של מישהו אחר לפרק זמן מוגדר מראש. 

מסכים עם זה מאוד, אבל אפילו זה תלוי גישה. ביפן לפני כמה שנים, למשל, התחילה מגמה הפוכה שאנשים מעדיפים לא לקנות דירות כי נכס זה נטל שיש לתחזק, והעדיפו לשכור ולא לדאוג לכלום (לא יודע אם זה עדיין ככה אבל). גם בגרמניה שכירות הרבה פעמים יותר נוחה. בארץ כמובן זה שונה (מכל מיני סיבות), ומכיוון שהשכירות נוגסת בחלק כ"כ גדול מההכנסה - אנשים פשוט מעדיפים להמיר את זה למשכנתא. אבל בגדול זה כמו הבחירה בין ליסינג לרכישה (רק בסכומים הרבה יותר גבוהים), כל אחד עושה מה נוח לו.

לפני 3 שעות, sperial כתב:

@daniel.asuכבר דובר כאן בסיכוני מינוף. יש כספים שאסור להמר עליהם, יש להיות זהירים מאד במינוף שלהם.

אם קראת בין השורות שהפנסיה של אמא שלי ממונפת, אז זה ממש לא המצב (זה בהחלט תעלול שיכול להגמר רע).

לפני 39 דקות, vadim6385 כתב:

לא חייב להיות חדש מהניילונים או רכב יוקרה, אבל לנסועה גבוהה תתכונן להוצאה של 40-50 אש"ח במינימום, או פתרון ליסינג כזה או אחר.

ליסינג מוגבלים בקילומטראז' וחריגה מלווה בקנס, כך שגם זה לא יתאים בכל מצב. ובנוסף, אם כבר, מהפן הכלכלי גרידא - ליסינג זו העסקה הכי פחות משתלמת אלא אם היא לאורך המון שנים (ואז זה מקביל לחיים בשכירות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הראשון שלי אחרי הרכב "ניסויים" שלי זה סיאט מי בצהוב זעקני (מה שמאוד עזר למצוא אותו בחניות הצפופות של תל אביב). מידי פעם קבלתי מבטים מוזרים, אבל הרכב היה חסכוני (בערך 17 קילומטר לליטר ולא תמיד נסעתי במהירות המותרת) מפנים קצת חסר באבזור אבל הכי מרווח בקטגוריה, וכמובן עושה נעים בעין לעומת כל הפיקנטו בצבעח הליסינג המגוונים.

בתכלס קניתי אותו כי במחיר שלו כל רכב אחר או זקן ממנו ב4-5 שנים או נסע 70 אלף יותר ממנו.

אישתי לא מוכנה להחליף אותו עד שימות. שזה גם בונוס כשהיא מרוצה.

לדעתי אם אתה מוצא רכב מציאה כדאי לשקול אותו וללכת בגאווה שגם קנית רכב בקניה חכמה והוא גם ניראה טוב.

עריכה אחרונה על ידי AlephExNull
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...