Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צבע אדום - ראוי לגברים או לנשים בלבד?

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

אדום - רק לנשים או גם לגברים?  

119 הצבעות

1. 1. אדום - רק לנשים או גם לגברים?

• לנשים בלבד.
    • לגברים ונשים ללא הבדל.
    • אפשר לגברים אבל עדיף להימנע אם ניתן
    • אפשר לגברים אבל רק במכוניות ספורט

פוסטים מומלצים

בעקבות השרשור שנפתח כאן בנושא הספארק אדומה, התפתח דיון מלא אמוציות בקרב חלק ממנהלי הפורום בנושא.

למען האמת - אף אחד לא טען שהצבע האדום מיועד לבחורות בלבד.

באופן אישי אני מאוד אוהב מכוניות אדומות, וגם רכשתי כזו בשנת 95' - פיג'ו 306 1.8 ידנית.

כאשר רכשתי את הריו, רציתי אותה באדום, אבל אישתי שמה ווטו "צבע של בנות", וכך נרכשה לצערי ריו כחולה.

כאשר באתי לרכוש את הקקטוס, שוב רציתי קקטוס אדום, ושוב הגיע ברקס מהאישה. "צבע של בנות". וכך הוזמנה קקטוס לבנה. למען האמת, האדום של הקקטוס לא לטעמי, כך שלא היה ויכוח.

גם אין עוררין שאף אחד לא יפקפק בגבריותכם אם תסעו בפרארי אדומה.

הבוקר, עשיתי ניסוי קצר, ספרתי מכוניות אדומות, רק כאלה שיכולתי בוודאות לזהות את מין הנהג/ת.

לא נספרו משאיות קוקה קולה, ברלינגו של דואר ישראל, ונהגי הקטר ברכבת ישראל.

27 מכוניות אדומות, 9 מתוכן נהוגות על ידי גברים.

רק האחרונה, בחניה של העבודה, היתה ספארק אדומה, נהוגה על ידי בחורה. חייב לומר שהרכב שאינו מצטיין ביופי מהמם נראה ממש טוב בצבע האדום.

מה דעתכם?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא רואה בזה בעיה.

עד לא מזמן נהגתי ברכב שבארץ משום מה מאוד מזוהה עם המין הנשי (פיאט 500).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע אדום פונה יותר לקהל נשי, אבל לא רק.

ישנם רכבים באדום מיטלי שנראים ממש טוב ונרכשים גם על ידי גברים.

מאזדה 3, מיצו אקליפס, פיג'ו 3008 הם רק חלק.

אישית, נמנעתי עד היום למרות שהאישה ממש רוצה רכב אדום.

בהחלפה הקרובה היא תצטרך להתמודד גם עם בננו הבכור, שאמור להוציא רשיון בשנה הקרובה, ולא מוכן לנהוג ברכב אדום!

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורבט שלי, הלוטוס סתם חנתה מחוץ לסופר.

אני מתכנן על הקורבט החדשה באותו הצבע.

אישית אין לי גם בעיה עם צבע ורוד.bde03024b97b6f95b3d9f6c855c0b5a2.jpgfd0a10489290de433f617e3212a12918.jpg

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פעם מחקר שניסה לבחון השפעה של צבע הרכב על המחיר בו נסגרות עסקאות בשוק המשומשות. הרכבים הלבנים הובילו עם המחיר הגבוה ביותר, האדומים סגרו את הרשימה עם המחיר הנמוך ביותר.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה לאיזה גוון של אדום אתה מתכוון.

גברים יכולים להבחין בהרבה פחות גווני אדום מאשר נשים.

אבולוציונית- נשים היו צריכות ללקט. הן היו צריכות להבדיל בין גווני האדום ברמה שפיתחה אצלן יכולות כאלו.

לא קשור כ"כ לדיון אבל היה בא לי.

ולעניין- האופנוע ספורט האחרון שהיה ברשותי היה R1 אדום (בורדו). 180 כ"ס על 180 קילו. האם היה ברשותי אופנוע נשי?:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע האדום מסמל אהבה, תשוקה, כוח ולהט! בקבלה הוא מסמל גבורה.

תשאלו את החבר'ה מפרארי את הנאצים, את הקומוניסטים, את הצנחנים, את סנטה קלאוס, את קוקה קולה ועוד שבחרו בצבע האדום כצבע שלהם.

לא מבין איך צבע אדום הפך להיות מזוהה דווקא עם נשים?! מה זה השטויות האלה?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רכבים שדי נכנסים למשבצת הזאת בצבעים האלה אני אישית לא אנהג באלטו ורודה אבל זה שריטה שלי לעומת זאת שיעורי נהיגה עשיתי על בלנו אדומה,אני גם ככה חסיד של כחול/תכלת מטאלי של לאון ומאזדה 3 דור שני

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר רכשתי ב2008 את האיביזה האדומה שלי, חייב להגיד שהייתי צריך כמה זמן כדי לבלוע את הגלולה לגבי הצבע. בגלל ההערות של כל המסביב "רכב אדום זה בנות"

זאת תפיסה ישראלית כזאת כמו פג'ו לא אמינה וטויוטה לא מתקלקלת צבע כסוף קל לנקות ואין שריטות וחיישן במרצדס עולה 7500 ש"ח...

לא חסר כאלו

מאז עברו הרבה שטפונות בערי ישראל, את הרכב האחרון מהעבודה כשהייתה לי אופציה לקחתי בצבע אדום, זאת הייתה ליסינגומטית אבל נראתה טוב מאוד באדום

בחרתי בסקר גם וגם

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חדש לא אקנה אדום לא בגלל שזה נשי אלא בגלל שלא אוהב צבעים בולטים.

ברכב משומש אתן עדיפות ברורה למצב הרכב, אם יש רכב אדום במצב מצויין אקנה אותו בלי לחשוב פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אין כזה דבר צבע של בנות. יש צבע שאנשי שיווק החליטו שהוא מדבר יותר לבנות וזה תלוי בתקופה.

היום בנות צובעות את השיער בירוק ושמות שפתון שחור.

יש רכבים שאדום מתאים להם, יש כאלה שפחות. לנשים אין קשר לעניין.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רכבים שהצבע הזה יושב עליהם ממש טוב. פרארי דוגמא טובה מן הסתם אבל לא רק, גם 208GTI לטעמי הכי יפה באדום, זה מרגיש כמו משהו שמתאים לאופי של הרכב הספציפי הזה.

מבחינתי זה תלוי בסוף בעיצוב של הרכב, הוא צריך לשדר משהו שמתאים לו הצבע הזה או צבע אחר. יש רכבים שנראים מושלם דווקא בשחור, יש כאלו שלבן מביא להם מראה של רכב ליסינג ורכבים אחרים שלבן זה פצצה עליהם (מיאטה לבנה למשל)

בקיצור באופן כוללני ההצהרה שבכותרת שגויה, אדום יכול להראות מעולה ללא תלות במין הנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שלכל אחד יש את הצבע שהוא הכי אוהב?

אז אצלי זה ורוד...

אם אדום זה נשי, תדמיין את הפרצוף של המוכרת כששאלתי אם יש את נעלי הבית עם הפרווה הוורודה במידה 43.

ועם כל זה, מאוד בטוח בגבריות שלי ובנטיה המינית הסטרייטית. אפילו שאני נוהג באוטו עם מדבקת הלו קיטי

Sent from my Motorola Dynatac 8000x using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מוכן להיות בעלים של רכב אדום מסיבות אידאולוגיות (כדורגל), אני אוהד מכבי, מדובר על צבע מוקצה מבחינתי ומבחינתי אין כל חשיבות אם הוא נחשב נשי או גברי.

זה בדיוק כמו שאין לי אף פריט לבוש אדום בארון כולל הלבשה תחתונה.

הרכב האדום היחידי שאשכרה שילמתי כדי לנהוג בו רבע שעה זה פרארי 458 איטליה במהלך ביקור במראנלו וגם זה כי ה 458 הצהובה של הסוכנות בדיוק יצאה למסלול עם איזה סיני עשיר שהקדים אותי.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

23e2c4893bac2638338202008151bc1c.jpg

אני אשלח קקי בשקית הביתה למי שיגיד שזה לא ראוי לגברים

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...