Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו ראשון (ידני)

qSonic
שימו לב! השרשור הזה בן 1139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני הולך לקבל את רישיון הנהיגה שלי עוד מעט ואני רוצה לדעת איזה אוטו עם גיר ידני הכי כדאי לי לקנות?

עדיפות לחיסכון בכמה שיותר כסף, הן במחיר האוטו עצמו והן בהוצאות השוטפות של האוטו (דלק, תחזוקה וכדומה).

תודה מראש לעונים😃

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

i10 הצורה הלפני אחרונה,אמינה מאוד, חסכונית מאוד גם בדלק וגם בטיפולים, לא יקרה לקנייה.

שנתון 2013 ומעלה...

יש עוד לא מעט אופציות, עדיף לרשום מה הצרכים מהרכב, כמה הרכב מיועד לנסוע, עירוני/ בין עירוני, כמה אנשים הולכים לנסוע בתוכו וכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב ודרישות.

מה אופי הנסיעות שאתה חושב שיהיה לך?

אני גם הייתי מנסה לכוון לרכב בטיחותי ככל הניתן.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.3.2021 בשעה 23:18, maxkid88 כתב:

i10 הצורה הלפני אחרונה,אמינה מאוד, חסכונית מאוד גם בדלק וגם בטיפולים, לא יקרה לקנייה.

שנתון 2013 ומעלה...

יש עוד לא מעט אופציות, עדיף לרשום מה הצרכים מהרכב, כמה הרכב מיועד לנסוע, עירוני/ בין עירוני, כמה אנשים הולכים לנסוע בתוכו וכו...

בתאריך 21.3.2021 בשעה 05:22, yulianx כתב:

בשביל להמליץ, צריך לדעת תקציב.

בתאריך 21.3.2021 בשעה 10:00, dorsht כתב:

תקציב ודרישות.

מה אופי הנסיעות שאתה חושב שיהיה לך?

אני גם הייתי מנסה לכוון לרכב בטיחותי ככל הניתן.

התקציב שלי זה עד 20k. אני מתכוון לנסוע עם האוטו בעיקר בקו חדרה-עמק חפר/קיסריה/אור עקיבא/זיכרון יעקב. לרוב אני אסע בו לבד אך מדי פעם יכול להיות שיעלו בו עד 3 אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק סיאט מיי עם 75 כ״ס, מושבים נוחים ובין הזריזות בקטגוריה.

מאתגר יותר למצוא אבל פיגו 108 גם אופציה, נוחה, זריזה יחסית לקטגוריה.

בקטגורית הסופר מיני לדעתי פאביה/פיאסטה אופציות טובות כאשר פאביה תהיה זריזה יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 208 ידני, פורד פיאסטה ידני. הרבה אוטו בכלום כסף.

אמינות, חיסכון בדלק, ביטוח זול, נוחות, הנאה מנהיגה,  בטיחותיות שזה הכי חשוב (יותר בטיחותיות מהפחיות שנקראות קיה פיקנטו/איי 10 אלטו ומיקרה וגם יותר נעימה לנסיעה). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...