Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יהודה136
שימו לב! השרשור הזה בן 201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש לקנות רכב חסכוני אמין וכו וכו 

תקציב 50 אלף שקל חשבתי ללכת על קטגוריית המיני כי הוא יותר חסכוני אבל הבלנו הוא גם בקטגורית המיני וגם מרווח וצריכת הדלק שלו טובה (להבנתי 15 ל1) 

קיבלתי הצעה לסוזוקי בלנו שנת 2017 אוטומט 65 אלף קילומטרז 

הנסיעה היומיומית היא באיזור של שעה הלוך שעה חזור לעבודה אני גר בשומרון ועובד בפתח תקווה אז זה נסיעה יומיומית הלוך וחזור בערך נסיעה של חצי שעה באיזור ההררי של השומרון וחצי שעה באיזור המישורי של המרכז 

רק אני ואישתי 

אשמח לתובנות

בנוסף מציין את עניין המנוע של הבלנו עם 90 כוח סוס 1.2 ליטר מתאים לנסיעות האלו? 

הרכב טיפה גדול מרחבי מיני אחרות ומבחינת המנוע הוא עם אותם ביצועים לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב אמין וחסכוני וזהו בעצם.

הוא אמנם זריז כי הוא קל מאוד (אבל לא מהיר ונחנק תחת עומס ככה שאם יש הרבה עליות לקחת בחשבון) וזה בא על חשבון בטיחות.

בגדול אוטו שמיועד למדינות עולם שלישי. אבזור דל, בטיחות נמוכה, רועש, קופצני ועם אחיזת כביש בינונית מאוד.

תא הנוסעים בגודל סביר. אני 1.90 היה לי צפוף ובתנוחת נהיגה לא נשאר מקום מאחורי במושב, לאשתי לא הייתה בעיה.

אם חסכוני ואמין זה השיקול הראשון לך על זה אחרת אפשר למצוא רכבים עדיפים לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Moshe c כתב:

רכב אמין, חסכוני זול לרכישה ולאחזקה אבל לנסיעות ארוכות הייתי בוחן אופציות של רכבים אחרים שירגישו יציבים יותר 

אם זה רק מבחינת היציבות אני מוכן לוותר על זה ביגלל שההיתרונות עולות על המגרעות אבל מבחינת מנוע 1.2 ליטר ו90 כ"ס לנסיעות כאלה זה מתאים?

מפחד שנגיד המנוע יתאמץ יותר מידי ואז יהיה הרבה פחות חסכוני וגם הוא פחות סוחב אז כבר עדיף לי ללכת על קטגוריה של 120 כ"ס ו1.4 ליטר+ 

כי אני קונה רכב עם מנוע יותר קטן לתקווה שהוא יהיה יותר חסכוני 

ואם הוא יצרוך לי גם ככהבמצב הזה 1 ל12 אז עדיף להביא כבר רכב סטנדרטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה מבחינת ײסחיבהײ כל עוד אתה מצפה להגיע מא' לב' ותצרוכת הדלק טובה אפילו קצת יותר משציינת בנסיעות בינעירוניות בנהיגה מנהלתית. 

תעשה נסיעת מבחן, זה המדד הטוב ביותר ותרגיש אם הרכב נוח לך ומספיק יציב לצרכים שלך. לדעתי המושב לא נוח לנסיעות ארוכות אבל כל אחד והנוחות שלו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...