Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת חלונות הזזה מאלומיניום

מיכה שטיינמן
שימו לב! השרשור הזה בן 1151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן. מדובר ב- 6 כנפיים משנות ה- 70 צבועות בצבע חום כהה, קשה לי להבין האם אנודיזצייה או צביעת תנור.
אני מעונין לחדש אותן ולצבוע, רק את החלק הפונה פנימה.
עד כה פניתי לשלוש חברות בתחום, כולן הרביצו מחירים שהם מעבר ליכולות שלנו (אלפי ש"ח). 
בקצרה - האם זה משהו שניתן לבצע לבד? כלומר, ברור לי שכן, אבל האם התוצאות יהיו סבירות? למישהו יש ניסיון? עשה זאת פעם בעבר?
איזה צבע מומלץ? היישום יהיה עם מברשת, מן הסתם. החלונות יישארו בתוך המסילות, אין לי אפשרות לשלוף אותם ולהשכיב.
תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק עלות לייצור כנפיים חדשות מפרופיל בצבע שאתה רוצה. כל צביעה על הקיים בצבעים רטובים לא תחזיק יותר מידי זמן וגם לא תיראה טוב.

• רעיון טוב! 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, בנצי כתב:

אני צבעתי חלונות כאלו עם ספריי, חשוב לנקות את המשטח היטב. לעטוף עם ניילון או נייר את כל מה שלא צריך לצבוע.

טל"ח

תודה.
מתי זה היה ואיך ניראה היום, אחרי כל השנים?
כמו כן אשמח אם תוכל לפרט לגבי סוג הצבע, האם יש צורך ללטש עם נייר ליטוש לפני היישום, האם יש צורך בצבע בסיס וכו'.
שוב תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להבין על מה דרשו מכם אלפי ש"ח

הצבע עולה להם עשרות ש"ח 

העבודה של חצי שעה בערך (במצטבר)

עלות החלפת חלון קומפט הוא סביב 1000 ש"ח

כנראה שאנחנו לא מבינים מה בדיוק אתה רוצה לצבוע

בכל מקרה,

צביעה ידנית בדרך כלל תתן צביעה פחות חלקה מאשר צביעה בספריי

אבל אם אתה לא יכול להוריד את את החלון קומפלט, ספריי (והייר באש) לא רלוונטי

וזה לא יהיה עמיד לאורך זמן כמו צביעה של המפעל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צבעתי חלונות אלומיניום ישנים שהיו בצבע טבעי כסוף, רק בגלל שהאלומיניום התחמצן והיה כבר מחוספס.

שטפתי את החלון עם מים, שפשפתי בסקוצברייט, וצבעתי עם המרייט על גילוון בצבע כסוף, יצא יותר טוב ויותר חלק ממה שהיה, וגם בינתיים מחזיק טוב.

רק שזה מסריח כמה ימים את הבית.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...