Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PS5 - עוד מישהו כאן ממתין להזמנה שלו?

TsachiE
שימו לב! השרשור הזה בן 1088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פלוס במחיר רגיל - 60 דולר
PSN זה השם של הרשת (playstation network) ולא שירות שמשלמים עליו

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.4.2021 בשעה 08:34, Tvr_speed_12 כתב:

מה העלויות של PS+ ו PSN

משתמש ב-PSN זה בחינם, PS+ בתשלום.

אגב מצאתי באילת את הספיידרמן אולטימייט אז קניתי, עלה 281 שקל, 18 שקל יותר מההנחה של ישפאר (שאין להם במלאי)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חיכיתי וחיכיתי, ונשברתי..  

הלכתי הפעם (לבנתיים) על xbox series X, שעל פניו קניה נהדרת. מדובר בקונסולה אימתנית ובשילוב עם הgamepass לא חסר במה לשחק.

היה לי xbox one שמכרתי, ואין מה להשוות. חוויה אחרת לחלוטין.

אפילו משחקים של xbox 360 נראים לא פחות ממדהים (gears of war 2,3).

אני מניח שמתישהו בהמשך הדרך אקנה ps5, אבל רק כאשר יצאו מספיק אקסקלוסיביים שווים. (god of war חדש, חדש horizon, uncharted חדש, קשה לי להאמין אבל the last of us חדש וכו')

בנתיים הps4 שיש לי, מספיק טוב בשביל כל האקסקלוסיביים של הדור הנוכחי.

יש לי גם switch עם המון משחקים שרכשתי, וזה נהיה יותר ויותר קשה לחלק את הזמן המועט שיש לי בין כל המשחקים הנהדרים שאני רוצה לשחק.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
  • רעיון טוב! 1
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדש בענייני הקונסולות (קניתי PS4 פרו לפני מס' ימים), שאלה בקשר לחשבון אמריקאי/ישראלי:

פתחתי PSN ישראלי והורדתי כמה משחקים מהסטור. אם אני פותח מייל חדש (נגיד, הטריק עם ה +) ומגדיר אותו בפרופיל שלי, כל המשחקים שקניתי דרך המייל הישן (עם חשבון ה-PSN הישראלי) עדיין יופיעו לי על הקונסולה?

עריכה אחרונה על ידי Mr_Shankly

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל על יוזר שונה.

לצורך העניין יצרתי יוזר שנקרא Lior (נניח) עם החשבון הישראלי, הוא יופיע בדף בחירת המשתמשים, ואז יצרתי Lior-US עם החשבון האמריקאי, הוא יופיע לידו, ובכל עלייה אני יכול לבחור את המשתמש הישראלי או האמריקאי.

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@m3x7r3m3מעולה, תודה! זה מה שאעשה.

תודה לכולכם על השרשור הזה, למדתי כמה דברים חדשים.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, Mr_Shankly כתב:

חדש בענייני הקונסולות (קניתי PS4 פרו לפני מס' ימים), שאלה בקשר לחשבון אמריקאי/ישראלי:

פתחתי PSN ישראלי והורדתי כמה משחקים מהסטור. אם אני פותח מייל חדש (נגיד, הטריק עם ה +) ומגדיר אותו בפרופיל שלי, כל המשחקים שקניתי דרך המייל הישן (עם חשבון ה-PSN הישראלי) עדיין יופיעו לי על הקונסולה?

אם אתה "חדש" ואין לך משחקים שקנית בחשבון הישראלי (גם משחקים מהפלוס נחשב) אז אין שום סיבה לדעתי בכלל להחזיק חשבון ישראלי. אני לא מצאתי בו שום יתרון, אבל אולי חברי הפורום יוכלו להעלות נקודה שפספסתי. בקצרה, תעשה חשבון אמריקאי, תקנה משחקים מהסטור אם אתה רוצה דיגיטלי או מהאתר שתמצא בו את המחיר הכי טוב (חו"ל) אם אתה רוצה עותק פיזי ותהנה

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yotams4 יש כמה משחקים שהורדתי מהחשבון הישראלי, ועוד כמה התקדמויות במשחקים שכבר שיחקתי בהם (על דיסק).

שברגע שאני מחליף לחשבון ה"חדש" (האמריקאי), אני מתחיל מחדש הכל? או כמו ש @m3x7r3m3כתב - הכל נשאר, פשוט עם שם משתמש שונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול "להוריד" את אותם המשחקים (בהנחה שהם בחינם) גם דרך החשבון האמריקאי, בפועל הם לא יירדו אלא רק יתאפשר לך לשחק בהם מהמשתמש האמריקאי.

התקדמויות במשחק נראה לי שאפשר לשמור דרך היוזר הישראלי ואז לעשות שחזור דרך היוזר האמריקאי והם יעברו איתך.

סיבה להחזיק חשבון ישראלי זה למיטב ידיעתי רק אם אתה קונה (או מקבל או מחליף) משחקים בדיסקים, ורוצה לקנות DLC או תוספות עבורם.

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לשחק בכל המשתמשים וגם יהיה לך בפלוס אם תגדיר את המשתמש שקנית בו פלוס כPrimary על הקונסולה.

התקדמות לא עוברת בין משתמשים. צריך שהמשתמש והמשחק יהיו מאותו region כדי לקנות DLC שיעבדו. כשיש לך פלוס השמירות שלך מגובות בענן אבל אי אפשר להעביר אותן. בדקתי את זה כשהייתי ירוק בנושא ושיחקתי משחק שלם עם דיסק אמריקאי ומשתמש ישראלי ואז כשיצאה הרחבה הייתי צריך להשלים את המשחק מחדש במשתמש האמריקאי כדי לקנות ולהשתמש בה

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, כל בעלי ה-PS4/5 יכולים להוריד  היום/מחר חינם את Horizon Zero Dawn Complete Edition (זאת שכוללת את תוכן ה-DLC).

בעלי משתמש אמריקאי - היום, ישראלי - מחר.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחרי קצת בעיות מסירה, ובאיחור של כמה ימים, הגיע ביום ראשון ה-PS5, ועוד לא התפניתי לפתוח אותו 🤣

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלנו לפני שבועיים בערך.

מסתבר ש VR MEGA PACK לא כולל בתוכו שלטי PS MOVE, כלומר ה VR לא מזהה תנועות ידיים

מה שהופך את חלק מהמשחקים שמגיעים בחבילה ללא שמישים ללא השקעה של עוד 400 ש"ח בשלטי PS MOVE.

מעבר לזה לא ממש שיחקתי אבל הבן שלי התלהב ממהירות הטעינה של מה שהוא ניסה עד עכשיו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...