Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו זה רשמי - ג'נסיס הגיעה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, אורח לרגע כתב:

אני היחיד שתוהה איפה הולכים לתקוע את הלוחית זיהוי?

נראה שאין מקום מתחת לגריל.

ואם על הגריל אז איך, עם אזיקונים??

אוי, הזוועה..

יש תושבת על ההגה

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לקסוס ניסו, אינפיניטי ניסו,אקורה גם כן. לא ניתן לשבור את השלישיה הגרמנית ולא משנה מה . במה ג'נסיס תהיה שונה מאותם יפנים ? רכב איכותי זה נכון , אבל סטטוס זה משהו שלוקח המון זמן לבנות.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, זה מעניין. לפני בדיוק 19 דקות קיבלתי את זה:

ג'נסיס פרזנטור G90 מעודכן.pdf

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, 98civic כתב:

. במה ג'נסיס תהיה שונה מאותם יפנים ?

בזה שהיא תשב באותו אולם תצוגה ליד אחת מהשלוש שהזכרת.

כשהיא יושבת באולם תצוגה של צד ד' אז כל השלוש יכולים לזלזל בצד ד' וצד ד' לא יתרומם.

כשצד ד' הוא כבר לא צד' ד' אלא הוא חבר טוב של צד א' זה שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, 98civic כתב:

לקסוס ניסו, אינפיניטי ניסו,אקורה גם כן.

לקסוס ניסו וגם הצליחו.

לא לשבור, אבל כן לגזול מהם נתח שוק.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, vadim6385 כתב:

שמים את זה גם לדגמים חשמליים, כמו e-tron, EQC ועוד.

ואיפה שלא, שמים גוש פלסטיק מכוער שיש לו צורה של גריל, רק אטום, כמו בטסלה או איוניק חשמלית.

היה כזה במודל S בשנים הראשונות אבל מאז מתיחת הפנים באפריל 2016 כבר אין כזה באף דגם שטסלה מייצרת.

2880px-2015_Tesla_Model_S.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם הצורה הזאת שיש למודל 3 בפגוש הקדמי, שנראית כאילו אמור היה להיות שם גריל של פורד פוקוס 3, אבל אין כלום במקום?

image.png.9784629c24e0a0fad8359de1aa0eccc7.png

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vadim6385 כתב:

מה עם הצורה הזאת שיש למודל 3 בפגוש הקדמי, שנראית כאילו אמור היה להיות שם גריל של פורד פוקוס 3, אבל אין כלום במקום?

מה שמתחת ללוחית הקדמית זה באמת גריל. מה שמאחורי הלוחית זה לא גריל ולא נראה כמו גריל.

TEO7jFiZAij8GQ4_YxOS-JM0qFlGFHvJ37GfkQ5__nJlg3c_lL31hSikkHvpqmKHdTBjp0NBRNBx2XBbTL5kmwQm6kbB_zWJvb7E1xSwLbE0wUde6s_zsElqrQUKjcFT3SJFXzGC0w3MP4As0s1LLURtgpOA3TE5uqvQm_KAqmY4iEEGDB87q85CimGNsYR-6ix-T8woZFy5xjveXeGzonmukAMi8BtJbFCXjm-8QC-vI-TsYGnav5vhfrD9Sc8SKcVYrrB0MEejlIuLhiQbVnpUCZxn58PCN97ki8Lj3Ano11pjVP9MzGEaHY_SnSxvvThBNV5NoOfTKuc9TtZEGBCzYg6OjU16DE79ggKyV4pEhq99LQ4TjbLqndGV6MV4v4rrFWy2sbnBhB9eh5wZTDgmzyb38DgG7XV70Bt4urwQcg_XbJTjt_ISf0uuAUHYRg0xYyKPJw9Yu7Q5YmkFdCmRIDqe1KA9VknJ_mm2tuPMqnyeJlS1b_z39cNsKtuDZ3ohux6ANB1J9o7ukSiekAE41nbljLF20v2HTZ7A8yzpiCk1j25ZeTOvw646U8mS-MMBIFmz4henw-XFEqbb7CJYgjfxyJlFwKietCz_EiRvtcWDnngw7XXkBokKdlmWgKXZndExW9kzLSQN4MCwdZONnW-0cg93jFraKqf8f-mbWAud1NjspmCYbDpw=w2564-h1922-no?authuser=0

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, vadim6385 כתב:

זה נראה לך כמו מקום לגריל, כי התרגלנו שלוחית הרישוי יושבת באמצע הגריל.

אבל זה נראה (לפחות מבחינה תכנונית) כמו מקום ללוחית רישוי, ולא תחליף גריל.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, אורח לרגע כתב:

בזה שהיא תשב באותו אולם תצוגה ליד אחת מהשלוש שהזכרת.

שום סיכוי בחיים(!!!) שזה יקרה. נראה לך שמרצדס (היצרנית) תאפשר לזה לקרות?

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקסוס ניסו וגם הצליחו.

לא לשבור, אבל כן לגזול מהם נתח שוק.
לקסוס הבינה שהיא לא כוחות לגרמניות ופשוט יצרה לעצמה נישה שנשענת על פאר ואמינות. מנועים מיושנים אך מאד אמינים עם עיצוב שהוא עניין של טעם.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקסוס ניסו, אינפיניטי ניסו,אקורה גם כן. לא ניתן לשבור את השלישיה הגרמנית ולא משנה מה . במה ג'נסיס תהיה שונה מאותם יפנים ? רכב איכותי זה נכון , אבל סטטוס זה משהו שלוקח המון זמן לבנות.

מעניין, לי זה נראה ממש אחרת כי אני אוהב לבדוק נתונים.

הג'נסיס G70 מקבלת שבחים רבים על ההתנהגות.

ועדיין מדובר על רכב "דור שני" של היצרן, אתה יודע איפה הקונצרן הזה נותן בראש לכולם? הוא מציג את ההתקדמות הכי ניכרת בכל צעד קדימה, כשב.מ.וו לא בדיוק מחדשת כלום יונדאי קופצת קדימה, עם ג'נסיס הם לא חוסכים והדורות הבאים יציגו קפיצה נוספת למעלה.

את הGV80 אינני מכיר אישית עדיין, אבל הניסיון שלי עם הG90/80 השאיר רושם מעולה.

הG90 הנוכחית היא מתיחת פנים עקיפה לדגם שהוצג מזמן, ככה שאל מול הS class החדשה הוא לא מבריק אבל מול הS class המוחלפת הוא נותן פייט לא רע בכלל ואת זה אני אומר כבעלים של אחת.

עוד נקודה, כשלקסוס יצאה לאוויר העולם כולם שאלו מי ישלם כל כך הרבה על טויוטה...6114eb90f69d447518a1d1d438c211b9.jpg

Sent from my SM-G975U1 using Tapatalk

• אהבתי 1
  • מעניין 1

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני לא מצליח להחליט אם הרכב יפה או מכוער, מבפנים הוא מרשים ביותר, אבל משהו בצורה שלו לא מסתדר לי.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות את ה-GV על הכביש בשבוע שעבר. אני חייב להגיד שהתמונה הזאת לא עושה עמו חסד. במציאות הרכב מרשים ונראה טוב, בהחלט משדר יוקרה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...