Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו זה רשמי - ג'נסיס הגיעה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 12 שעות, GR8Day כתב:

איך לדעתכם היא תעמוד בתחרות מול מותגי יוקרה אחרים ו'מבוססים' יותר?

בדיוק דיברתי על זה אתמול עם מישהו מהתחום. מצד אחד, אני רוצה להגיד שאין להם ממש סיכוי לפרוץ למיינסטרים של שוק היוקרה. גם ליינאפ מאוד מצומצם, גם מחירים לא נמוכים וגם "זה יונדאי". 

מצד שני... זה כלמוביל, ואם יש משהו שהם יודעים, זה להזיז כמויות מטומטמות לחלוטין של מכוניות בניגוד לכל הערכה. מספיק רק להסתכל על מיצובישי - מותג שאם לא הייתי מכיר את מספרי המסירות והייתם שואלים אותי - על סמך איכות המוצרים והמחיר שלהם - הייתי אומר שהוא כנראה מוכר סביב אותן כמויות של אבארת. אבל לא, זה מותג שבאופן עקבי נמצא בטופ לא-יודע-כמה-אבל-בטח-5-או-10 מותגים וגם לא נראה שמככב אך ורק בציים (למעט דגם או שניים ספציפיים). אלוהים יודע איך הם עושים את זה, ואני מאמין שהם יצליחו לעשות את זה גם הפעם. ההערכה שלי היא שהם יגיעו או קרוב מאוד לשלישייה הראשונה, או יצליחו לפרוץ לתוכה.

לפני 53 דקות, GTאי כתב:

אם הלוחית רישוי בתמונה פרופורציונלית, הגריל בגודל של בורג' חליפה

כל הקטע הזה עם גרילים של מכוניות מרגיש לי בשנה-תיים האחרונות כמו אוגר לפני שנת חורף או ישראלי שמגיע לחדר האוכל במלון 5 דקות לפני הסגירה ואינסטינקטיבית מעמיס 16 צלחות באוכל כי "עוד רגע ייגמר". הם יודעים שאוטוטו כולם עוברים לחשמל, שלא צריך גרילים, אז הם מנסים לדחוף הכי הרבה גריל למכוניות כל עוד יש לזה סיבה. 

• אהבתי 2
  • מעניין 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה נראה טוב במקרה הזה. גם אם בנטלי היו מוציאים את הדור הבא של בנטייגה והוא היה נראה כמו היונדאי הזו , הייתי אומר שהצליח להם. לא בטוח שאישית הייתי מוריד 0.5m על יונדאי אבל יש אנשים שאוהבים דברים חדשים אז בטוח שהכל יימכר.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, tinoki כתב:

אני רק שאלה:

מה היתרונות של ג'נסיס על מרצדס?

תמחור. מה שתקבל במרצדס ב500 אש"ח, תקבל בג'נסיס באיזור 380 אם אני לא טועה. זה נכון על הנייר לפחות.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמחור כבר ענו מעלי.

סביר מאוד להניח שגם ביטוח ועלויות שוטפות, בטח כאשר 6 טיפולים במשך 3 השנים הראשונות עולים אפס שקלים בג'נסיס.

שוני מהעדר. אולי קצת מוגזם לומר שיש עדר של מרצדסים (נוריד את המוניות מההשוואה), אבל די בטוח שיהיו פחות ג'נסיס על הכביש, אז פרמטר שעשוי להיות מושך לחלק מהרוכשים הפוטנציאליים.

לדעתי זה מסוכם די יפה ע"י Kelley Blue Book האמריקני (אמנם מדובר על ה-G90, אבל כנראה שרלוונטי לכל דגם ובכל קטגוריה):

The 2020 Genesis G90 might be the most affordable German-car killer you’ve never heard of. It compares nicely to other luxury marques like BMW, Lexus, and Audi and has plenty of power and features for a great price that makes it incredibly appealing

• רעיון טוב! 1

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, lishaina כתב:

רכב בוחנים לפי , רמת האיכות  וכל הנוגע לכך , זה לא רק סמל .

בתיאוריה.

בפועל, רוב הקונים בפלח השוק היוקרתי די רוצים סמל וסטטוס.

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פבל כתב:

הם יודעים שאוטוטו כולם עוברים לחשמל, שלא צריך גרילים, אז הם מנסים לדחוף הכי הרבה גריל למכוניות כל עוד יש לזה סיבה. 

שמים את זה גם לדגמים חשמליים, כמו e-tron, EQC ועוד.

ואיפה שלא, שמים גוש פלסטיק מכוער שיש לו צורה של גריל, רק אטום, כמו בטסלה או איוניק חשמלית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, PriceDevil כתב:

נמסרו ללקוחות פרטיים. לגבי רכבי ההדגמה כתבתי בשרשור השני

כלמוביל הם מס' 1 בארץ בשיווק רכבי יוקרה (מרצדס)  הם ימכרו יפה אם היבואן יחליט שזה משתלם לו יותר מלמכור מרצדס. אולי גם יצליח להביא לקוחות שתדמיתית לא רוצים לנסוע במרצדס.

אתה יודע להסביר למה מרצדס בכלל מאפשרים לכלמוביל למכור מתחרה שלהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פבל כתב:

בדיוק דיברתי על זה אתמול עם מישהו מהתחום. מצד אחד, אני רוצה להגיד שאין להם ממש סיכוי לפרוץ למיינסטרים של שוק היוקרה. גם ליינאפ מאוד מצומצם, גם מחירים לא נמוכים וגם "זה יונדאי". 

מצד שני... זה כלמוביל, ואם יש משהו שהם יודעים, זה להזיז כמויות מטומטמות לחלוטין של מכוניות בניגוד לכל הערכה. מספיק רק להסתכל על מיצובישי - מותג שאם לא הייתי מכיר את מספרי המסירות והייתם שואלים אותי - על סמך איכות המוצרים והמחיר שלהם - הייתי אומר שהוא כנראה מוכר סביב אותן כמויות של אבארת. אבל לא, זה מותג שבאופן עקבי נמצא בטופ לא-יודע-כמה-אבל-בטח-5-או-10 מותגים וגם לא נראה שמככב אך ורק בציים (למעט דגם או שניים ספציפיים). אלוהים יודע איך הם עושים את זה, ואני מאמין שהם יצליחו לעשות את זה גם הפעם. ההערכה שלי היא שהם יגיעו או קרוב מאוד לשלישייה הראשונה, או יצליחו לפרוץ לתוכה.

ה-ASX נמצא אצל המון חברות השכרה, האאוטלנדר בתחום ה-7 מקומות והספייס היא בין המיני הבודדות שלא עברה לתיבה רובוטית - שלושת הדגמים האלה הם הרבי מכר של מיצובישי.

אין סיכוי שג'נסיס יגיעו בקרוב לשלישייה הראשונה אצל מותגי היוקרה, אין להם היצע גדול של דגמים וגרסאות כמו לשלישייה הגרמנית, וולוו ולקסוס כבר שנים מזנבות בשלישיה הזאת.

בנוסף לג'נסיס אין את "כרטיס הכניסה" בדמות דגם שמתחרה ב-A3, סדרה 1 או A קלאס שבעצמם אחראים לכמות מסירות מכובדת וכמובן שעדין אין קרוסאוברים קומפקטיים.

בנתיים נראה שיהיה להם קצב מכירות די זהה לאינפיניטי - שספציפית בארץ הפסיקו את השיווק של רוב הדגמים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאחל למותג המון בהצלחה.

יהיה מעניין לראות פה רכב יוקרה עם מוניטין אמינות טוב יותר משל הגרמניות, מעניין אם יצליח לשמור על ערכו כמו לקסוס לאורך השנים או שינחל כשלון.

אני מאוד מקווה שיצליח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

שמים את זה גם לדגמים חשמליים, כמו e-tron, EQC ועוד.

ואיפה שלא, שמים גוש פלסטיק מכוער שיש לו צורה של גריל, רק אטום, כמו בטסלה או איוניק חשמלית.

זה כמו ליפסטיק שחור אצל טינאייג'רים, כמו השלב הראשון בחמשת שלבי האבל - הם מכחישים, וזה יעבור. 

• מעניין 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, GR8Day כתב:

בתיאוריה.

בפועל, רוב הקונים בפלח השוק היוקרתי די רוצים סמל וסטטוס.

כן זה נכון זה גם האופציות שהיו כנחשבות לחזקות והטובות .

אישית אני יודע שמותג הולך לתת בראש וגם להתחרות חזק בגרמניות, כי כולם רוצים למכור את המוצר שלהם ולהיות הכי טובים ,ניקח דוגמה את מותג DS 

שלא כולם מכירים ואם נסים בצד היותם רכב צרפתי ,אז בחלט אפשר להגיד שהם לגמרי משחקים במגרש של הגדולים .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...