Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחריות וטיפולים בקניית שברולט ספארק חדשה

Benio
שימו לב! השרשור הזה בן 1156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

*אין לי נסיון בקניית רכב חדש אז מתנצל מראש אם התשובות לשאלות ברורות.

שוקל לרכוש ספארק חדשה. האם במסגרת 5 שנות האחריות עלי לטפל במוסך היבואן בלבד, אחרת תתבטל האחריות?

במידה וכן, עלות הטיפולים במוסך היבואן היא גבוהה מאוד בהשוואה למוסכים מורשים. מדובר בהוצאה נוספת מאוד משמעותית שצריך לקחת בחשבון. אני טועה?

האם נהוג לבקש (ולקבל) הטבה של טיפול או מספר טיפולים ללא עלות?

עריכה אחרונה על ידי Benio
תיקון
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחריות היצרן על שברולט ספארק הינה שלוש שנים בלבד.

אין חובה לטפל במוסך של היבואן, אבל חייבים לטפל במוסך מורשה לפי הוראות היצרן ולשמור את הקבלות למקרה שתצטרך לממש את האחריות.

לו אני במקומך כן הייתי מטפל במוסך מורשה יבואן משתי סיבות: 

1) הטיפול בדגמי שברולט קוריאה אינו יקר גם במוסכים מורשי יבואן.

2) במקרה שתצטרך אחריות של רצון טוב במקרה שלא טיפלת במוסכי יבואן, ברוב המקרים לא תוכל להנות מהרחבת האחריות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואתה מטפל בחלקים שמאושרים ע״י היצרן אתה לא חייב לטפל במורשה יבואן, השאלה אם לא יערימו קשיים.

הטיפולים במורשה יבואן אכן יקרים יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, zvit כתב:

אחריות היצרן על שברולט ספארק הינה שלוש שנים בלבד.

אין חובה לטפל במוסך של היבואן, אבל חייבים לטפל במוסך מורשה לפי הוראות היצרן ולשמור את הקבלות למקרה שתצטרך לממש את האחריות.

לו אני במקומך כן הייתי מטפל במוסך מורשה יבואן משתי סיבות: 

1) הטיפול בדגמי שברולט קוריאה אינו יקר גם במוסכים מורשי יבואן.

2) במקרה שתצטרך אחריות של רצון טוב במקרה שלא טיפלת במוסכי יבואן, ברוב המקרים לא תוכל להנות מהרחבת האחריות.

בסוכנות שברולט נאמר לי שיש חמש שנות אחריות. שנתיים ראשונות על כלל הרכב ולאחר מכן רק על המנוע ותיבת ההילוכים.

מחיר המחירון לספארק בגרסת Premier הוא 86 אלף ש"ח. בסוכנות ניתנה לי הצעת מחיר המגלמת הנחה של 6 אלף ש"ח.

נאמר לי כי קודנית ומרים שמשות לא כלולים ברכב ויש לשלם תוספת עבורם של כ800 ש"ח. נהוג במסגרת המיקוח לבקש את אלו כהטבה ללא תשלום?

להתעקש על הטבה של טיפול או מספר טיפולים ללא עלות?

בשורה התחתונה אני רוצה לקנות את הרכב אך לא בכל מחיר ולא בהכרח מסוכנות שברולט. האם הצעת המחיר הזו "שווה" או שמחיר המחירון הוא בכוונה ברף הגבוה על מנת להגיע בסוף להצעת המחיר עם "הנחה" כדי שהלקוח יוכל להגיד לעצמו שהוריד את המחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נתנו לך הנחה של 6000 ש"ח אני בספק שתקבל הנחה נוספת בטח לדגם permierשהוא רמת גימור המיועדת לשוק הפרטי.

• אהבתי 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, bv12 כתב:

ובנוסף מומלץ מאוד לוותר על הקודנית/כספת ואם אפשר כל "מתנה" אחרת בהתקנה מקומית.

bv12 לוותר על קודנית? חברת הביטוח דורשת קודן.

התקנה מקומית עד כדי כך בעייתית שעדיף לוותר על מרימי השמשות??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תמצא חברה שלא דורשת , מכיר רכבים שעולים כפול ויותר ללא דרישה לקודנית/כספת/עלוקה/שטות אחרת.

יש לא מעט חברות שלא דורשות שום דבר מיוחד,צריך לחפש.

התקנות מקומיות זה פתח לצרות ואם אפשר להמנע אז מה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתעקש זה לא המילה הנכונה פה לפי דעתי, נתנו לך הנחה יפה...

תנסה להוציא מהם כמה שאפשר, אבל חבל להפיל עסקה על טיפול חינם או מרים שמשות...

ובתקופת האחריות אתה לא חייב לטפל במוסך היבואן, אלא בכל מוסך מורשה משרד התחבורה, אך מומלץ לטפל במוסך היבואן לפחות בתקופת האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא שווה לך להוסיף 6000₪ על הpremier, אתה מקבל חלון קטן למעלה, הנעה ללא מפתח ו כיסאות עור.
עור במדינה שלנו בקיץ?? לא בשבילי לפחות.
הקטע עם ההנעה ללא מפתח, כאשר קניתי את שלי, הבחור שם אמר שזה לא כמו ברכבים אחרים שאם יש בעיה, אתה יכול להוציא את ה"מכסה/כיסוי" של הכפתור ו להניע עם מפתח רגיל, אז בעיה.

אני גם רציתי בהתחלה את הדגם הזה, אבל בגלל שהייתי בלי רכב כי מכרתי את שלי, ו בגלל שלא היה להם ו הייתי צריך להמתין איזה 3 חודשים, וויתרתי. זאת לגבי זה.

לגבי הטיפול, לפני כמה חודשים פתחתי פה אשכול כדי לדעת אם המחיר לטיפול ראשון במוסך של של שברולט היה במחיר סביר או לא.
למדתי כמה דברים ב אשכול, אבל הגיע מנהל ש החליט שאני בן אדם לא טוב ו אסור לי להמשיך לשאול שאלות ו שאני מלכלך סתם על המוסך ו פשוט סגר לי את האשכול וכאשר שאלתי אותו בפרטי למה הוא עשה את זה, לא ענה לי אפילו.

בקיצר, הטיפול הראשון גם ככה לא כזה יקר, תעשה אותו במוסך שברולט, בעוד שנתיים, בטיפול השני, תראה כמה עולה לך בשברולט ו כמה עולה לך במוסך שאתה סומך, ו תעשה השווה.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.2.2021 בשעה 16:59, Benio כתב:

bv12 לוותר על קודנית? חברת הביטוח דורשת קודן.

התקנה מקומית עד כדי כך בעייתית שעדיף לוותר על מרימי השמשות??

תמצא חברת ביטוח שלא דורשת קודן.

יש לי רכב שכשהיה חדש עלה כ-50% יותר מהספארק ואין לי קודן או איתוראן ברכב.

אני נגד התקנות מקומיות באופן כללי, אלא אם כן אין ברירה וגם אז, אעדיף שיבוצע על ידי מתקין שאני בוחר ונחשב מתקין טוב שיודע לעבוד ולא יגרום לי נזק למערכת החשמל ו\או לפלסטיקה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב לתקופת האחריות, זה תרגיל שחוזר על עצמו אצל מספר יבואנים.

3 שנים ראשונות אחריות מקיפה מלאה, באחריות הזאת מותר לך לטפל בכל מוסך מורשה משרד התחבורה.

אבל.. הם מוסיפים עוד שנתיים אחריות שלהם.

לאחריות הזאת יש אותיות קטנות,  שם כתוב שהשנתיים האלה יהיו בתוקף רק אם הרכב טופל כל חייו בכל הטיפולים (כולל תאונה ופחחות)

במוסכי הרשת.

לכן אם תיקח את הרכב למוסך שלא מהרשת , אתה תאבד את השנתיים הנוספות (מנוע וגיר ).

כמובן שה-3 שנים הראשונות עדיין יהיו בתוקף.

לכן שאתה רוכש ביטוח, תבדוק את רשימת מוסכי ההסדר. 

יש מספיק חברות ביטוח שהמוסך המרכזי של שברולט בראשון לציון נמצא ברשימה שלהם.

הנציגים של וובי יודעים לבדוק את זה אם אתה מבקש. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...