Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם החילונים במדינת ישראל בסכנה?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 1180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין פה שום פוליטיקה ושום הטרלה או הסתלבטות. רק חרדה קיומית.

אני גר במרכז תל אביב, במרחק קטן מקילומטר מחוף בוגרשוב וכיכר דיזינגוף,

בשבתות האחרונים אני עובר שם ואני רואה איך המשטרה צדה חילונים על כלום. בכיכר דיזינגוף יש תמיד לפחות 10 שוטרים ו-5 ניידות שמהלכות אימים על הכמה אנשים שיש שם,

בצורה סיסטמתית, וכנל על רצועת החוף ובפארק הירקון.

כשאני יוצא מגבולות העיר (יפו, בת ים, רמת גן) אין *זכר* לשוטרים. השנאה באמת ניכרת בעיניים של השוטרים שראיתי.

אני מתחיל לחשוש לעתיד שלנו החילונים במדינה. מה אתם חושבים על המצב? 

שוב, שרשור רציני ביותר. אני אשמח לשמוע מה דעתכם

image.thumb.png.ac38bee0114794d3b286ff10cb7c55ab.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה שוטרים פושטים על כל החילונים שעושים פה אירועי מנגל כבר חודשים ומזמנים את כל המשפחה המורחבת, וזה לא שקשה למצוא אותם, אפשר לעקוב אחר הסאונד.

לגבי ה"חרדים" שבתמונות, הם את שלהם כבר יקבלו על הדין רודף במקרה הטוב ורצח במקרה הרע.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.jpeg.0deb46640c5bcb49256b7636c215d2cd.jpeg

החילונים (לא דתיים) מהווים כ-45% מכלל היהודים בישראל (79%). אז לפחות מבחינה כמותית, החילונים לא בסכנה. כנראה כל שוטר שני (אולי שלישי) הוא חילוני.

מקור (עמוד 40)

מקור2

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושש שאתה מחבר כאן בין שני נושאים - אכיפת חוקי המדינה באופן מפלה והיחס בין דת ומדינה.

לגבי הנושא הראשון - אני הייתי מוטרד בהרבה מכך שאחוז ההרשעות בפלילים במדינה גבוה משמעותית מבכל מדינה מערבית אחרת, ושיש אכיפה וענישה לא מידתית ולא שיוויונית לחלוטין לבני מיעוטים / אנשים עם יותר מלמין בעור.

לגבי מה שאתה מתאר - המשטרה אוכפת, כתמיד, היכן שנוח לה, לא היכן שצריך, ואני מדבר לדוגמא על השוטרים שגררו אישה מבוגרת שישבה עם כוס קפה בכיכר רבין. במצב הנוכחי היעדרותה/רפיסותה של המשטרה או ה"עסקאות" שלכאורה נעשות בין תחנות שונות וחצרות חרדיות שונות מאיץ את היום שההפגנות בככר רבין תהיינה קשות ואלימות לא פחות מאלו שיש כיום בירושלים.

לגבי היחס בין דת ומדינה, לצערי לא תוכל לפתור את הבעיה כי יש חלקים בחברה שמבחינת תפיסת העולם שלהם יש רק מה שהאדמו"ר אומר, ולצערנו האדמו"רים שכחו שיש "דינא דמלכותא". הקורונה רק האיצה הכל וקרעה את מסכת השקר והכזב שכיסתה את עיני החילונים.

זאת דעתי. אשמח לשמוע עוד מאחרים.  

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 33 דקות, nimrod7676 כתב:

השנאה באמת ניכרת בעיניים של השוטרים שראיתי.

לדעתי זה רק בראש שלך.

אף שוטר לא שונא אותך, אתה יכול להיות רגוע. חלקם אמנם טמבלים שהרביצו להם בבית הספר אבל רובם אנשים רגילים שבסך הכל רוצים לעשות את העבודה שלהם ולחזור הביתה בשלום.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שוטרים בערים אחרות?

אתה צוחק עלי?

https://www.maariv.co.il/news/israel/Article-817414

מה שקורה בתל אביב זה שהעירייה מפרסמת שאנשים יכולים לשבת בכיכר דיזינגוף אפילו שיש סגר ואז שולחת פקחים לתת דוחות.

העירייה מפזרת כיסאות בלווינסקי ליד המסעדות שאסור להן לתת לאנשים לשבת ומסתובבים שם פקחים של העירייה כל היום.

מסעדות שהעירייה שמה כיסאות בכניסה למסעדה שלהם מקבלים דוחות שהם מכרו אוכל לאנשים שישבו שם על כיסאות של העירייה.

הבעיה שאתה גר בעיר עם עירייה כושלת, העירייה הכי גרוע שהייתה בתל אביב אי פעם.

חכה שראה מה הם עושים לבוגרשוב, הם ממש חוסמים את הכביש לכלי רכב בשביל להגיד שיש שביל אופניים.

את חולדאי ממש לא מעניין מה הקיצונים עושים בעירייה שלו, העיקר שהוא יושב על הכיסא שלו.

לא פלא שהוא רץ לכנסת בלי אפילו לקחת חופש מהעבודה שלו בעירייה ואז לפי איך שזה נראה הוא אפילו לא הולך להיכנס לכנסת.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, SlowRide כתב:

לדעתי זה רק בראש שלך.

אף שוטר לא שונא אותך, אתה יכול להיות רגוע. חלקם אמנם טמבלים שהרביצו להם בבית הספר אבל רובם אנשים רגילים שבסך הכל רוצים לעשות את העבודה שלהם ולחזור הביתה בשלום.

אני רואה אותם כל שבת. בלי להכליל במיוחד שוטרות. תמיד הם באות בגאווה ועליונות של בוא תגיד לי מילה תראה כמה דוחות אני אשחיל אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר נשלח לאיפה שהוא נשלח. הוא לא בוחר לאיפה ללכת.

הוא רוצה בדיוק כמוך, אפילו יותר ממך, שהמצב הזה ייגמר כדי שיוכל לחזור למטרה שאליה התגייס למשטרה.

תלונות ידידי, ב23 למרץ.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיק לקרוא טמקא

• רעיון טוב! 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Yeah No No Way GIF - YeahNo NoWay Never - Discover & Share GIFs

• מצחיק 5

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...