Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונאיi10 שנת 2017 אוכל שמן

eranh1982
שימו לב! השרשור הזה בן 1101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 56 דקות, danniel כתב:

תלוי כמה עולה מנוע מפירוק והזמינות של מנועים אלו. 

יש אחריות של חברת הטרייד אין אז אני לא יודע עד כמה רלוונטי עניין העלות- טוב אולי לחברת הטרייד כן אבל ללקוח כנראה לא.

הרכב צריך לשוב למצב נסיעה וחברת הטרייד תצטרך לשבור את הראש על מנת לעשות כן יהא המחיר אשר יהא.

קשה לי להאמין שמוסך כלשהו -בטח מורשה היבואן יבזבז מזמנו על ההתעסקות במנוע הזה- מקסימום יפרקו ראש מנוע,יבדקו פה ושם ולא יותר מזה (הכוונה שאני לא חושב שהם יתחילו להשקיע מזמנם בכל מיני רעיונות לשיפוץ כזה או אחר 

כאשר מנוע מיבואן מנועים /מרכב שירד מתאונה (יש לצערנו הרבה כאלו) לא נשמע כמו משהו נדיר להשגה.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדיין לא סיימו לטפל, המוסך החליטו להחליף לי מנוע וממתינים לאישור של הטרייד אין כל עוד אין אישור מהטרייד אין ביקשו שאחזיר את החלופי שסיפקו ואקח את שלי בחזרה עד לאישור,

באמצע יום עבודה החזרתי את החלופי ובאתי לטרייד לדבר עם מנהל הסניף שיתן לי תשובות ויסיים את מסכת הטירטורים.

עכשיו אני יושב בסניף וממתין לתשובות..

אעדכן מה התפתח

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 6.4.2021 בשעה 15:38, colauti 9 כתב:

יש עדכון ,מה טופל ? 

כן הוחלף בסופו של דבר מנוע במוסך מרכזי יונדאי בפתח תקווה על חשבון הטרייד אין מחר אני מוציא מהמוסך נקווה לטוב

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...