Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונאיi10 שנת 2017 אוכל שמן

eranh1982
שימו לב! השרשור הזה בן 1097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 10 דקות, tribel כתב:

בין הקו של השמן לצילינדר יש תעלת מים

לא יכול לקרות מקרה כזה..? נראה לי זה קו מים אבל הבנת את הפואנטה..

USZCZELKA-GLOWICY-ELRING-HYUNDAI-i10-1-2.jfif

לפני 2 דקות, tribel כתב:

השמן נשרף זה דבר שכיח במנועים הוא פשוט לא מגיע משם אלא מהתא שרפה.

שכיח נכון אבל לא בכמיות כמו שאומרים פה..

עריכה אחרונה על ידי R01AL
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, R01AL כתב:

לא יכול לקרות מקרה כזה..? נראה לי זה קו מים אבל הבנת את הפואנטה..USZCZELKA-GLOWICY-ELRING-HYUNDAI-i10-1-2.jfif 43.4 kB · 6 downloads

נראה לי שאתה דווקא צודק זה קו שמן אבל זה תלוי במבנה של הבלוק.

בבלוק כזה זה לא יקרה.

Image result for oil passage in head gasket

לפני 14 דקות, R01AL כתב:

שכיח נכון אבל לא בכמיות כמו שאומרים פה..

מגיע בכמויות גדולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי..
אז לפי איך שזה מתכנס.. זה צילינדרים שחוקים מאוד שהשמן מצליח להכנס מהדפנות.. או טבעות בוכנה גמורות שיש מצב ששחקו גם את הצילינדר..

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור ששני האופציות לא קלות.
אבל מה עדיף לפרק ראש מנוע? או בלוק מנוע?
בכל מקרה יחליפו אטם ראש מנוע 😅

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרימים ראש מנוע לאט ובזהירות ואז אפשר לדעת מה גודל הנזק.

ברור שכבר יחליפו אטם ראש חדש בלי קשר לבעיה בבלוק,אלא אם יתברר שהמנוע אינו בר תיקון ,יביאו מנוע קומפלט שלם מייבוא ויסיימו את הסאגה.

בכללי,לא משתלם לשפץ מנוע -חצי אוברול (החלפת טבעות בוכנה ) הוא תהליך יקר וקצת מתיש.

בנוסף,יש סיכון בתהליך- אם המנוע נסע עם מחסור בשמן לאורך תקופה,ייתכן ונגרם נזק לחלקי  מנוע נוספים-קראנק/בוכנות כך ש"רק" חצי אוברול עלול להתברר בהמשך כפלסטר ולא כל התרופה.

בכלל,המנועים הללו כ"כ נפוצים ולא משתלם להתעסק עם המנוע הזה-לזרוק לפח,להרכיב מנוע מושלם מיבוא (דרך יבואן מנועים כמו איתי מוטורס/שלמה נאור) ובא לציון גואל.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9
  • אהבתי 1

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החלפת גומיות מובילי שסתומים לא פתר את התצרוכת שמן,  אז קרוב לוודאי מדובר בטבעות בוכנה תפוסות (של השמן) ויהיה צורך לפרק בוכנות לבדיקה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו אני קורא את זה ונדהם מהסבלנות של פותח השרשור, כמה מאכילים אותו...

תבוא תחזור, תעשה 1000 קילומטר, נעשה לך סט טיימינג ברכב שבכלל יש לו שרשרת ונכוון לך את התחנות ברדיו והכול יסתדר, פייר אני כבר הייתי הופך עליהם שולחן.

מכתב מעורך דין, הלקוח דורש להחזיר את הרכב הפגום תמורת החזר מלא או דורש החלפת מנוע מלאה למנוע חדש/ מיבוא פלוס החזר הוצאות ואובדן ימי עבודה.

הם ימשכו אותו עד לחצי שנה ואז יתנערו, יעלימו מהמחשב את כל ה״ראיות״ להתכתבות ולתלונות שלו בנושא ויברחו מהאחריות.

בשלב מסויים אין מה להתפשר, המנוע אוכל שמן כמו ציפסר בפלאלפיה דרום תל אביבית, כנראה נסע בהרעבת שמן זמן מה עוד לפני שנקנה על ידי הבחור ואולי צבר נזקים החל מממיר קטליטי שבקרוב ישבוק חיים וזה לא באחריות ועד לרינגים שחוקים, שרוולים מחורצים ואלוהים יודע מה עוד...

פות״ש יש ויקר, לך תאיים תהפוך שולחנות ותצטייד בעורך דין שיעשה להם את המוות, לא מגיע לך כל הסיפור הזה...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Roycohen1979 כתב:

תבוא תחזור, תעשה 1000 קילומטר, נעשה לך סט טיימינג ברכב שבכלל יש לו שרשרת ונכוון לך את התחנות ברדיו והכול יסתדר, פייר אני כבר הייתי הופך עליהם שולחן.

מכתב מעורך דין, הלקוח דורש להחזיר את הרכב הפגום תמורת החזר מלא או דורש החלפת מנוע מלאה למנוע חדש/ מיבוא פלוס החזר הוצאות ואובדן ימי עבודה.

הם ימשכו אותו עד לחצי שנה ואז יתנערו, יעלימו מהמחשב את כל ה״ראיות״ להתכתבות ולתלונות שלו בנושא ויברחו מהאחריות.

בשלב מסויים אין מה להתפשר, המנוע אוכל שמן כמו ציפסר בפלאלפיה דרום תל אביבית, כנראה נסע בהרעבת שמן זמן מה עוד לפני שנקנה על ידי הבחור ואולי צבר נזקים החל מממיר קטליטי שבקרוב ישבוק חיים וזה לא באחריות ועד לרינגים שחוקים, שרוולים מחורצים ואלוהים יודע מה עוד...

פות״ש יש ויקר, לך תאיים תהפוך שולחנות ותצטייד בעורך דין שיעשה להם את המוות, לא מגיע לך כל הסיפור הזה...

מה אשם המוסך ? הוא זרוע הביצוע של הטרייד אין בלבד ולא יותר.

פותח הנושא רכש את הרכב מטרייד אין ומולם הוא צריך להתנהל.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.2.2021 בשעה 07:49, colauti 9 כתב:

שוב,לא ברור מה הקשר של הטיימינג.

גם אם יש שם רצועה (וזה אם גדול) אנמ לא רואה כיצד החלפתה תפתור את אכילת השמן.

אם לא היה ברור לך-יש לך בעיה פנימית בתוך המנוע.

תודה רבה

בתאריך 10.2.2021 בשעה 16:58, colauti 9 כתב:

מה אשם המוסך ? הוא זרוע הביצוע של הטרייד אין בלבד ולא יותר.

פותח הנושא רכש את הרכב מטרייד אין ומולם הוא צריך להתנהל.

תודה כך אעשה

בתאריך 10.2.2021 בשעה 15:28, Roycohen1979 כתב:

תודה אמשיך להתנהל מולם ביותר אגרסיביות 

הם יקחו אחריות ויתקנו הם מצליחים להתחמק בתירוצי קורונה המנהל הזה לא נמצא בידוד וכו

מחר אכנס אליהם אעדכן

בתאריך 9.2.2021 בשעה 16:40, R01AL כתב:

אוקי..
אז לפי איך שזה מתכנס.. זה צילינדרים שחוקים מאוד שהשמן מצליח להכנס מהדפנות.. או טבעות בוכנה גמורות שיש מצב ששחקו גם את הצילינדר..

תודה אעדכן

בתאריך 9.2.2021 בשעה 20:05, danniel כתב:

אם החלפת גומיות מובילי שסתומים לא פתר את התצרוכת שמן,  אז קרוב לוודאי מדובר בטבעות בוכנה תפוסות (של השמן) ויהיה צורך לפרק בוכנות לבדיקה. 

תודה

בתאריך 9.2.2021 בשעה 17:55, colauti 9 כתב:

מרימים ראש מנוע לאט ובזהירות ואז אפשר לדעת מה גודל הנזק.

ברור שכבר יחליפו אטם ראש חדש בלי קשר לבעיה בבלוק,אלא אם יתברר שהמנוע אינו בר תיקון ,יביאו מנוע קומפלט שלם מייבוא ויסיימו את הסאגה.

בכללי,לא משתלם לשפץ מנוע -חצי אוברול (החלפת טבעות בוכנה ) הוא תהליך יקר וקצת מתיש.

בנוסף,יש סיכון בתהליך- אם המנוע נסע עם מחסור בשמן לאורך תקופה,ייתכן ונגרם נזק לחלקי  מנוע נוספים-קראנק/בוכנות כך ש"רק" חצי אוברול עלול להתברר בהמשך כפלסטר ולא כל התרופה.

בכלל,המנועים הללו כ"כ נפוצים ולא משתלם להתעסק עם המנוע הזה-לזרוק לפח,להרכיב מנוע מושלם מיבוא (דרך יבואן מנועים כמו איתי מוטורס/שלמה נאור) ובא לציון גואל.

תודה

בתאריך 9.2.2021 בשעה 12:16, R01AL כתב:

יכול להיות אטם ראש מנוע סדוק קצת בין קו שמן לצילינדר ואז השמן נכנס לצילינדר ונשרף לאט לאט ואפילו אין עשן לבן?

לא אין עשן אין רעש כלום נסיעה חלקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...