Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טכנאי מדיח כלים, יש כאן בקהל?

michaelbe6
שימו לב! השרשור הזה בן 1185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לכולם.

אולי אקבל כאן כיוון לפיתרון של תקלה במדיח כלים שלי.

מדיח של דלונגי, בן כ5 שנים אינטגרלי מלא אם זה משנה, לא עשה מעולם תקלה.

לפני כיומיים, הייתה הפסקת חשמל גדולה באזור שלנו (ראשון לציון) החשמל נפל וחזר כפעמיים בפרק זמן של כשניה, אני חושד שזה גרם לתקלה במדיח כלים.

התופעה:

מפעיל את המדיח, אחרי כמה שניות המשאבה מוציאה מים החוצה(לא יודע אם זה נורמלי, אף פעם לא עקבתי על צורת העבודה) וזהו, לא נכנס מים לתוך המדיח, אחרי כמה זמן אני שומע שהוא סיים את הפעולה, הטבליה עדיין שלמה והכלים מלוכלכים.

לי בראש הדבר הראשון שעלה זאת משאבת מים, אבל כמו שרשמתי בהתחלה, המים יוצאים מהמדיח החוצה אז אני לא בטוח שקשור.

למישהוא יש רעיון? 

בנוסף, הטכנאי שעובד אצלנו באזור שאני מכיר וסומך עליו, לא עובד על מדיח של דלונגי, מכירים טכנאי אמין וישר שעובד באזור ראשון לציון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו לתת עצה של..:

" אני לא גניקולוג, אבל תבדוק את הפות ואת החצוצרות.." 😄

אם יש לך משהו יותר ספציפי או סרטון מתאים, אשמח לראות.

בכל מקרה הוזמן טכנאי דרך מדרג למחר, אם עד אז אקבל עצות מועילות, אולי אנסה לבדוק לבד.

תודה בכל מקרה 😃

עריכה אחרונה על ידי michaelbe6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם אני לא טכנאי אבל יש לי ידע טכני.

הנחתי אותך מה החלק שלדעתי כדאי לבדוק, ברז חשמלי (הוא אחראי לפתוח/לסגור את המים) סיכוי גבוה שהוא או הלוח המפעיל אותו התקלקל (אמרת שהמדיח לא מכניס מים)

זה ישמע קצת מצחיק, אבל תבדוק בבקשה שהברז שמזין את המים פתוח, כבר קרה מקרים שהזיזו שרצו לנקות וסגרו את המים ושכחו לפתוח וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. מקווה שלא נפגעת, זה היה בהומור.

ב. לך יש ידע טכני, שאוכל להישתמש גם כן בידע שלך, תמונה עם חץ על החלק או סרטון הדגמה, היו עוזרים.

איך נראה ברז חשמלי במדיח, לי אין מושג.

ברז המים פתוח.

תודה בכל אופן 😃

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי אין מושג מהו הברז החשמלי. אבל לפני מספר שבועות היתה לי תקלה דומה (מדיח בוש), שלוותה הדלקות נורית התראה שלידה סימון של ברז. לאחר עיון בחוברת ההדרכה ניתקתי את המדיח מהחשמל, סגרתי את ברז ההזנה, ניתקתי את צינור ההזנה כדי לבדוק שהמסנן בכניסה נקי. המסנן היה נקי, אבל לאחר ביצוע סדר הפעולות ההפוך המדיח שב לפעולה תקינה. אין לי מושג מה עשה את הקסם, אבל הפעולה פשוטה ויש רק לשים לב לניתוק מהחשמל ולסגירת ברז ההזנה לפני ביצועה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נפגעתי.

כדי לבדוק תקינות ברז או לוח תצטרך לפתוח את המארז של המדיח ולעשות מדידות עם רב מודד. לא ממליץ לך אם אין לך רקע טכני, זה עלול להגיע לידי קלקול גדול יותר או ח"ו התחשמלות.

עלות הבדיקה אמורה לעלות כ200₪ ולפעמים עדיף לבעל מקצוע לעשות את העבודה.

לאחר התיקון, אשמח לשמוע מהי התקלה כדי להחכים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעזור אם תכתוב את דגם המכשיר 😉

לחברה קרה משהו דומה אבל במדיח של בוש. גם הוצאה מהחשמל לא עזרה באיפוס המכשיר והוא המשיך להראות את מספר הדקות שנותרו לסיום בלי להתחיל בפעולה.

מה שעשיתי בסוף היה ביצוע Reset ע"י לחיצה ארוכה על כפתור ההפעלה (לא על on/off אלא על כפתור play/pause אבל לא יודע איך זה בדלונגי). אח"כ המדיח חזר לתפקד כרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה זהה אצל הוריי, (גם מראשון לציון, לאחר הפסקת חשמל אזורית לפני יומיים) מדיח של בלומברג.
אתחול למדיח פתר את הסוגיה.
תבדוק בחוברת ההדרכה כיצד לבצע איפוס.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב.

הטכנאי כבר הוזמן לקראת 11 בבוקר  ואני בעבודה ולא אחזור לבית לנסות איפוס(אם אצליח בכלל לגלות איך עושים זאת)כך שאני לא רוצה להעביר יום נוסף בשטיפת כלים ידנית.

אלך לראות מה הוא עושה ואעדכן.

אם מדובר על RESET, אלו יהיו מבחינתי דמי לימוד לפעם הבאה.

תודה לכל מי שניסה לעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן.

הגיע טכנאי , דרך אתר מדרג ,עם ציון כמעט מושלם בממוצע של מעל 2000 אנשים.

בחור נחמד, שרותי ועמד בזמנים שדיברנו, הסביר לי מספר דברים, הבין שהבעיה היא קבל שהלך, הראה גם איך מחליפים במידה ויקרה שוב בעתיד והשאיר את הקבל הישן שיהיה לי דוגמה.

גבה 300 ש"ח על עבודה וחלקים, לי אין תלונות.

אמר גם שלא נראה לו קשור להפסקת חשמל שהייתה אצלנו,  כנראה מקריות, אולי הוא טועה.

בכל מקרה , מי שצריך טכנאי נחמד אילן- 0505606321

https://www.midrag.co.il/SpCard/Sp/26998?areaId=13&serviceId=311&sortByCategory=53

תודה לכל מי שניסה לעזור.

עריכה אחרונה על ידי michaelbe6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...