Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס MK4, יש לי 2 בעיות שמעניין אותי לדעת אם קיימות גם לאחרים

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כנראה שבדלק מוטורס כל עוד אין לך ב.מ.וו אתה לא נחשב,

בכל מקרה חזרו אלי לפני כמה ימים ואמרו שוב להגיע למוסך לבדיקה אחרי הסגר ורשמו מה אני צריך,

הסברתי להם שאני כבר התייאשתי, ואני אגיע רק בטיפול של החלפת השמן היזומה עוד חצי שנה (יזומה, כי אצלהם הרכב שלי אמור לבצע טיפול כל 30K או שנתיים, שלדעתי זה בולשיט שיווקי), במיוחד כאשר בכל ביקור אצלהם אנשי השירות במוסך חדדו שלא מומל לוותר על החלפת שמן שנתית, ואפילו אחד טען שכדאי לבצע טיפול לכל דבר ועניין, בסוף הסברתי להם שכבר אין לי כח וזמן לבזבז יותר על ביקורי מוסך לשווא, ושניפגש בטיפול החלפת השמן לבדיקת יתר הנושאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 10.1.2021 בשעה 11:03, wildlands2019 כתב:

כנראה שבדלק מוטורס כל עוד אין לך ב.מ.וו אתה לא נחשב,

בכל מקרה חזרו אלי לפני כמה ימים ואמרו שוב להגיע למוסך לבדיקה אחרי הסגר ורשמו מה אני צריך,

הסברתי להם שאני כבר התייאשתי, ואני אגיע רק בטיפול של החלפת השמן היזומה עוד חצי שנה (יזומה, כי אצלהם הרכב שלי אמור לבצע טיפול כל 30K או שנתיים, שלדעתי זה בולשיט שיווקי), במיוחד כאשר בכל ביקור אצלהם אנשי השירות במוסך חדדו שלא מומל לוותר על החלפת שמן שנתית, ואפילו אחד טען שכדאי לבצע טיפול לכל דבר ועניין, בסוף הסברתי להם שכבר אין לי כח וזמן לבזבז יותר על ביקורי מוסך לשווא, ושניפגש בטיפול החלפת השמן לבדיקת יתר הנושאים.

למה הכוונה בהחלפת שמן יזומה? יוזמה שלך או של היבואן? הרכב אמור לעבור טיפול פעם בשנתיים כמו שכתבת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

יזומה, שלי.

ולא, לא מומלץ להחליף פעם בשנתיים, אתה יכול לשאול במוסך לאישור דברי, והמחשב גם לא נותן לך, אתה תראה שהמחשב כנראה  יתריע אחרי שנה, אחוז איכות השמן יותר כל עוד מתקרבים לשנה אפילו אם בקושי תסע, 

במקרה שלי כבר ביקרתי במוסך ואנשי השירות אמרו לי בפירוש שזו טעות ואסור לעשות זאת, אגב, הם גם תקנו את זה, אם תבדוק מפרט נוכחי לאותו מנוע תראה שכתוב שהטיפול כל שנה,

אצלי כבר פעמיים מילו שמן כי משום המנוע הזה גם אוכל שמן בעודו חדש, לא משהו דרסטי, אך כן יש אכילת שמן, כליטר שמן כל 10000 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, wildlands2019 כתב:

אצלי כבר פעמיים מילו שמן כי משום המנוע הזה גם אוכל שמן בעודו חדש, לא משהו דרסטי, אך כן יש אכילת שמן, כליטר שמן כל 10000 ק"מ.

רכב חדש אוכל שמן
זה מפסיק עם הזמן

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, ArikC כתב:

רכב חדש אוכל שמן
זה מפסיק עם הזמן

מעניין למה זה קורה אצל חלק מהיצרנים ואצל חלק לא. עוד לא נפל לי האסימון.

מזכיר לי שפעם היו לאחותי ולבעלה 2 אימפרזות חדשות בליסינג אחת צרכה שמן ואחת לא.

לי אישית היו כמה מכוניות שיצאו מהחברה (פונטו ספייס, קורולה, מאזדה 3, קיה סיד ועכשיו פוקוס 3.5) ומעולם לא מילאתי שמן באף אחת. אני מחזיק אותן בין 3-5 שנים ובחיים לא קניתי שמן עצמאית להוספה למעט מה שנדרש בטיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להגיד לך.
גם קורולה חדשה 2009 שהוצאנו מהחברה אכלה קצת שמן עד איזור ה10 אלף קילומטר.

וגם הפיאסטה שהוצאתי גם חדשה עד איזור ה15 אלף קילומטר אכלה לי שמן,היום אני על 110 אלף ובחיים לא שמתי שמן בין טיפול לטיפול מלבד בהתחלה,כנ"ל בקורולה שהיום כבר על 230 אלף.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אכן מכיר את זה,

רק ממה שזכור לי ברכבים אחרים כולל אופנועים זה שאחרי מילוי ראשון כבר לא היה צורך במילוי שני,

בפוקוס כן,

נדע עם הזמן, כרגע קשה לקבוע אם המנוע הזה באמת אוכל שמן באופן קבוע או שזה סתם נושא הרצה שולי.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אצלי תוך חצי שנה הייתי במוסף בגלל שני דברים : 

1. בעיה בחלון הנהג כנראה בגלל הגשם, הייתה חריקה חזקה. ניסו לשמן לא עזר בסוף החליפו חלק... .

2. לפני כמה שבועות בעיה במערכת START-STOP ..לא עבד טיפלו.. .

ובאותו רגע גם מצאו עדכון גרסא..., אני אבדוק ברכב שלי אבל כמה שזכור לי המערכת מעודכנת לגרסא 1.6

מהתחלה לא ראיתי שום בעיה של שעון או שיחה.

לגבי השמן, לא ראיתי שום התראה בלוח, ועוד לא בדקתי רק עכשיו הרכב עבר 5 אלף ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

מתי קיבלתה את הרכב?

אצלך זה הדגם עם המתלה הרב חיבורי?

אצלי אוטוטו שנה, הגרסה 1.3.3.1 ועדיין אין עדכון, אותם תקלות אותם בעיות, אין חדש תחת השמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הגירסה היא 1.8.0.1 והרכב ביוני יהיה בן שנה. הבעיות של השעון שמתאפס בכל כניסה לחניה תת קרקעית קיימות וגם שיחות טלפון עם עוות קול קורות מפעם לפעם

0.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...