Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס MK4, יש לי 2 בעיות שמעניין אותי לדעת אם קיימות גם לאחרים

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כמובן לא מדבר על אלה שידועות כמו השעון שנתקע או בעיות האנדרויד.

1. בעיה בשיחה הראשונה שנכנסת, בדקתי אם יש עדכון למולטימדיה, ועדיין אין לי, גרסה 1.3.3.1

השיחה הראשונה שמתקבלת לא שומעים אותי ואני שומע את זה שמתקשר עם קול מתכתי לא ברור כמו רובוט, שיחה שניה זה כבר מסתדר, וזה כך תמיד, וזה לא קורה בשיחה יוצאת אף פעם.

2. בהתחלה הייתי יכול לפתוח את הרכב מדלק הנוסע הימנית הכוונה לקייליס, כבר איזה שבוע אני שם לב שזה הפסיק להגיב, ואפשר לפתוח לנעול או לפתוח את הנעילה רק מצד שמאל של הנהג, יש במחשב הגדרה של Unlock, ורואה שמופיע לי All ולא Driver's door.

האם התופעה הזו קיימת אצל אחרים עם הרכב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי וזה כן מראה 2 הבהובים כמו שרשום אך בפועל עדיין לא עובד, במחשב ניסיתי לשנות מדלת נהג לכולם והפוך לא ממש עוזר, כנראה תקלה.

בינתיים ניתקני את המצבר, אשאיר את זה חצי שעה ואבדוק, זה פתר לי את הבעיה של הטעינה האלחוטית בפעם הקודמת, ואם זה יפתור זה יחסוך לי נסיעה למוסך, אעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש HARD RESET כל פעם לנתק את המצבר בגלל תקלה ממש מגוחך. עוד מעט המוסך יבקש שתלחץ ברקס גז ביחד ותצלם מסך.

אני עם דור 3.5 האמת בינתיים אמינות מופתית ותא הנוסעים מהודק ואיכותי בלי קרקושים והכל עובד פיקס גם ההתקנות של קוברה. ככה שמפתיע אותי כל פעם שאתה מעלה פוסט על בעיה אחרת שצצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

כן, מעצבן.

בכל מקרה ניתוק המצבר תקן את הבעיה, פשוט בדיחה.

מה שאני לא מבין זה איך יכול להיות שהרכב נמכר כמעט 3 שנים ועדיין לא עלו על הבעיות האלה? אין עדכון תוכנה? משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעה,

נסיעה ראשונה אחרי איפוס התקלה חזרה, ושוב אי אפשר לפתוח דלת נוסע, ניסיתי איפוס כמה פעמים, לא עוזר,

כנראה אין מנוס מלנסוע למוסך, נמאס לי כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי פתרון קסם, אך רק רצרתי להגיד שההגדרה של Driver's Door/All היא לדעתי עבור פתיחה עם המפתח. אין קשר בין ההגדרה הזו לבין מה ה-Keyless עושה.

ב-VAG לדוגמה, אין שום הגדרה של Keyless באף רכב ובאף מערכת. זה פשוט עובד. בחלק מהרכבים כתוצאה מקיצוץ עלויות (לדוגמה סיאט ארונה)

אז אכן יש חיישן רק בדלת הנהג ולא בצד השני. אם אתה טוען שזה עבד בעבר, ואין בעיה במנעול (ז"א שדלת הנוסע נפתחת עם השלט בצורה תקינה),

אז נשמע שיש בעיה בחיישן ה-Keyless בדלת הנוסע או בפקד עצמו. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ניתוק מצבר לחצי שעה זה עובד,

היום עבד לי,

נסיעה ראשונה הספיקה בשביל שזה יפסיק לעבוד,

לא יודע אם זה בעיית חיישן, אחרי איפוס מצבר לחצי שעה עובד, ניסיתי היום פעמיים.

לא ציפיתי שיהיו לי כל כך הרבה תקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אני ניסיתי כרגע אצלי זה עובד ולא עשה לי בעיה עד היום שים לב שהשלט חייב להיות מינימום 30 סמ מהחיישן ולפעמים תזוזה קטנה של הגוף מספיקה שלא יעבוד.לא הייתי משתמש ברכב מודרני בנשק של ניתוק מצבר לעיתים תכופות גם הניצוץ בחיבור וגם אובדן זיכרון וגיבוי לא בריא למערכות הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בתכונה הזו המון,

הרבה פעמים אני קונה מצרכים שקית או שתיים ופותח דלת ימנית כדי להכניס אותם, לאחרונה שמתי לב שזה כבר לא עובד וגם לא זכרתי שבכלל פתחתי עם השלט אי פעם,

וכרגע ממש בפתאומיות זה פשוט הפסיק,

אין לי מה להגיד, פשוט צריך לבלוע את הצפרדע, לא רוצה להיות עם רכב חדש תקול, אבל גם ממש לא בא לי לנסוע למוסך פעם רביעית בחצי שנה, מתחיל להימאס לי, אני מרגיש שכל רכב חדש שאני קונה יוצא לי אחד מנחוס, והפוקוס בינתיים אלופה בזה, לפחות אין משהו משבית לנחם קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי באקטיב איקס אין את הבעיה של השיחות.

לגבי פתיחת הדלתות - זה מאוד תלוי איפה נמצא השלט ביחס לידית הדלת. אצלי הרבה פעמים המפתח נמצא בתיק עם מחשב נייד ועוד כל מיני גאדג'טים אלקטרוניים - במקרים כאלה הדלתות לא נפתחות בקלות. יש צורך ממש לקרב את התיק לדלת ובמקרים מסויימים אף להוציא את המפתח, כדי שהחיישן יתפוס אותו. אם המפתח נמצא בכיס המכנס, זה כמעט ולא קורה והכל נפתח ונסגר חלק. אותו דבר בדיוק קרה לי גם ברכב הקודם שהיה עם keyless, אז אני רגיל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Olegis כתב:

אצלי באקטיב איקס אין את הבעיה של השיחות.

לגבי פתיחת הדלתות - זה מאוד תלוי איפה נמצא השלט ביחס לידית הדלת. אצלי הרבה פעמים המפתח נמצא בתיק עם מחשב נייד ועוד כל מיני גאדג'טים אלקטרוניים - במקרים כאלה הדלתות לא נפתחות בקלות. יש צורך ממש לקרב את התיק לדלת ובמקרים מסויימים אף להוציא את המפתח, כדי שהחיישן יתפוס אותו. אם המפתח נמצא בכיס המכנס, זה כמעט ולא קורה והכל נפתח ונסגר חלק. אותו דבר בדיוק קרה לי גם ברכב הקודם שהיה עם keyless, אז אני רגיל...

אצלי זה תמיד בכיס,

במאזדה 3 ספיריט זה  תמיד עבד חלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...