Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניתוק קודנית יונדאי i20 2012

Trhtkf
שימו לב! השרשור הזה בן 625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 43 דקות, matansab כתב:

עלוקה תמיד תכיל בתוכה ממסר.

לא הבנת את כוונתי.

הכוונה הייתה שמדובר בממסר בלבד בלי "המוח"/הבקר שלו, ומה ששולט על המיתוג של הממסר הם שתי הקווים שהקפתי, לכן שווה לבדוק לאן החוטים האלה מחוברים.

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
לפני 9 שעות, innvision כתב:

תודה רבה, השרשור עזר לי, הרכב נשלח למתקין לצורך ניתוק הקודן.

בשמחה. חבל שלא אמרת. הייתי מבקש ממך להסתכל כיצד הוא מנטרל אותך וכך היית חולק את הידע הזה ברשת..

לפני 4 שעות, שי .מ. כתב:

היי,

יש עלוקה בתוך תא המנוע.

מאחורי המצבר, על הצמת חוטים.

תחפש אותה יוצאת מתוך קיר האש ביחד עם צמת החוטים.

בהצלחה.

מעניין מה שאתה אומר. היא פשוט מאחרי המצבר? עלוקה חוטית או אלחוטית? אין עלוקה מאחרי הלוח שעונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Trhtkf כתב:

בשמחה. חבל שלא אמרת. הייתי מבקש ממך להסתכל כיצד הוא מנטרל אותך וכך היית חולק את הידע הזה ברשת..

מעניין מה שאתה אומר. היא פשוט מאחרי המצבר? עלוקה חוטית או אלחוטית? אין עלוקה מאחרי הלוח שעונים?

הייתי שמח אבל מדובר בקיה פורטה של חבר, אז לא הייתי שם. לצערי גם הוא לא היה אצל המתקין, חייבו אותו על פריצת כספת והחלפת הקודנית (שהפסיקה לעבוד) 400 ש"ח. לפי מה שהוא הבין מהמתקין הקודן חובר עכשיו עם ניתוק מחוץ לכספת כך שאם פעם הבאה תהיה תקלה יהיה ניתן לעקוף בקלות (הכספת נשארה). קח את זה בבקשה בערבון מוגבל כי כאמור, לא הייתי נוכח.

לפני 7 שעות, שי .מ. כתב:

היי,

יש עלוקה בתוך תא המנוע.

מאחורי המצבר, על הצמת חוטים.

תחפש אותה יוצאת מתוך קיר האש ביחד עם צמת החוטים.

בהצלחה.

תודה, לצערי לא יכולתי לבדוק, הרכב נגרר למתקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

טוב. יש לי עכשיו זמן להתעסק. פתחתי הכל שוב פעם, את ההגה, ואת כל מה שהולך שם. אני לא מוצא שום התעלקות סביב הטבעת של הסוויץ, ובכל זאת, אין אימבולייזר והרכב לא מניע. מה אפשר לעשות?
יכול להעלות תמונות/סרטונים וכו', יכול לתת מספר פלאפון שלי, אשמח לעזרה. 0545472748 אריאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנתק את הקודן עצמו זה לא מספיק יש לך עלוקה איפשהו שצריך להוציא אותה ולחזר זוג חוטים שחתכו בשביל לחבר אותה. זה בעייתי, מתקין מבקש 400 ש"ח בשביל לנתק אימובליזר לצמיתות חבר מהעבודה הביא מישהו מתקין נודד כזה למקום העבודה, לקח לו 200 ש"ח ו 10 דקות עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד, איך ידעת שיש בתוך הכספת עלוקה? האם במצב לפני היה לך מין לד אור אדום שיוצא מהכספת (ככה זה אצלי) מחובר באזיקון על הצמה שמתחברת למחשב ? האם חתכת רק את החלק העליון של הכספת?

תתן איזו תמונה אם תוכל למען נשכיל, שבוע טוב.

עריכה אחרונה על ידי m&t
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...