Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית גדולה (סטיישן/מיניוואן) עד 55 אש"ח

matansab
שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנסה לעזור לאחי לבחור את הרכב הבא שלו.
הדרישות הן תא מטען ענק (צריכים להכניס שתי עגלות ולפעמים גם מזוודה) ושהאוטו יהיה מרווח.
חייב להיות אוטומטי. עד 55 אלף שח. ומנסים להשאר עם מודל 2016 ומעלה.

הם אמנם מעדיפים תוצרת יפנית/קוריאנית, אבל אותי זה לא מעניין, הצעתי להם לבחון את הפיג'ו 308SW שנהנית מתא מטען ענקי (600 ליטר - פי שניים מהקליאו שיש להם היום), גיר טוב, רק המנוע עם הרצועה הטבולה בשמן קצת מעלה חשש, אבל אפשר לנסות למצוא אחת שהוחלפה בה כבר הרצועה למשודרגת בזמן.
אופציה שניה שחשבתי עליה היא דאצ'יה לוגאן MCV דיזל, לדעתי מבחינת תצורה הוא מושלם להם, מנוע הדיזל אמין מאוד וחסכוני. רק שתי חסרונות אני רואה לנגד עיני: התיבה הרובוטית עם קלאץ' וגלגל תנופה שיעלו הרבה כסף בבוא היום. והבטיחות הגרועה.
גם סיטרואן C4 פיקאסו הצעתי להם לבדוק, אבל דגמי הבנזין לא משהו לדעתי, ודיזל 2.0 במצב סביר לא נפוצות מאוד בתקציב הנתון.

אשמח לשמוע הארות והערות, כמו גם הצעות נוספות להוסיף לרשימה.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי I40CW 2015, שים לב: לא I30CW, אלא I40. שנת 2015 תכנס בתקציב. לא סגור על זה אם יש 2016 בתצורת סטיישן.

בכל אופן, לא מזמן מישהו פתח פה שרשור עם דרישות דומות לשלך, תחפש אותו ואני בטוח שתמצא שם עוד מידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מעניין, אבל:
1. יש רק רכב אחד למכירה בכל הארץ.
2. בצד החסרונות נכתוב את צמד הקלאצ'ים שהחלפה שלהם תגרור הוצאה גבוהה.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע ומצליח למצוא באינטרנט, לI40 יש מנוע 2.0 שמחובר לגיר אוטומטי עם ארבעה הילוכים.

עוד יתרון שכמעט ולא קיים בדגמים מתחרים מאותם שנים הוא קירור למושבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yoav911gt2 כתב:

עד כמה שאני יודע ומצליח למצוא באינטרנט, לI40 יש מנוע 2.0 שמחובר לגיר אוטומטי עם ארבעה הילוכים.

התכוונתי לשישה הילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, matansab כתב:

2. בצד החסרונות נכתוב את צמד הקלאצ'ים שהחלפה שלהם תגרור הוצאה גבוהה.

ל-I40 יש גיר פלנטרי שישה הילוכים שהוא מאוד אמין.

לפני 8 שעות, dpat3344 כתב:

מאזדה 6 סטיישן שנת 2015 (אולי 2016 אקס ליסינג) יכולה להתאים. רכב אמין ונעים לנהיגה. תא מטען לא ענק, אבל סף הטענה מאוד נוח

בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.12.2020 בשעה 01:03, matansab כתב:

ופציה שניה שחשבתי עליה היא דאצ'יה לוגאן MCV דיזל, לדעתי מבחינת תצורה הוא מושלם להם, מנוע הדיזל אמין מאוד וחסכוני. רק שתי חסרונות אני רואה לנגד עיני: התיבה הרובוטית עם קלאץ' וגלגל תנופה שיעלו הרבה כסף בבוא היום. והבטיחות הגרועה.

יש לנו מישהו מהעבודה עם כזאת. 

בתקופת האחריות הרכב עבר איזה תיקון עם הגיר(לא יכול להגיד אם זה קלאצ', או מחשב גיר) אבל מאז הרכב נסע כבר סביב ה-90 אלף ללא בעיות. 

ומלבד הבטיחות, הרכב גם מכוער פיצוצים אבל זה כבר עניין סובייקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...