Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקופלת "אמיתית" - יש איפה להשיג כזה בייצור עבודת יד?

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 1215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם יש משהו שאני אוהב זה מקופלת, אבל מה בזמן האחרון אני מרגיש (או פסיכולוגית) שהמוצר של עלית פשוט מפוצץ בסוכר, מתוק לי מדי בהגזמה עד כדי להקיא.

מישהו מכיר איזה מקום לייצור שוקולדים שמייצר עצמאית באיכות טובה ומשוקולד אמיתי? מקום שאפשר להזמין ממנו או לקנות באיזור המרכז.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל ענייני שוקולד מיוחד - חפש את עודד מקסימוב הבעלים של מוקאיה mokaya בת"א. 

איש מקסים, ומכין דברים נפלאים. 

• רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם קוריוז: ידעתם שהמקופלת הומצאה כאן בארץ, בטעות?
אני היכרתי את הבחור שהיה עד להמצאה, בזמן אמת.
הוא עבד כאיש קירור במפעל "ליבר" בשנות ה- 30 והמקופלת היא תוצר לוואי של זליגת שוקולד מגליוטינת מכונה. חשבו מה לעשות עם ה- "אבפאל" והחליטו לארוז אותו ולמכור.
השאר כמו שאומרים היסטוריה.

• אהבתי 3
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שאת אותה אגדה בדיוק מספרים גם במפעל Cadbury, רק ששם זה קרה 15 שנה מוקדם יותר...

המלצתי לפות"ש היא להזמין מאיביי/אמאזון כמה יחידות של Cadbury Flake (אבו-שוקרי המקורי) וגרסת ההמשך שלו Cadbury Twirl. לדעתי הוא ימצא ביניהם בדיוק את מה שחסר במקופלת של השנים האחרונות - פחות מתיקות, שוקולד יותר פריך ו'קל', וחווייה מהנה יותר מכל הבחינות. זה גם יהיה הרבה יותר זול ועקבי מיצירות ארטיזניות למיניהן.

Cadbury Flake Chocolate Bar 4 Pack – Smart Doh

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משהו שלומדים עם הזמן - לא להאמין לאף מילה בתעשיית המזון, במיוחד לסיפורים בסגנון "הומצא בטעות" :-)

הסיפור מאחורי קורנפלקס, למשל...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Derish כתב:

מעניין שאת אותה אגדה בדיוק מספרים גם במפעל Cadbury, רק ששם זה קרה 15 שנה מוקדם יותר...

המלצתי לפות"ש היא להזמין מאיביי/אמאזון כמה יחידות של Cadbury Flake (אבו-שוקרי המקורי) וגרסת ההמשך שלו Cadbury Twirl. לדעתי הוא ימצא ביניהם בדיוק את מה שחסר במקופלת של השנים האחרונות - פחות מתיקות, שוקולד יותר פריך ו'קל', וחווייה מהנה יותר מכל הבחינות. זה גם יהיה הרבה יותר זול ועקבי מיצירות ארטיזניות למיניהן.

Cadbury Flake Chocolate Bar 4 Pack – Smart Doh

איך שכחתי מזה, קיים בטיב טעם!

האמת? יותר טעים מהמקופלת הארצית שלנו, הטווירל היה פחות טוב מהפלייק אגב.

קופץ היום לטיב טעם לבדוק אם נשארו עוד 

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להשיג מקופלת עבודת יד בחנות הבית שלי . אני מזמין משם עם שליח.
[email protected]
ממליץ גם על אצבעות תפוז.
מיותר לציין שיש להם דברים הרבה יותר טעימים .

JOLIKA CHOCOLATE
Ussishkin St 53, Ramat Hasharon
077-206-0455
https://maps.app.goo.gl/RpXhrzvAuBjMemuJA

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

save - נראה רמה גבוהה ביותר, תודה!

tvr - להכין בבית זו לא אופציה בשבילי לצערי, חוצמזה תמיד מה שאחרים מכינים יותר טעים... 😛 

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, save כתב:

יש להשיג מקופלת עבודת יד בחנות הבית שלי . אני מזמין משם עם שליח.
[email protected]
ממליץ גם על אצבעות תפוז.
מיותר לציין שיש להם דברים הרבה יותר טעימים .

JOLIKA CHOCOLATE
Ussishkin St 53, Ramat Hasharon
077-206-0455
https://maps.app.goo.gl/RpXhrzvAuBjMemuJA

הפתעת!

גר לא ממש רחוק, עובר שם ברחוב כמה פעמים בשבוע, כבר הרבה שנים.

לא ידעתי שיש שם חנות שוקולד. על אחריותך! 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...