Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: מרצדס EQC

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מרצדס EQC הוא רכב מעולה, הוא אפילו נותן טווח מספיק ארוך כדי לשמש כרכב העיקרי של הבית. אבל אני עדיין לא יכול להמליץ לאף אחד לקנות אותו.

586717598_MAIN--EQC.thumb.jpg.f4213cbb9512a3b2c9b1b517cf1f7d7e.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו, מקנא בך. חוויה אל העתיד לנסוע באחת כזאת. מבחן מצוין.

אני לא חושב שהם עשו עבודה טובה עם הפרונט שנראה כמו צעצוע, אבל זה קורה בלא מעט רכבים חשמליים.

אני מסכים איתך ועדיין לא חושב שיש תשתית מספקת בארץ בשביל להחזיק אחת כזאת ולהיות בראש שקט מוחלט

קבל כי השתפרת מאוד עם התמונות. איפה המר בחור שביקש תמונות של הבגאז' בשרשור הקודם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Ragnar כתב:

ואוו, מקנא בך. חוויה אל העתיד לנסוע באחת כזאת. מבחן מצוין.

אני לא חושב שהם עשו עבודה טובה עם הפרונט שנראה כמו צעצוע, אבל זה קורה בלא מעט רכבים חשמליים.

אני מסכים איתך ועדיין לא חושב שיש תשתית מספקת בארץ בשביל להחזיק אחת כזאת ולהיות בראש שקט מוחלט

קבל כי השתפרת מאוד עם התמונות. איפה המר בחור שביקש תמונות של הבגאז' בשרשור הקודם?

תודה רבה.

לפני 3 שעות, ldti כתב:

פבל, למה אתה ככה יורד על המפה שלי? :)

א, כי זה מה שאני עושה - יורד על דברים שאנשים יותר טובים, חכמים ומוכשרים ממני עשו כדי להרגיש שאני שווה משהו.

ב, לא התכוונתי למפה שלך, אלא לזו, שכתוב עליה שהיא מעודכנת לאוגוסט, ומוקפת בטקסטים של "אל תסמכו על המפה הזו".

ג, במפות הפרטיות לא מצוין אם העמדה פנויה או תפוסה, אז אי אפשר באמת להסתמך עליה

ד, גם במפה שלך העמדה שהייתה נעולה במהלך המבחן מופיעה כזמינה :) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הוראה מהיבואן לצנזר את מספרי הרישוי של רכבי המבחן שלהם?

חוזר על עצמו במבחנים שלהם... אני זוכר שהעניין עלה בפורום אבל לא זוכר שהייתה תשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בקשה שלהם. זה משהו שלא מספיק מהותי לטעמי כדי לריב איתם עליו, אז אני זורמת.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהמפה הזו מבוססת על שלי אבל לא עדכנית. מעניין מאיפה היא צצה. 

אגב, איזו עמדה הייתה סגורה בסוף? 

ואגב, עמדת dc מהירה קיימת בביג קריות, מטר מחיפה. 

זה למה צריך את המפה שלי( ויש לי גם מפת dc בלבד למי שמעוניין)

עריכה אחרונה על ידי ldti
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברו 10 שעות וג'וינט וחצי מאז שקראתי את הכתבה לראשונה ועדיין שגיאת כתיב אחת לפחות לא תוקנה.
מופרח במקום מופרך

יש כנראה לפחות עוד אחת שאני זוכר שמצאתי בבוקר, אבל לא עכשיו ברפרוף מהיר.
do better הגהה

כמו כן התאכזבתי לקרוא שאתה תוהה לגבי הבליטה של תעלת ההינע (הלא קיימת) אבל לא מברר ומספר מה באמת הסיבה. אנחנו בטוח לא יודעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נאמר בשום מקום במפורש במבחן.

בד"כ יש את "מבוסס על פלטפורמת הXYZ המוכרת" או "אחרי הXYZ הרגילה והמוכרת מגיעה הIJK החשמלית המבוססת עליה" או "סנונית ראשונה של הפלטפורמה המודולרית כך וכך"

וזה שתא הנוסעים מבשר על מה שצפוי בC החדשה כמובן לא קשור לזה.

זה לא באמת משנה, סתם נקודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו רק צריך מבחן משווה בינו לבין אאודי אי-טרון ויגואר i-pace

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, ldti כתב:

אגב, איזו עמדה הייתה סגורה בסוף? 

בגרנד קניון

לפני 17 שעות, ldti כתב:

ואגב, עמדת dc מהירה קיימת בביג קריות, מטר מחיפה. 

אם היא קיימת אז היא לא של ג'ינרג'י או אפקון, אלא ה"דלקנים" שהיו לרכב.

לפני 16 שעות, pl7410 כתב:

יש כנראה לפחות עוד אחת שאני זוכר שמצאתי בבוקר, אבל לא עכשיו ברפרוף מהיר.
do better הגהה

זה קטע מעניין שלא הצלחתי למצוא לו הסבר. אם כתבתי משהו עם שגיאה, הסיכוי שאני אקלוט אותו גם בקריאה מאוד מאוד מדוקדקת לאחר מכן, הוא כמעט אפסי. לצערי אין לי מי שיעבור על הכתבות לפני שהן מתפרסמות, ואני כמובן עובר על כל טקסט שעולה לפחות פעמיים אחרי שהוא נכתב (וכמובן אחרי "מנוחה" של לפחות יומיים, כדי לנסות לשכוח מה כתוב שם ולאלץ קריאה יותר מתודית ואיטית) אבל דברים כאלה עדיין בורחים מדי פעם. אני גם רוסי ולא הייתי טוב בבית הספר, אז זה חייב לתת לי לפחות עוד איזה 1.4 נקודות גרייס.

לפני 16 שעות, pl7410 כתב:

כמו כן התאכזבתי לקרוא שאתה תוהה לגבי הבליטה של תעלת ההינע (הלא קיימת) אבל לא מברר ומספר מה באמת הסיבה. אנחנו בטוח לא יודעים.

כי עוברים שם כבלים/כי זו פלטפורמה קיימת/כי קשיחות מרכב ועוד אינספור סיבות שאנשי היצרנית יכולים לשלוף כדי לא להגיד "לא היה לנו כוח/כסף/זמן/רצון לעצב קובץ CAD אחר למכונה שמעקמת את הברזלים". ביננו - בדברים כאלה הסיבה לא באמת משנה, לקבל תשובה (שאין לאף אחד דרך לדעת אם היא באמת נכונה) לכאלה דברים לא באמת תגרום לקיום התעלה הזו להיות פחות מבאס. אם זה באמת מעניין מישהו ברמה האקדמית אני יכול לברר.

לפני 16 שעות, Hagaix כתב:

כי הרכב הזה הוא בעצם הGLC שהמירו לחשמל, הוא לא מתוכנן מאפס לחשמל.

הוא מבוסס על ה"פלטפורמה" של ה-GLC, אבל הם שינו בו מספיק דברים כדי שזה לא יהיה תירוץ מתקבל על הדעת מבחינתי. 

לפני 16 שעות, GOLF כתב:

איך הביצועים ביחס ל- I-pace או etron? ההספק בשלושתם די דומה, ולא במקרה. גם המחירים די באותו האזור. 

באי-טרון עדיין לא נהגתי (מחכה שישחררו אותו לכמות זמן יותר הגיונית ממה שהם מאפשרים כרגע), ה-I-Pace גם הרגיש חזק מאוד, אבל הוא לא זכור לי ככזה ברוטלי ביציאות מהמקום. מבחן השוואתי כמובן יהיה מעולה, אבל מרצדס לא נותנים את הרכבים שלהם למבחנים השוואתיים, אז אולי ניקח את היגואר, את האאודי, וקורקינט מהצהובים ההם שמפוזרים בתל אביב כדי שייצג את מרצדס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"...יציאה מהמקום בפול "גז" (אנחנו חייבים לחשוב על שם אחר לזה)..."

הנה, חשבתי: יציאה מהמקום בפול "וואט".

תודה ובבקשה. 

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פבל, תודה רבה על המבחן.

למי שמעוניין לחזות ביכולות השטח של ה-EQC, ג'וני סמית (לשעבר 5th Gear והיום חזק ביוטיוב, בשלל ווריאציות) בחן את הרכב בגרסה ש"לא לייצור אבל...":

עריכה אחרונה על ידי yohai71
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...