Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

למי שחיפש מצלמות של DDPai יש עליהן מבצעים ממש משתלמים באליאקספרס.
למשל DDPai Mini3 ב46$: רזולוציית צילום 2560x1600p, זווית צילום 140°, זיכרון 32GB מובנה, מבוססת על קבל חשמלי ויש לה קישורית wifi להעברת סרטונים לפלאפון באמצעות אפליקציה.
קופון DDPAI5
https://s.click.aliexpress.com/e/_d62EL37
רק לאסוף את הקופונים מדף המוצר ולהוסיף את הקופון DDPAI5 כמו בתמונה

יש גם את DDPai Mola N3, אותו מפרט כמו לmini3 רק עם מסך ובלי זיכרון מובנה ב34$,
קופון DDPAI3
https://s.click.aliexpress.com/e/_d8bTei5

ולמי שמחפש איכות צילום מעולה יש את DDPai Dash Cam Mini5 ב-98$
רזולוציית צילום 3840x2160p, זווית צילום 140° ו-64GB זיכרון מובנה. כמובן שהיא מבוססת על קבל חשמלי ויש לה wifi.
קופון DDPAI09
https://s.click.aliexpress.com/e/_dZUKnA1

אתם יכולים להשוות כאן מחירים ולראות את המחיר המקורי של המוצר לאורך התקופה האחרונה
https://www.aliprice.com/

DDPAI.png

• אהבתי 1

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מותקן אצלך הקיט של viofo נכון?

ניסית להעביר את הבורר ל-12V?

יכול להיות שהוא מוגדר על 11.8V ואז המצלמה פורקת את המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דגם המצלמה?
נסה לעשות ריסט להגדרות אבל לדעתי הבעיה היא בכרטיס זיכרון.
נסה להחליף כרטיס זיכרון ותעדכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירים איש מקצוע באזור כפר סבא-רעננה שמתעסק בהתקנות של מצלמות בצורה מקצועית כוללי חיבור קיטים?

אפשר לכתוב בפרטי אם לא רוצים לפרסם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדשות טובות - המשלוח של 70mai a800 הגיע ליחידת הדואר שליד ביתי והיום אני הולך לאסוף אותה.

מחר כנראה ארכיב אותה ברכב ואעלה לכאן רשמים.

מזכיר - מדובר במצלמה חדשה שמצלמת במערך של אחורה וקדימה באיכות 4K שגייסו לה כסף באמצעות Indiegogo.

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחכה בקוצר רוח מההתרשמות שלך. אני מתלבט אם לקנות אותה או לא מקווה שתשפוך עוד קצר אור על המצלמה.

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Fraysa כתב:

חדשות טובות - המשלוח של 70mai a800 הגיע ליחידת הדואר שליד ביתי והיום אני הולך לאסוף אותה.

מחר כנראה ארכיב אותה ברכב ואעלה לכאן רשמים.

מזכיר - מדובר במצלמה חדשה שמצלמת במערך של אחורה וקדימה באיכות 4K שגייסו לה כסף באמצעות Indiegogo.

בדיוק חזרתי מהדואר עכשיו כדי לאסוף את החבילה שלי. כרגיל, הדואר (לא יודע איזה שלב בדיוק, לא מאשים ספציפית את דואר ישראל) דאג שהקרטון יהיה מחוץ אבל המוצר נראה בריא ושלם.

אני מקווה למצוא מספיק זמן כדי להתקין על הגולף שלי בסופ"ש ולספק לכם התרשמות.

מעולם לא התקנתי/השתמשתי במצלמה, לכן אשמח לשמוע דגשים למה כדאי לשים לב ומה מעניין לדעת.

1154664414_.thumb.png.92234a2d04e491ebfae4660cab122fb3.png

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן פורסם מדריך אולם זאת לא המצלמה שלך אבל זה אותו עיקרון ואל תשקח לספר לנו מה ההתרשמות שלך מהמצלמה ואך היא עובדת בחום הישראלי

• אהבתי 1

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משער שאני חייב מפצל לפיוז נכון? היה לי פעם כאלה.. אבל אין סיכוי שאמצע אותם בבלאגן שיש לי בבית כרגע.

הערכת חיבור לחשמל שהגיעה עם המצלמה באה עם חוטים חשופים.

אם כן, אהיה חייב באופן זמני לנסוע בלי מצב חנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי כמוך יש גולף ואני מתכוון להתקין אותה שם בקרוב. אם תרצה, אקח מספר תמונות לחיבור החניה. לגבי Add-A-Fuse, ממליץ לך לקנות עשרה שיהיה לך תמיד. מאוד שימושי. 

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.9.2020 בשעה 12:10, FiS כתב:

התקנה אמורה לעלות באזור ה-250 ש"ח.

כל מתקין ששאלתי נתן מחיר מ-100 עד 150 ש"ח.

• אהבתי 1

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז מספר רשמים לגבי ה-70mai a800. כאמור, מצלמת 4K דו כיוונית שנמכרה כחלק מגיוס ב-indiegogo לפני כחודשיים.

החבילה הגיעה כך; מצלמה, מצלמה אחורית, וקיט חיבור hardwire. החבילה הייתה ארוזה מאוד יפה ומסודר. ניכר שהאיכות של הסיניים השתפרה מאוד בתחום הזה ובכלל. המצלמה מרגישה מאוד סולידית ואיכות החומרים מאוד מבטיחה.

image.thumb.png.03fd8942804aa395c489572ce577a289.png

לצערי טרם חיברתי אותה באופן קבוע לרכב, משום שהיו לי פרויקטים אחרים לבצע בו, אך התקנתי אותה עם המדבקה הדו צדדית. כך זה נראה מבחוץ:

image.thumb.png.020899354afd660e20264d85443130f9.png

את ההתקנה בפנים הרכב ביצעתי מימין למראה. למרות שיש למצלמה מסך, אני לא רואה את עצמי משתמש בו לכן העדפתי לשים אותה במקום שאני לא אראה אותה מהזווית שבה אני נוהג כדי לא לפגוע בשדה הראייה שלי. כך זה נראה מצד הנוסע:

image.thumb.png.dae915e7d62e88c827fba44c6895b134.png

וכך זה נראה מצד הנהג - ניתן לראות שלא ניתן להבחין במצלמה כלל - בדיוק מה שרציתי:

image.thumb.png.01308cd4dfd615f57bb752dbffd8db55.png

המצלמה הגיעה עם דבק דו צדדי וכרטיס פלסטיק "אלקטרוסטטי" שאמורים לשים עליו את הדבק ואז אותו על השמשה. אני מניח שהם עשו את זה כדי שלא שאריות דבק במידה ומוציאים את המצלמה, אך משום שהוא לא כל כך חזק בחום הישראלי, החלטתי להדביק אותה ישירות על השמשה.

האפליקציה של 70mai סבירה. אני אף פעם לא הייתי חסיד של שום אפליקציה, ואני בטוח גם שהאפליקציה של BlackVue לא נוחה. כאמור, הם יצרנים של מצלמות דרך - לא של אפליקציות - לכן אני לא מצפה הרבה מהאפליקציות האלה. העיקר שזה מצלם ויש תיעוד.

כשאבצע התקנה ברכב באופן קבוע, אעלה סרטון דוגמה קצר והסבר על התפעול שלה.

סופ"ש נעים!

עריכה אחרונה על ידי Fraysa
  • מעניין 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...