Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

אני לא אגיד לך ללכת לרוכש אחד אחר ולנסות, מה שכן, תבדוק עם חברים/ קולגות לעבודה בטוח יש למישהו כרטיס זיכרון של חברה אחרת והוא יכול להשאיל לך אותו לבדיקה.

מה בדיוק כתוב בהודעת השגיאה?

האם בצעת פורמט לכרטיס זיכרון דרך המצלמה?

אבדוק לגבי השאלה של כרטיס זיכרון לצורך בדיקה.

השגיאה שמופיעה שמצלמה Memory Error

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

- איציק -

מאזדה CX 5 2015

עמוס השרת יצא לפטרול. קראנו לו במ.ק. 77 והוא יחזור כל רגע.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב, אחרי התאונה שעברתי לפני 3 חודשים ניסיתי להפעיל את ה DODLS430 הישנה ברכב החדש.

כנראה שהיא הייתה מקרטעת כבר לפני התאונה, אבל שמתי לב עכשיו שנעלם הסאונד וגם בנסיעה הקצרה שעשיתי הקובץ הראשון במחשב נפתח ומתנגן כמו שצריך (למעט הסאונד) והשני בכלל לא נפתח. חשוב להדגיש כי כרטיס זיכרון חדש לגמרי אז הבעיה לא בזה.

אחריות כבר אין וזה באסה, כי בזמנו זו הייתה המצלמה הכי יקרה בשוק. יש אולי מקומות שמתקנים מצלמות דרך? או שעדיף לזרוק ולשכוח ולקנות מצלמת דרך חדשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאונד, יכול להיות שצריך לבדוק את ההגדרות.

הקובץ שלא מתנגן זה בעיה רצינית.

השאלה למה?

האם המצלמה מתחממת על יתר המידה?

אולי מדובר במטען שהלך לעולמו ולא מעביר מספיק זרם?

אולי בכלל צריך להחליף סוללה.

אם אתה רוצה לתקן אותה, תפנה לחנות ממנה רכשת אותה ותברר.

אני מהמר שהמטען או הסוללה גמורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה. מצד אחד נראית מאוד איכותית ובמחיר מעולה, הייתי מעוניין לקנות אותה, אבל יש לה סוללה ולא קבל וכנראה לא תשרוד את הקיץ הישראלי. אם יש למישהו ניסיון איתה תחת השמש הקופחת אשמח לדעת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבדוק לגבי השאלה של כרטיס זיכרון לצורך בדיקה.

השגיאה שמופיעה שמצלמה Memory Error

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

לחבר שלי כעבור שנתיים או פחות, הכרטיס זיכרון מת.

הוא לא יכל לפרמט או להפעיל אותו, פשוט נהרס ומת.

כרטיס הזיכרון שלו כתב 2-3 שעות ביום ומן הסתם, לכרטיסי הזיכרון יש אורך חיים ברור מאוד וקצר יחסית והם לא באמת מיועדים למערכות הקלטה שכאלה.

ישנן סדרות חדשות של כרטיסי זיכרון ייעודיים הנקראים HIGH ENDURANCE שבהן, היצרנים מצהירים ומייעדים למערכי הקלטות.

אחת החברות הטובות היא TRANSCEND ולא יש כרטיס זיכרון עם שבבי MLC ותיקון שגיאות ECC מוצהר ולא TLC והוא לא זול בכלל (אמאזון שולחת לישראל חינם 64GB ב 60$ כולל משלוח).

ככלל, עדיף להמנע מהסדרות הנמוכות של SANDISK כגון האולטרה ואם כבר SANDISK אז סדרות גבוהות בלבד או כרטיסים מסדרות גבוהות של יצרנים אחרים - המחיר כן משפיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את הלקסאר במחיר טיפה יותר שפוי.

https://www.amazon.it/gp/aw/d/B012PME862/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A11IL2PNWYJU7H&psc=1

אני מאוד מופתע מכרטיסי הזיכרון של סאמסונג, הכתומים64 גיגה.

מצלמים אצלי גם כשהרכב בחניה, בחום ובקור, עובדים יפה מאוד, כ12-18 שעות צילום ביום וטפו טפו טפו כבר כשנה אצלי ואף אחד לא התפגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראת כמו בחירה טובה, גם ip68 וגם עדשת זכוכית ונורות לד על המצלמה וגם מסך וכל זה בכלום כסף.

כמובן שאף אחד לא מבטיח לך שתקבל מצלמה עם עמידות למים כמצויין בתאור, אבל שווה לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את הלקסאר במחיר טיפה יותר שפוי.

https://www.amazon.it/gp/aw/d/B012PME862/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A11IL2PNWYJU7H&psc=1

אני מאוד מופתע מכרטיסי הזיכרון של סאמסונג, הכתומים64 גיגה.

מצלמים אצלי גם כשהרכב בחניה, בחום ובקור, עובדים יפה מאוד, כ12-18 שעות צילום ביום וטפו טפו טפו כבר כשנה אצלי ואף אחד לא התפגר.

הלקסר הוא TLC למרות אורך חיים מוצהר של 12,000 מחזורים (פשוט עברתי על מספר בדיקות וכתבות) אך אין להם הצהרה שזה MLC או ECC (וסביר להניח שזה מה שקורה בפועל כי הכרטיס זול בפי 2 כמעט מהטרנסנד).

גם הלקסר נשלח לישראל בעלות שולית יחסית.

אפשר לקחת בחשבון שאת הכרטיסים, יש להחליף מדי שנתיים או שלוש באופן יזום או לבצע חישוב של כמות מידע ושעות הקלטה ולהבין כמה מחזורים זה בימים או שנים עבור אותו משתמש.

לא נעים לגלות שהכרטיס מת כבר חודש (כפי שקרה לחבר) וברגע האמת פתאום צריך, למזלו לא היה צריך.

מאמרים מעניינים ומלמדים על הנושא:

https://www.carcamcentral.com/guide/recommended-sd-cards-avoid-sandisk-ultra-cards

רבותי, מצלמת רוורס מומלצת?

נתקלתי בזאת בדוד עלי, נראת עם המון רכישות. מישהו התנסה בה?

אני עם מזדה 3 אם וזה משפיע על ההתקנה...

לא ברורה האיכות של המצלמה, עדףי לחפש מצלמה אשר כתוב עליה לפחות מה הרזולוציה או מספר הקווים בפועל, להשקיע עוד 10$ אם צריך.

מצלמה גרועה תהיה חסרת שימוש בשעות הלילה/ערב ובמדיה ובמאזדה שלך (אין לי מושג לא זוכר) יש זוג פנסי רוורס, התאורת לד מיותרת במצלמות הרוורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מבצע מעולה כרגע בגירבסט, הmini nanoQ 0903 נמכרת עכשיו עבור 48$ בלבד (זה המחיר הכי נמוך שבו היא הוצאה

כולל כל הקופונים לפי מה שאני זוכר):

סקירה (אנבוקסינג והדגמת צילום) שעשיתי למצלמה הזאת:

עמוד המכירה: http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_366780.html?lkid=10116076

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאונד, יכול להיות שצריך לבדוק את ההגדרות.

הקובץ שלא מתנגן זה בעיה רצינית.

השאלה למה?

האם המצלמה מתחממת על יתר המידה?

אולי מדובר במטען שהלך לעולמו ולא מעביר מספיק זרם?

אולי בכלל צריך להחליף סוללה.

אם אתה רוצה לתקן אותה, תפנה לחנות ממנה רכשת אותה ותברר.

אני מהמר שהמטען או הסוללה גמורים.

טוב, הסאונד זו באמת הייתה בעיה בהגדרות. מוזר, משום מה זה התאפס לי ל OFF

שאלתי את החנות לגבי תיקון, וזה מה שקיבלתי:

שלום, אנחנו לא עושים תיקונים מלבד החלפת סוללה במידת הצורך. משלוח המצלמה לתיקון היצרן לוקח כמה חודשים וכרוך בתשלום. אם תחליט כמובן לרכוש דגם חדש (בעוד כמה שבועות צפוי להגיע דגם LS475W) נוכל לעשות לך הנחה.

בכל אופן ניסיתי היום עוד פעם לנסות להקליט, הפעם ברכב עומד (לא היו לי נסיעות היום), ופלא, הכל הוקלט פיקס. אני חושב שעליתי על הבעיה, עכשיו בדיוק שמתי לב שבית כרטיס הזיכרון לא נסגר טוב, אז אולי הבעיה שבמצב נסיעה הכרטיס "מטייל" ויוצא מהמקום וכתוצאה מכך הסרטונים נדפקים? לנסות להדביק את הסוגרן עם סלוטייפ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...