Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרצתי חיפוש באליאקספרס ואיביי, המחירים כנראה עלו.

הכי זול שמצאתי לדגם ללא GPS:

http://m.ebay.com/itm/VIOFO-A119-Capacitor-Novatek-96660-HD-720P-1080P-1296P-1440P-Dash-Camera-Toyota-/262889711213?hash=item3d3572a66d%3Ag%3AwCcAAOSwhvFZAx3L&_trkparms=pageci%253A533a7ba5-33dd-11e7-90fd-74dbd180ec43%257Cparentrq%253Ae7b643a815b0abc02243cdecfffd1df8%257Ciid%253A3

תעשה חיפוש, אולי תצליח למצוא יותר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

דרך אגב, אין סכנה ש"המטען" של המצלמה מקובע מאחורי הפלסטיקה? אני מניח שהוא לא בנוי בצורה בטיחותית במיוחד ועלול להשרף אולי וכשהוא מוסתר ובלי גישה מהירה זה יכול להגמר לא טוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבמחיר הזה, עשויים לשלם מכס במידה והחבילה נעצרת במכס... אני כנראה אחכה לאיזה מבצע.

יש במצלמה A119 התרעה על סטייה מנתיב אבל לא הייתי בונה על זה יותר מדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס, בנוגע לטבעות לאדמה - זה משנה איזה קוטר? אתה פרסמת 16-14 AWG ויש הרבה של 16-22 AWG באייבי ושות.. (אני לא צריך 50 יחידות פשוט)

מה הקוטר של הכבל של המצת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז הA118C שלי נמכרת יחד עם הרכב, זקוק למצלמה לרכב הבא שיהיה אצלי בעוד כחודש.תקציב עד 300 שקל. A119 נראית לי כשדרוג הגיוני. אשמח לדיל טוב או קופון.תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברה.

בנוסף למצלמת המוביוס שמחוברת לי מקדימה, אני מעוניין לחבר מצלמת מוביוס נוספת לחלק האחורי (יש את כל הציוד, שקע מצת נקבה, מטען עם חיבור USB וכל USB שמטעין את המצלמה). השאלה היא, איך אני מתעלק על אחד הכבלים בבגאז'? בבגאז' יש נורה שנדלקת כשפותחים את דלת הבגאז', אני יכול לפרק את מכסה הפלסטיק שהיא יושבת עליו ולהגיע לחיווט. ברגע שהגעתי לחיווט, אני צריך לחשוף את הכבלים כדי להבין מה נותן לי חשמל אחרי הסוויץ ולשם אני מחבר את שקע מצת הנקבה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דילים טובים או קופונים.

ניתן לרכוש את המצלמה באיביי או אליאקספרס במחיר הכי זול שתמצא בחיפוש.

בגירבסט המצלמה יותר לא נמכרת.

אהלן חברה.

ברגע שהגעתי לחיווט, אני צריך לחשוף את הכבלים כדי להבין מה נותן לי חשמל אחרי הסוויץ ולשם אני מחבר את שקע מצת הנקבה?

תודה.

בגדול אני נגד חשיפת כבלים שלא כצרוך, אם יש ברשותך כבל ארוך מספיק תתעלק על אחד הפיוזים.

אם אין, אז תצטרך למצוא נקודה שלא נכבת כשהבגאג' סגור.

לדעתי הכבל של המנורה המדוברת לא יתאים למשימה.

אבל יכול להיות שאני טועה, תלוי איפה הסויץ ממוקם ביחס למקום ההתעלקות שתבחר.

עריכה אחרונה על ידי Alex Not-Exist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיל הזה נחשב טוב? מצלמה מקורית?.. הוא מציין שם שתי גרסאות עם מחברים שונים..http://www.ebay.com/itm/VIOFO-2-A119-Capacitor-Novatek-96660-Car-Dash-Camera-HD-2K-1440P-1080P-DVR-GPS-/311652499649?hash=item488fefc0c1:g:ygkAAOSwX61ZAwYg מה לגבי מצלמה אחרת שנותנת תמורה טובה יותר? בגדול חשוב לי מצלמה שהיא צמודת חלון שאוכל להתקין אותה מאחורי המראה ולא אראה אותה מזווית מושב הנהג.אגב, עדיף להקליט ב1080 60FPS או ברזולוציה הגבוהה ביותר?כרטיס זכרון 32GB CLASS 10 יהיה מתאים אליה?אגב יש גם את המכירה הזו, אבל אני חשדן לגבי המחיר שלה http://www.ebay.com/itm/VIOFO-2-A119-Capacitor-Novatek-96660-Car-Dash-Camera-HD-2K-1440P-1080P-DVR-GPS-/132186351578?hash=item1ec6eba7da:g:g3MAAOSwBt5ZEWZw

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המצלמה שבקישור, מדובר בדגם שתיקנו בו את הבעיות עם התושבת.

מומלץ לרכוש אותו.

המחיר טיפה גבוהה, מצד שני לא ראיתי יותר זול מזה בזמן האחרון.

אם אתה מעוניין במצלמה אחרת, יש את הddpai mini 2 גם עליה אני מאוד ממליץ.

לגבי כרטיס הזיכרון, רק לא סאנדיסק וחברות עלומות שם.

לגבי רזולוציה, כמה שיותר גבוהה יותר טוב, אני מעדיף רזולוציה על פני fps.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מדובר בסאנדיסק או כרטיס זיכרון עלום שם?

אין יותר מידי מה לעשות חוץ מלהחליף כרטיס זיכרון.

יכול להיות מדובר בבקשת פירמוט ע''י המצלמה?

אם כן, תכנס להגדרות ותבטל את האופציה הזו.

מדובר בכרטיסי טושיבה 32 gb class 10 כמובן מקורי.

אז אחרי שהחלפתי כרטיס והבעיה עדין קיימת, מה אתה ממליץ לעשות? .

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

- איציק -

מאזדה CX 5 2015

עמוס השרת יצא לפטרול. קראנו לו במ.ק. 77 והוא יחזור כל רגע.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אגיד לך ללכת לרוכש אחד אחר ולנסות, מה שכן, תבדוק עם חברים/ קולגות לעבודה בטוח יש למישהו כרטיס זיכרון של חברה אחרת והוא יכול להשאיל לך אותו לבדיקה.

מה בדיוק כתוב בהודעת השגיאה?

האם בצעת פורמט לכרטיס זיכרון דרך המצלמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...