Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

ראיתי שבגיר בסט יש שתי גרסאות לa118c , אחת של viofo ואחת נטולת חברה, האם יש הבדל ביניהן?

בנוסף אשמח לקבל המלצה על מצלמה באיזור ה30-40 דולר, תודה רבה.

גירבסט לא מוכרים יותר מוצרים של VIOFO.

לא בחנתי את הדגם של הa118c, אך מביקורות שראיתי ברשת, מדובר במצלמה טובה.

באזור ה 30$, לדעתי כדאי לך לבחור בg1wcb:

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_196898.html?wid=21&lkid=10108476

איכות הצילום שלה:

באזור ה 40$ תוכל לבחור בa118c שאמורה לספק איכות צילום דומה, צורתה פחות בולטת על השמשה ומהדיווחים התאריכים

בה לא מתאפסים. עמוד המכירה שלה:

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_375217.html?wid=21&lkid=10109219

לפחות זכרון, אתה קונה בפחות בארץ: http://www.ksp.co.il?uin=17788

צודק, לאחרונה המחירים של כרטיסי הזכרון עלו עד לכדי מחירים דומים (ולעיתים אפילו גבוהים יותר) למה שיש בארץ, לכן ברמות מחיר אלו עדיף לקנות בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אלכס, אתה יודע אם אפשר לרכוש שקע מצת בארץ? הזמנתי מEBAY לפניי חודשיים ולא הגיע כנראה שגם לא יגיע. אין לי כוח לחכות שוב חודשיים מעדיף לשלם פי 5 ולקנות פה. מכיר? או שאולי יש דרך אחרת לחבר את המצלמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שנה עם DOD LS460w וזאת לדעתי אחת המצלמות הכי טובות שיש בשוק. להתקין ולשכוח.

אני רק לא יודע איך אפשר לחבר עוד מצלמה כזאת אבל שתצלם אחורה ושתדלק עם ה SWITCH.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף כבל לבדיקה, תשתמש במטען usb המקורי שבא עם המצלמה.

אם הבעיה נמשכת, כנראה יש קצר בתוך המצלמה.

תפתח אותה, בפנים יש כבל צהוב, תוציא אותו ותחזיר, תשתדל שיהיה ישר.

על הדרך תעיף מבט על הקבלים, תבדוק אם אחד מהם התנפח מעט בחלק של הY למעלה.

אם מדובר במצלמה כולל גי פי אס, תתן את המתח למצלמה מהשקע הצידי ולא מהתושבת gps.

אשמח אם תחזור לעדכן.

עדכון נוסף בנושא.

לאחר שהחלפתי את הכבל USB לזה שהגיע עם המצלמה, היה נראה שזה תיקן את הבעיה, אך לאחר יום-יומיים הבעיה חזרה.

חוץ מזה שפניתי לגירבסט בנושא (שעד עכשיו מציעים פתרונות הזויים ביותר כמו שאני אשלם 55 דולר לטובת שליחה של המצלמה לתיקון) ואני כרגע מתנהל מולם, החלטתי לחזור לתגובה הזאת של אלכס כי זכרתי שהוא כתב עוד כמה דברים שיכולים לעזור.

אז זה בהחלט עזר.

פתחתי את המצלמה וראיתי את הכבל הצהוב שאלכס דיבר עליו. זה הכבל שאחראי על העברת החשמל בין התושבת GPS של המצלמה למצלמה עצמה. בחיבור לשקע USB של המצלמה עצמה, התקלה לא הייתה קורית.

הכבל באמת היה עקום ומקופל בכל מיני צורות. שמתי לב שהבעיה נובעת מהמקום שאליו אחד הברגים אמור להתברג. הדבר הזה בולט ובעצם דוחף את הכבל הצידה בצורה שמקפלת אותו וגורמת לבעיות.

עשיתי כמה מדידות וראיתי שאין בעיה לעשות מגרעת בתוך בית הבורג המדובר, על מנת שהכבל הצהוב יוכל לעבור בצורה ישרה, שהבורג לא ייגע בו כאשר הוא במקומו, ושזה לא יפריע להברגה עצמה.

חתכתי מגרעת כזאת בעדינות וחיברתי את הכבל הצהוב מחדש, הפעם כשהוא ישר לגמרי.

עובד. לבינתיים.

מבטיח לעדכן בעוד מספר ימים אם הבעיה חזרה או לא.

בלי קשר לזה, מישהו אמר פה פעם שVIOFO קשובים ללקוחות, אז אולי כדאי להעלות להם את זה. מישהו יודע איך עושים את זה?

אה ו....שוב תודה לאלכס!

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לאתר של viofo ותפתח שם פניה.

לגבי נושא הכבל הצהוב, העלתי את זה בפניהם.

אני לא יודע אם הם שיפרו את זה בדגמים החדשים שיצאו.

מה שאני יודע, שתושבת הgps עברה שינויים.

מאז שתיקנתי את זה, הבעיה לא חזרה.

לא היה צריך לעשות שום מגרעת, פשוט לישר את הכבל וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה נוספת האם משהוא התקין מצלמה בתוך הרכב שמקליטה 24 שעות ללא הפסקה? איזה כרטיס זכרון נדרש ? המטרה זה יכולת להקליט 36-48 שעות ברצף כדי לשחזר אחורה מה היה.

בבית יש לי מצלמה עם כרטיס זכרון 64 גיגה וזה מספיק ל3 שבועות הקלטה או אפילו יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר בעיה ב A119 שרכשתי, ונסיונות לתיקונה כשלו, הבנתי שמיותר להתעסק עם מצלמה זולה כי בסוף הזול יוצא יקר. גם העדשה ב A119 לא יציבה בה וצריך לעשות קומבינות שלא תמיד עוזרות כדי שהיא תשב במקום.

שורה תחתונה- מישהו מכיר מצלמת דרך מקצועית ממותג מוכר? האיכות ב A119 הייתה יותר ממעולה במיוחד עבור מספרי רכב אבל לצערי היא לא מספיק אמינה ועמידה.

אני רוצה לשים מצלמה ולשכוח ממנה. לא רוצה להתקע באמצע הדרך ולנתק כבלים צהובים כשבשנייה הזאת בדיוק יכול לקרות משהו שהמצלמה לא תקלוט.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש המלצה למצלמה איכותית במיוחד.

לא מחפש לחסוך ואנא המנעו מלהציע לי את ה A-119 כי אחת כזו יש לי או נכון להגדירה כעונה לסטטוס : ״קרסה לי״.

וזה קרה תוך חודשים בודדים מרגע רכישתה.

לציין. היתה לי לפניה מצלמת דרך של Garmin שהיתה איכותית ביותר והחזיקה למעלה מ 3 שנים. הייתי מרוצה מאוד ממנה.

ראיתי בעבר פרסומים. למצלמת דרך של DOD 470 ככל שאני זוכר נכון.

אבל גם אם היא ממש טובה, נראה לי שהדגם כבר לא ״צעיר״.

הקיצר , בתקציב פתוח , מה כדאי?

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*** לא המלצה על דגם אלה סיקור קטנטן מאוד של כמות ה DOD שיש לי נסיון איתן בהתאם לשאלה שנשאלה.

במשפחה שלנו יש 2 DOD 460 ועוד אחת 470 החדשה + 2 A119.

אצל החברים? יש 2 מצלמות DOD 460 ו 2 A118.

סה"כ 4 מצלמות 460 ו 1 של 470, נסיון לא קטן הייתי אומר = סוסי עבודה.

ה 460 בנות 2.5 שנים כבר ועובדות... כמו סוס עבודה. כן היה עניין קטן אצל אחד החברים שהיה צריך להחליף סוללה לאחר קרוב לשנתיים אבל הוא מקרה בודד (מסגרת אחריות של שנתיים בארץ! והכל תקין לעוד שנתיים בטח לכל הפחות).

ה 470 היא מצלמה מעולה באמת, רכשנו את כל המצלמות שלנו בוואלה שופס כי המחיר בארץ היה מעולה וזול יותר מחו"ל ועם אחריות לשנתיים.

נכון, גם אני מצפה לאיזשהו שדרוג של ה 460-470 ליכולות מתקדמות יותר כגון רזולוציה של 2K וכו'.

קח בחשבון שיש דגם נוסף ל 470 עם אופציה לפילטר, אך לפי מה שאני ראיתי, העדיפות היא אם אתה נמצא רוב הזמן עם שמש חזקה לשמשה או סגנון השמשות שלך יוצר "גלייר" מהשמש ואתה רוב הזמן בדרום שטופת השמש, אם כבר.

המצלמות האלו לא אכזבו מעולם, הקליטו תמיד וכשהיה צריך, הן היו שם עם ההקלטה ולא קרסו מעולם (למעלה מ 2.5 שנים). מרכיב חשוב ביותר כשצריך, אחר כך בוכים דמעות על החסכון לעומת התיעוד שהיה צריך.

אחד התיעודים עזר לחבר לזכות בתביעה וכו'.

לינק לאתר של החברה הקנדית:

https://dod-tech.ca/en

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...