Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

אבדוק לגבי השאלה של כרטיס זיכרון לצורך בדיקה.

השגיאה שמופיעה שמצלמה Memory Error

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

אני חושב שהבעיה התסדרה, מה שעשיתי זה להשתמש בחיבור החשמל של המצלמה ולא של ה GPS.

האם אני צריך לפנות למוכר ולדרוש התקן GPS חדש?, כרגע המצלמה מקליטה האם ה- GPS פעיל? .

- איציק -

מאזדה CX 5 2015

עמוס השרת יצא לפטרול. קראנו לו במ.ק. 77 והוא יחזור כל רגע.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הפיוזים לא נכנסים לשקעים במפצל פיוזים למרות שהזמנתי את הגודל הנכון (mini)

צריך להכניס ממש בכוח? לא רוצה לשבור משהו

או שאני מפספס משהו :shock:

כן, אמור להכנס בכוח לתוך מפצל הפיוזים.

**מפצל הפיוזים עצמו לא אמור להכנס בכוח לתיבת הפיוזים ברכב.

אני חושב שהבעיה התסדרה, מה שעשיתי זה להשתמש בחיבור החשמל של המצלמה ולא של ה GPS.

האם אני צריך לפנות למוכר ולדרוש התקן GPS חדש?, כרגע המצלמה מקליטה האם ה- GPS פעיל? .

תפנה למוכר, תבדוק מה ניתן לעשות.

הgps פעיל גם אם נותנים את המתח מהשקע הראשי שנמצא על גבי המצלמה עצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מבצע בבזק סטור על מצלמת רכב של provision.

אצלנן בעיר הפיקוח העירוני התקין כאלו ברכבים.

299₪.

http://www.bezeqstore.co.il/Multimedia-photography/cameras/pr_930cdv.html

קנייה בארץ ואחריות לשנתיים.

יש דגם עם מצלמה קדמית/אחורית ב399, אבל האחריות שלו רק לשנה

לא מצויין האם מדובר בקבל/סוללה.

אבל המצלמה של ה299 עם אחריות לשנתיים לדעתי היא אחלה דיל גם אם היא תתפגר אחרי שנתיים מה שקורה ללא מעט מהמצלמות הסיניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי אלכס.

משום מה נעלמה חותמת התאריך\שעה מההקלטה במצלמה A119. כמובן שהיא מוגדרת להופיע עג"י המסך. עודכן פירמוור לאחרון שקיים, ומדובר בגירסה ללא GPS. ביצעתי חזרה לבירת מחדל בתפריט, אך לא עזר. מה אתה אומר, לבצע ריסט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי עדכון תוכנה מומלץ לבצע שחזור להגדרות ייצרן.

לאחר מכן תעבור על הגדרות המצלמה מההתחלה ועד הסוף, בטוח בדרך תמצא את ההגדרה האחראית על חותמת התאריך והשעה.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

תודה על המענה המהיר. שחזרתי להגדרות יצרן (זה מה שהתכוונתי כשכתבתי "חזרה לברירת מחדל בתפריט" ), ועברתי על ההגדרות.

זו לא בעיה למצוא את ההגדרה על חותמת תאריך / שעה. מצאתי והגדרתי "הצג". הבעיה היא שבצפיה בהקלטה, לא רואים חותמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מוזר מאוד, לא נתקלתי בבעיה כזאת.

אחרי שחזור הגדרות ייצרן, התאריך והשעה אמורים להופיע על גבי המסך.

בוא נחשוב בכיוון אחר, האם על גבי המצלמה אתה כן רואה את התאריך והשעה ורק כאשר אתה צופה במחשב אתה לא רואה אותו?

אם כן,

אני בטוח שאתה משתמש ב bs player, לחיצה כפולה עם העכבר על המסך אמורה לפתור את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

שוב תודה, אכן צדקת- זה פשוט לא מוצג על המסך במחשב, אבל בצפייה בקליפ במצלמה עצמה ניתן לראות את הטקסט. אני משתמש במדיה פלייר קלאסיק "רזה" שהגיע כחלק מחבילת קודקים CCCP. בטח הגדרות צפייה או איזה V שצריך ללחוץ.

גם אם אני פותח את הקליפ בעריכה ב"סוני ווגאס", ניתן לראות את הטקסט. בקיצור, אבדוק לעומק אחר כך, העיקר שהתאריך\שעה "מוקלטים.

תודה רבה לך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה המצב, תחליף את המצלמה.

טוב, האמת שניסיתי, אטמתי טוב את בית הכרטיס וזה דווקא עובד. ביומיים שניסיתי לנסוע מאז, המצלמה חזרה לעבוד מעולה. נשארה בעיה אחרונה:

נכון יש את הקטע הזה שהמצלמה מקליטה בלופים וכל הקבצים באורך 3/4/5 דקות?

אז גיליתי שכשהקובץ הוא לא בגודל ובאורך מלא (אצלי זה580~ מגה בייט ו 5 דקות), אין לי אפשרות לפתוח אותו, זה מראה לי שגיאה. זה קורה מן הסתם בסוף הנסיעה... יש לזה הסבר או פיתרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז עלינו על זה שהסוללה של המצלמה גמורה.

זאת אומרת אם לא תחליף אותה, אז המצלמה לא שווה כלום.

במקרה פגיעה/ תאונה, כמו שקרה לך כבר, אם המצלמה מאבדת מתח, אפילו לשניה אחת, הקובץ של התאונה לא ישמר או ישמר פגום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הA119 שלי מסרבת לעבוד כמו שצריך.

זה התחיל עם הריסטים כל כמה שניות שחשבתי שזה יסתדר אחרי החלפת הכבל, זה עבד לתקופה קצרה מאוד וחזר לקרות.

אחרי זה הבנתי שהבעיה היא לא הכבל אלא החיבור בין הפאנל האחורי של המצלמה לפאנל הקדמי (כבל צהוב קטן כזה), אז ויתרתי על התושבת GPS וחיברתי את הכבל ישירות למצלמה.

זה עבד לתקופה קצרה גם, ועכשיו המצלמה פשוט לא מצליחה לעבוד בכלל, נתקעת על המסך הראשוני שכתוב VIOFO באדום.

לחצן הריסט לא עוזר לא משנה כמה זמן לחצתי עליו, חיבור לכבלים שונים לא עזר, חיבור למחשב לא עזר, היא פשוט נתקעת על המסך הראשוני.

פניתי כבר לשירות לקוחות של גירבסט והייתי איתם בדיונים, בינתיים הם די חרא וכבר פתחתי קייס נגדם בפייפאל. גירבסט ממש עיצבנו אותי ואני בספק שאקנה מהם שוב.

בכל אופן, אשמח לעצות נוספות לגבי ניסיון לתיקון המצלמה.

חוץ מזה, אם יש מקום אחר לקנות ממנו A119 חדשה במחיר נורמלי אני אשמח, או אם בזמן הזה כבר יש מצלמה מומלצת אחרת גם אשמח לדעת.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...