Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

בתאריך 2.6.2020 בשעה 15:34, FiS כתב:

יש לך את ה-70mai pro בזאפ ב259 ש"ח, אם תחליט להזמין מאליאקספרס תוכל לחסוך 60 ש"ח.

באופן כללי ניתן בתקציב הזה (ונמוך בהרבה) להשיג מצלמה מצויינת כמו Viofo v3/a129 מאליאקספרס.
הרוב המוחלט של המצלמות שנמכרות בארץ הן חברות מדבקה באיכות בינונית מינוס ובמחיר גבוה.

קישור ל70mai ב120 ש"ח כולל משלוח באלי אקספרס. חנות איכותית 13,000 הזמנות

https://he.aliexpress.com/item/32879744143.html?spm=0.9042311.0.0.1f784c4d1OLmbN

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 4.12.2020 בשעה 23:19, EliC25 כתב:

מעדכן לאחר חודש עם המצלמה:

קומפקטית, נוחה להתקנה, מגיעה מאובזרת מאוד.

האפליקציה לא משהו, לא מתממשקת לי עם הפייסבוק או המייל, זה שולח לי מייל אימות אבל לא באמת עובד.

הG SENSOR שלה רגיש מדי, גם ברגישו תהנמוכה ביותר, בכל באמפר שלישי הוא שומר את הסרטון.

חוץ מזה האיכות טובה. אחלה תמורה לכסף.

מדובר על ה -70mai pro? פשוט המצלמה שיש לי כרגע ברכב (אזישהו זבלה סיני שקיבלתי לפני שנתיים כשי לחג) הפסיקה לעבוד ואני מחפש פתרון מיידי. זה נראה נחמד ב 150 ש"ח עם כרטיס 64 ג'יגה. ד"א, לכמה זמן הוא מספיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי EliC25 התכוון לDDPAI mini3, זוכר שהוא התעניין בה.

70mai Pro אחלה מצלמה VFM כעת. 64GB יספקו לבערך 12-16 שעות הקלטה.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי על הDDPAI

@Igalz גם קנה אחת היום..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אני מנסה להזמין ובדף (https://www.aliexpress.com/item/32879744143.html?spm=0.9042311.0.0.1f784c4d1OLmbN&af=85386&dp=6378_1607324956_43f27e92fa9abd114b9087159b6caee0&cn=kie7s0udsh002nxr037rf&Afref=VigLink+Inc) ישנה אופצייה ל Hardware kit שזה חיישן G לפי מה שהבנתי, בתוספת של כ 40 ש"ח. צריך/רצוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיישן נמצר במצלמה, קיט התקנה נועד לחיבור קבוע לקופסת הפיוזים.

החיבור מתבצע לפיוז שפועל גם כשהרכב כבוי ומאפדר למצלמה לפעול במצב parking mode.

מומלץ אם אתה רוצה להסתיר את הכבלים ברכב ושהמצלמה תעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי דיברת על DDPai שזאת מצלמה עם קבל וחייב קיט בשביל שתפעל.

ל70mai יש סוללה פנימית שתדאג להפעיל את המצלמה, לכן אין צורך בערכת התקנה.

הרעיון מאחורי הקיט התקנה זה שהוא מנתק את אספקת המתח למצלמה ברגע שהמצבר מתרוקן מתחת לרף מסויים שאתה מגדיר. 

parking mode זה בעצם מצב שינה שהמצלמה נכנסת אליו בזמן שהרכב כבוי (אבל עדיין מקבלת מתח), כך שהיא תתחיל לצלם רק כשהחיישן תנועה מרגיש תזוזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על היעוץ, הזמנתי אתמול את החבילה המלאה (מצלמה+כרטיס 64 ג'יגה+Hardware kit) ב 190 ש"ח. (בארץ זה המחיר בה היא נמכרת ערומה)

-היחידת אודיאו אצלי ברכב היא אנדרואיד עם כניסת ווידאו, ניתן להשתמש בה למצלמה? 

-מהמצלמה שלי היום מדלדל הכבל USB באמצע הרכב מהמצלמה, מכיוון ש 70mai מצריכה חיבור לקופסת הנתיכים חשבתי כבר ללכת למתקין שיעשה את העבודה (ועל הדרך יתקן/יחליף את החיישני רוורס שנדפקו לי). מישהו מומלץ באיזור המרכז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין למצלמה יציאה מתאימה בשביל להתחבר למערכת, אבל אולי האפליקציה תעבוד באיזשהו אופן במערכת (אבל זה די מיותר).

לגבי מתקין - אישית לא מכיר מישהו מומלץ באזור שלך, אבל כל חשמלאי רכב פשוט ידע לבצע את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי E350 אוונגארד בת 12 (הרכב השחור בסימלון) ומהניסיון הרע בנושא קרוב עם הרכב הקודם שלי (C240) למדתי שלתת עבודת פו"ה ברכבים שכאלה אך ורק לאיש מקצוע מנוסה, במקרה של עבודה לא זהירה עם כיסוי הדאש-בורד מדובר על נזק של אלפי שקלים (ואני לא מגזים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה שלי, כבר לא עושה את שלה כיאות וצריך להחליף.

יש לי מצלמה DrivePro 520 Transcend כיום ועד שקיצרתי אותה, עבדה אחלה.

תמונה נחמדה, GPS וכו...

רכשתי אותה מלכתחילה, כי חשוב לי 2 מצלמות, אחת לצלם את הנסיעה ואחת לצלם את פנים הרכב.

אני מתלבט האם לרכוש את הדגם המחליף, שהוא 550, אלא אם יש לכם המלצות למשהו אחר ואשמח לשמוע.

בארץ רוצים 900 שקל על המצלמה.

באיביי רוצים 600 שקל כולל משלוח.

איפה עדיף לקנות?

300 שקל זה הפרש יפה, חבר אמר שאם אני מזמין מאיביי\אמזון אז אצטרך לשלם מכס ומיסים וההבדל יהיה רק 100 שקל.

האם נכון?.

עריכה אחרונה על ידי ariel000

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מבחר גדול לסוג הזה של המצלמות, מעט מאוד מומלצות.
יש את Blueskysea B2W שמציעה מפרט טוב יותר מTranscend, עולה חצי המחיר מאליאקספרס (סביבות 98$).
יש לה WIFI והיא מבוססת על קבל חשמלי ולא סוללה פנימית. 
Blueskysea נחשבת לחברה טובה. מנסיון אישי שלי מצלמה מדגם B1W החזיקה ברכב שנים.

אם בכל זאת תחליט להזמין את הTranscend אז כדאי למצוא מוכר מומלץ באייבי. המוכרים שם גמישים ויכולים לשנות את ערך החבילה שמוצהר וכך תימנע מתשלום מיסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה בנושא ה-119 V3.

במידה ואני מחבר את המצלמה עם התושבת GPS, האם ניתן להגדיר שהוידאו יציג את מהירות הנסיעה אבל במידת הצורך למחוק את המהירות מסרטון ספציפי שצולם?

כלומר מהירות מוצגת קבוע אבל במידת הצורך למחוק מהירות מסרטון ספציפי. 

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שאפשר,

אולי אם לפני שמחלצים את הקובץ מהמצלמה תנסה לכבות בהגדרות את החותמת זמן ולראות אם זה מוחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...