Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופניים

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, Benor כתב:

שאלה של מתחילים.

האם מותר לשטוף אופניים עם צינור? (בלי לחץ כמובן).

בהוראות תחזוקה של ה- GT הנ"ל רשום שאסור לשטוף את המכלולים במים.

אני אחרי רכיבה והאופניים התמלאו בחול ואבק.

אני שוטף כל אופניים בלחץ לא גבוה. מנקה ומשמן אחכ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שמותר, יש מדינות בהן רוכבים בגשם כל הזמן. תנגב אחרי השטיפה ואם צריך תשמן את השרשרת

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Benor כתב:

האם מותר לשטוף אופניים עם צינור? (בלי לחץ כמובן).

בגדול כן, עדיף שלא בלחץ. אפשר לראות דוגמא כש-gcn בדקו עם צינור לחץ:

אני משתדל שלא להתיז ישירות לכיוון המיסבים, ואם הקסטה או השרשרת צריכים ניקוי יסודי אני מוריד את השרשרת ואת הגלגל האחורי ומנקה יסודי.

חשוב לייבש את האופניים אחרי הניקוי. בתחילת הניקוי אפשר לשים דגריזר על הקסטה/שרשרת/גלגל שיניים קדמי וככה אפשר לסיים את הייבוש עם שימון השרשרת. חשוב, לא לשים שמן על שרשרת מלוכלכת (ובדכ מים לא מספיקים כדי להוריד את כל הג'יפה).

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא משץמש בלחץ די גבוה, ישירות על הציר, ועוד ממרחק 0... צריך להיות די דביל כדי לשטוף ככה, כל דבר שעלוללהנזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, הוא מראה שעל מנת להזיק צריך ממש להשתדל. לחץ גבוה, מרחק 0 מהציר ובמשך דקות רצופות. 

אפשר לשטוף עם צינור, רק לזכור שזה לא פח של אוטו (שגם שם צריך זהירות) ומתחת לאטמים של הצירים יושבים גריז ומיסבים.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטפתי בעבר כמה פעמים עם גרניק (לא מקרוב).

בהמשך התפתחה לי נזילת שמן במזלג ונאלצתי לשלוח אותו לתיקון.

אחר כך קראתי בהוראות של המזלג ושל הבולם האחורי אזהרה חמורה לא לשטוף בשום אופן עם גרניק כי זה יכול לפרוץ את האטמים של השמן.

לא יודע אם מה שקרה לי קשור או לא, אבל מאז אני לא שוטף יותר.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון. בלי מים בלחץ על בולמים ומיסבי גלגלים. אבל אפשר לשטוף עם צינור רגיל/דלי. זה אפילו כדאי...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הם נרחצים באמבטיה, גלגלים ושרשרת מפורקים, שטיפת חול עם זרם עדין, דיגריזר ושטיפה עדינה נוספת. 
יוצאים לייבוש מעל מגבת יעודית בחדר האמבטיה, השרשרת עוברת ניגוב ותלויה גם היא עד לייבוש מלא, הרכבה ושימון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש מהמנהלים להעביר לפורום דיטיילינג..

• מצחיק 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Be roo כתב:

אצלי הם נרחצים באמבטיה, גלגלים ושרשרת מפורקים, שטיפת חול עם זרם עדין, דיגריזר ושטיפה עדינה נוספת. 
יוצאים לייבוש מעל מגבת יעודית בחדר האמבטיה, השרשרת עוברת ניגוב ותלויה גם היא עד לייבוש מלא, הרכבה ושימון.

את הבנות שלי לא רחצתי ככה כשהיו קטנות.

• מצחיק 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילמתי אחרי שפריץ מים ראשון אמנם. אבל הגיעו אליי היום מוזנחים במיוחד, אעלה מחר תמונה אחרי השיפוץ היסודי...

20201004_160900.jpg

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר לא פעם נכתב, בשרשורים האחרונים שעסקו באופניים, שיש בעיה של מלאי בארץ, בגלל הקורונה בסין. מתי יגיע מלאי נוסף לארץ? עד כמה העניין חמור? זה משפיע על המחיר?
(גם אני שוקל לקנות אופניים; עדיין לא יודע לאיזה מטרה)

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק בגלל הקורונה אלא גם בגלל עבודת הנמלים בארץ (מלשון נמל ימי) 

יש בעיה בסחורה בלא מעט תחומים

הצפי כרגע עומד על נובמבר דצמבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.10.2020 בשעה 23:20, EliC25 כתב:

בכלל, כרגע צריך להבין מה נשאר במלאי ומה צריך לחכות ל2021 כדי למצוא.

טוב, זה הזוי מה שקרה לשוק האופניים בעקבות הקורונה. 

אכן אין מלאי. לחנות הבית שלי נשאר זוג אחרון של טרק מרלין 2021 אבל הוא סגור בגלל הסגר ולא ידוע מתי יהיה מלאי נוסף.

בינתיים לקחתי מגיסי KTM Lycan 274, נראה שיעשו את העבודה עד שאתארגן על ז"ק 29.

IMG_20201004_213113.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עבדנו על אף אחד... באמת אין מלאי אם היה ספק :)

לא מבין למה הוא סגור... מותר לעבוד לפי התו הסגול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...