Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

עוד מחקר לא מעודד בנושא הנוגדנים בכאלה שעברו את המחלה:

https://www.nature.com/articles/s41591-020-0965-6

לכולם יש ירידה חדה (>70%) בנוגדני IgG אחרי שלושה חודשים.

לא יודע אם זה קריטי נגד הדבקות מחדש או לא.

עריכה אחרונה על ידי David32

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי זה לא אומר הרבה, מה שחשוב בחיסון הוא תאי הזיכרון (שגורמים לגוף לייצר כמות גדולה ומהירה של נוגדנים אם הנגיף חדר שוב לגוף) ולא הימצאות הנוגדנים עצמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, David32 כתב:

עוד מחקר לא מעודד בנושא הנוגדנים בכאלה שעברו את המחלה:

https://www.nature.com/articles/s41591-020-0965-6

לכולם יש ירידה חדה (>70%) בנוגדני IgG אחרי שלושה חודשים.

לא יודע אם זה קריטי נגד הדבקות מחדש או לא.

מחקר על 37 מקרים אסימפטומטיים מסין. יש סיבה שהם היו אסימפטומטיים מההתחלה. ונוגדנים לא שווה לזיכרון חיסוני. שוב, עד היום (יותר מחצי שנה אחרי) לא קיימים מקרים נרחבים (עד כמה שידוע לי) של הדבקות חוזרת בנגיף. אז בור נקח את המחקר (הסיני) בערבון מאוד מוגבל..

לפני כשעה, sperial כתב:

הדברים האלה מתבררים גם לגבי אנשים שעברו את המחלה בלי יותר מדי צנרת. סבל עצום במהלך המחלה והתאוששות ממושכת שלא ברור אם היא שלמה.

זה בידיוק המקום שבו צריך סטטיסטיקות ונתונים, וקופות החולים בארץ מעולות בזה. יש להן מכוני מחקר שעוסקים בידיוק בזה - לקחת נתונים מכלל החולים, ולעשות מהן אנליזות. אז בוא נחכה למחקר אמיתי ולא לנתונים אנקדוטליים.

הערכה אישית שלי, יש מקרים שבהם הגוף נפגע קשה, כמו במקרים של דלקת ריאות דו צדדית או כרישי דם, שגורם לנזקים לטווח ארוך. רוב החולים יחזרו לעצמם באופן מלא תוך כמה חודשים. ובנוסף, עקב התופעה העולמית של הקורונה - יש גם הרבה פסיכולוגיה כאן. אנשים שומעים בחדשות יום יום עד כמה מדובר במחלה מסוכנת. כל העולם בעוצר ובסגר. ואז אתה חוטף את המחלה. משקשק מפחד. ואפילו אחרי שהבראת המוח עדיין לא משחרר. פסיכוסומטיה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, sperial כתב:

יש להניח שזה לא במעבדה אלא באיזה מרכז תקשורת דמוי מרכז שירות, אולי אפילו יציאה לשטח בבגדים ממוגנים. הפרטים לא פורסמו עדיין.

סיגריה זו מילה גסה במשרד הבריאות*, אבל אני בספק אם זה יהיה קריטריון קבלה לעבודה.

*לא כולל השר הקודם.

סבבה.

איפה לדעתך ניתן לראות את מודעת דרושים לעבודה הזו. אני סקרן לדעת איך מגייסים 300 עובדים בזמן כה קצר.

אם מדובר בעבודה עם בגדים ממוגנים בעמדות בדיקה ברחבי הארץ בכר מינימום דרך קבלן לדעתי רוב הסטודנטים לא ירצו לעבוד בחום יולי/אוגוסט בתוך חליפת חלל בעבודה מסוג זה.

"שר הבריאות הקצה תקציב ייעודי לקליטת 300 מתגברים שיסייעו לאחיות האפידמיולוגית לקצר את זמני החקירות במטרה לזרז את קטיעת שרשרת ההדבקה. הליכי הגיוס, הקליטה וההכשרה המקצועיים עם הצוותים יחלו כבר בשבוע הבא"

תודה

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך יפרסמו, אבל כמו שאני מכיר את הטלגרם יפרסמו שם איך מפרסמים את המשרות, אולי גם משהו על תנאי העבודה. נמתין.

• מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי המודעה בקישור המצורף שבה הלינק לא עובד קשורה למה שכתבת.

https://www.health.gov.il/About/Careers/Pages/default.aspx

nursing.png

גם צה"ל מפציץ באזהרות שלו.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5751210,00.html#autoplay

בסופו של דבר כנראה אני אצטרף אל דעתו של חבר הפורום קורולה.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלינק פועל (אם כי איטי, אבל חיבור האינטרנט שלי בבית בעיתי) - מדובר בתפקידים די בכירים של רופאים, אחיות, פסיכולוגים, רוקחים וכו'.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, sperial כתב:

הלינק פועל (אם כי איטי, אבל חיבור האינטרנט שלי בבית בעיתי) - מדובר בתפקידים די בכירים של רופאים, אחיות, פסיכולוגים, רוקחים וכו'.

הלינק שצירפתי אכן עובד. התכוונתי שבתוך האתר יש תמונה עם גיוס עובדים למלחמה בקורונה והלינק לדף הדרושים לא עובד.

לא הסברתי נכונה.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך הכתבה: 

2. להרחיב משמעותית את ההסברה ברמה הלאומית והמקומית, שכן עולה החשש שחומרת המצב אינה ברורה דיה לציבור -  לרבות מיקוד מאמצי הסברה ייעודיים למגזרים השונים. מחברי הדו"ח מציינים כי "בראייתנו, דוגמא אישית בקרב מנהיגים ובכירים במשק ובכלל המערכת הציבורית תהווה גורם משמעותי בתמיכה במאמצי ההסברה"

מצטער לאכזב אותם, אבל הרכבת מזמן יצאה מהתחנה. הציבור לא מאמין ולא יקשיב יותר להפחדות. אולי אם היו נותנים לנגיף לשרוף בהתחלה כמו באיטליה וניו-יורק הציבור היה לומד את הלקח שלו, אבל עכשיו חבל על הזמן. אני עובד עם חרדים אמריקאים והם כולם מגיעים לעבודה עם מסכה. הסיבה לכך שכמעט כל אחד מהם מכיר מישהו שמת מקורונה בקהילות היהודיות בגולה. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הציבור מטומטם הציבור ישלם. במקום מסיכות יקבל סגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתקשה מאוד להאמין שיהיה סגר נוסף. הכלכלה לא תעמוד בזה. פתחו את המשק לפני חודשיים ועדיין יש 700 אלף מובטלים. בממשלה יודעים שאנחנו בדרך לעלייה בתחלואה ועדיין ממשיכים עם ההקלות. לכן או שהם החליטו שהוירוס לא מסוכן כמו שחשבו בהתחלה או שהחליטו שעדיף להציל את הכלכלה מאשר עוד X ישראלים או גם וגם או סיבה אחרת שאנחנו לא יודעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Transporter כתב:

הם בחרו לעשות מזה משהו מפחיד

מתוך למעלה מ 200,000 נדבקים

הראו 5 אנשים שעברו את המחלה ועדיין נשארו עם חלקים ממנה

צריך לקחת הכל  בפרופורציה

ומי יודע אולי בכלל יש כבר 500,000 נדבקים בארץ. אולי מליון ?

עשו כבר מספר מחקרים על מספר חולים אמיתי לעומת מספר חולים רשמי. את המחקרים בססו על בדיקות סרולוגיות. מחקר של אוניברסיטת ת"א מדבר על יחס של פי 10 (כלומר אם כרגע יש 21000 חולים רשמיים, זה אומר שיש לפחות 210000 בפועל). מחקר שנערך בקליפורניה מדבר על יחס של פי 80. גם אם נניח שהאמת איפה שהוא באמצע, אז יש כבר יותר ממליון אנשים בארץ שחלו/חולים בוירוס.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחקרים האלה הם קשקוש והופרכו מזמן. בנוסף חלק גדול מערכות לבדיקת נוגדנים יצאו לשוק ללא אישור רשמי של ה-FDA והתגלו כפח זבל מוחלט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, ChemGuy85 כתב:

אני מתקשה מאוד להאמין שיהיה סגר נוסף. הכלכלה לא תעמוד בזה. פתחו את המשק לפני חודשיים ועדיין יש 700 אלף מובטלים. בממשלה יודעים שאנחנו בדרך לעלייה בתחלואה ועדיין ממשיכים עם ההקלות. לכן או שהם החליטו שהוירוס לא מסוכן כמו שחשבו בהתחלה או שהחליטו שעדיף להציל את הכלכלה מאשר עוד X ישראלים או גם וגם או סיבה אחרת שאנחנו לא יודעים.

אם אנשים לא יתעשתו מהר מאד יהיה סגר. השאלה היחידה היא איך הוא יראה. כנראה יהיה שונה מזה שהכרנו. למשל, מתברר שחלק קטן מההדבקות מתרחשות במקומות  עבודה, אז הם יהיו יותר חופשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, מרק10 כתב:

אולי המודעה בקישור המצורף שבה הלינק לא עובד קשורה למה שכתבת.

https://www.health.gov.il/About/Careers/Pages/default.aspx

nursing.png

גם צה"ל מפציץ באזהרות שלו.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5751210,00.html#autoplay

בסופו של דבר כנראה אני אצטרף אל דעתו של חבר הפורום קורולה.

יש עכשו דיבור חזק על לנסות לשנות מודל שכר לאנשי קבע ולהעביר תקציבים ליחידות טכנולוגיות.

אז הצבא צועק כדי שלא יגעו לו בכסף כי אחרת בלה בלה בלה.

לפני 6 דקות, sperial כתב:

אם אנשים לא יתעשתו מהר מאד יהיה סגר. השאלה היחידה היא איך הוא יראה. כנראה יהיה שונה מזה שהכרנו. למשל, מתברר שחלק קטן מההדבקות מתרחשות במקומות  עבודה, אז הם יהיו יותר חופשיים.

מסעדות חזרו מהסגר לפני חודש-הזמינו חומרי גלם מספקים,הביאו בחזרה את העובדים וכו' וכו'.

גם אולמות אירועים באותו מצב.

אם תסגור אותם שוב עם כל מיני מענקים בזיוניים,כנראה שהם לא יפתחו שוב.

לא שזה מעניין אותך כי אתה לא הולך למסעדות וחתונות...

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...