Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 15 דקות, sperial כתב:

יבגני, יש כאן סט חוקים ברור. הברירה האחרת היא השבתה מחודשת של העסקים.

אכיפה צריכה להיות מכוונת נגד הצרכנים, וגם לא במסעדה - בה אין שום סיכוי שאנשים ישבו עם מסיכה. 

לפני 1 דקה, sperial כתב:

אתה מתקשה להבין, אבל המגיפה הזו תחזיר את הלקוחות הביתה והעסקים יחנקו גם בלי סגר פורמלי. אז שהבעלים יזיזו את עצמם, ישלטו בעובדים שלהם (וזה א"ב) ובלקוחות, או שהם יסבלו הרבה יותר.

ואי, אתה מייגע.

תפסיק להניח שאתה יודע כל הזמן מה נכון לכולם בכל תחום, בחייאת.

היה לך פעם בית קפה? אתה יודע מה קורה כשיש עשרה כמוך ברחוב? איך למשוך לקוחות? לשמר אותם?

כן, כן. אתה יודע בוודאות שיהיה סגר ובעלי עסקים צריכים להקשיב לך ולריב עם הלקוחות שלהם למען העתיד. אבל אתה מתלונן על ההתנהלות של כולם, וובכל זאת ממשיך לצאת לקניות. למה?

ובכלל, מי אמר שההדבקות הן בעסקים? אם לא היו פותחים את מערכת החינוך - המספרים לא היו קופצים. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, יבגניפ כתב:

אני חושב שבאופן כללי קשה לדבר על מסעדות ובארים. כשיושבים עם כוס בירה, אף אחד לא ישים מסיכה.

התכוונתי יותר לכיוון של כמות אנשים במסעדה (מוגבל לא? ל 75% או 85%) ולא לבוא חולה וכאלה. ושתיהיה לך מסיכה בכיס למקרה ו.

אבל אתה יודע מה, יאללה, חוץ מכמות לקוחות במסעדה - אין ממש מה לעשות

עריכה אחרונה על ידי David32

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, sperial כתב:

רק כדי שתבין: בחדר הכושר שבו נהגתי להתאמן עד 14.3 היו בשבועיים האחרונים שני חולי קורונה, כנראה שעשרות אם לא מאות אנשים יוכנסו לבידוד. הקהל במסעדות אולי לא יחשוש מהנגיף, אבל בהחלט מכך שיצטרך להכנס לבידוד 14 יום.

מאיפה הם ידעו שהם צריכים להכנס לבידוד? כל מערך החקירות האפידמולוגיות קרס בארץ. ורק בינינו, חדר הכושר עדיין פתוח, נכון? אנשים עדיין מתאמנים בו, נכון? אפילו שמדובר במקום שמגיעים אליו חולי קורונה. הראייה שלך של העולם ומה נכון או לא נכון שונה מהרבה מאוד אנשים אחרים. לא אומר שהיא פחות או יותר טובה, פשוט שונה. הם לא רואים את הסיכון באותה מידה שאתה רואה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדר הכושר עדיין פתוח, אנשים מקבלים התראות באפליקציה. מה הם עושים עם זה אני לא יודע. ויש קבוצה לא קטנה שמקפיאה את המנוי ככל יכולתה והפסיקה להגיע למקום. צועדים בבוקר או בערב על חוף הים, יותר נעים ויותר בטוח.

זה בדיוק מה שאני צופה: הסגר יהיה חלקי מאד, מקומות ישארו פתוחים, אבל מספר המבקרים יצטמצם מאד. 

אני ממתין לדו"ח האבחנות של מוצ"ש. יש לנו עכשיו שר בריאות חדש ונראה שמאז הדיווחים בשבת הופסקו (גם אתמול הדיווח היה לפני כניסת השבת).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, sperial כתב:

חדר הכושר עדיין פתוח, אנשים מקבלים התראות באפליקציה. מה הם עושים עם זה אני לא יודע. ויש קבוצה לא קטנה שמקפיאה את המנוי ככל יכולתה והפסיקה להגיע למקום. צועדים בבוקר או בערב על חוף הים, יותר נעים ויותר בטוח.

אף אחד לא בודק את זה באמת.

שכחתי להרשם ועדיין הלכתי ונכנסתי בלי בעיה.

בעלי מסעדות וברים לא דואגים כי הקהל שלהם הוא לא אתה.

זה קהל הרבה יותר צעיר ופחות היסטרי-שימשיך להגיע גם בעוד חודשיים.

לפני 24 דקות, David32 כתב:

התכוונתי יותר לכיוון של כמות אנשים במסעדה (מוגבל לא? ל 75% או 85%) ולא לבוא חולה וכאלה. ושתיהיה לך מסיכה בכיס למקרה ו.

ב3 פאבים שהייתי בהם קצת ריווחו את מקומות הישיבה.

למרות שעדיין זה נראה יותר כמו כסת"ח,אבל עם ההנחיות שהם קיבלו ועם כמה שהן מגוכחות,זה כנראה הכי טוב שהם יכולים לעשות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקהל הצער ימשיך להגיע כל עוד לא יוכנס לבידוד. לפי ההודעה מאתמול מישהו כנראה מתחיל ללוץ על דוושת החקירות האפידמיולוגיות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא בטוח. העונש על הפרת בידוד הוא 5000 ש"ח. בתחילת המגיפה העניין הזה נאכף בקפדנות ואלפי אנשים קיבלו קנסות. יתכן שכרגע יש רגיעה (אין יותר מדי פרסומים בנושא), אבל עם החמרת המגיפה ותגבור הכוחות סביר שגם התחום הזה יטופך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, מרק10 כתב:

אולי המודעה בקישור המצורף שבה הלינק לא עובד קשורה למה שכתבת.

https://www.health.gov.il/About/Careers/Pages/default.aspx

nursing.png

גם צה"ל מפציץ באזהרות שלו.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5751210,00.html#autoplay

בסופו של דבר כנראה אני אצטרף אל דעתו של חבר הפורום קורולה.

זאת התראה על מעבר צד או לבחירת צד?  

האמת עד עכשיו לא בדיוק הבנתי באיזה צד אתה.

לפני 18 שעות, Tsachi89 כתב:

היה כתבה מפחידה היום באולפן שישי על כך שהמחלימים לא באמת החלימו. אפיק סויסה למשל עדיין לוקח מדללי דם . ויש מחלימים עם בעיות קרישה , זיכרון וכו. פשוט  לא ברור  איך עובד הנגיף הזה. 

לפני 17 שעות, Transporter כתב:

הם בחרו לעשות מזה משהו מפחיד

מתוך למעלה מ 200,000 נדבקים

הראו 5 אנשים שעברו את המחלה ועדיין נשארו עם חלקים ממנה

צריך לקחת הכל  בפרופורציה

ומי יודע אולי בכלל יש כבר 500,000 נדבקים בארץ. אולי מליון ?

הנקודה הכי מפחידה בנתונים האלה דווקא קשורה לחיסון. 

כל חיסון הוא בעצם קרוב משפחה של הנגיף עצמו, לפעמים זה הנגיף עצמו מוחלש/מומת.

לפעמים לוקחי מקטעים בנגיף (בעיקר המקטע שאחראי על חלבון החיצוני) ומרכיבים עם נגיף/ קטעי נגיפים אחרים.

והמשמעות היא שתהליך בדקות הבטיחות של החיסונים יהיו ארוכים מאוד.

כי יכול להיות שחיסון מסוים יגרום למחלה קלה בשלב הראשון אבל אחרי חודש או חודשיים יתחילו תופעות הלוואי.

והבעיה היא שקורונה עד כה הדביקה כמה מיליונים,... אבל ברגע שיוציאו את החיסון , יוציאו מאות מיליונים של חיסונים

בשאיפה להגיע ל 9 מילארד חיסונים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, korola כתב:

זאת התראה על מעבר צד או לבחירת צד?  

האמת עד עכשיו לא בדיוק הבנתי באיזה צד אתה.

ככה באמצע. לא אוהב קיצוניות של אף צד.

• אהבתי 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.6.2020 בשעה 19:22, korola כתב:

הפעם לא ירוצו להנשים כל אחד עם בעיות נשימה,

כל עוד יש מקום יריצו, בדיוק כמו בכתבה שציטטתי השבוע.

בתאריך 19.6.2020 בשעה 20:16, asafasraf כתב:

כל חולה/ מונשם/ מת הוא עולם ומלואו, אז אין מה לבטל אותם.
נכון שהקורונה הכלכלית היתה קשה מאוד ויותר גרועה מזו הבריאותית, ועדיין צריך להגיד שאפו לאלה שהצליחו לעצור אותה כאן.

אני מבין שאתה בעד הגבלת המהירות ל 30 קמ״ש בכל מקום כדי לעצור את הרוגי תאונות הדרכים.

לפני 5 שעות, מרק10 כתב:

גם צה"ל מפציץ באזהרות שלו.

חכה,זה עוד לא הכל,  מחר יפרסמו את התחזית של "שיא-גל" סדצקי ו"מנות קרב" גרוטו על הסיכויים של פריצת אינתיפאדה נוספת בקרוב והסיכונים בחזית הצפון.

לפני 4 שעות, sperial כתב:

אם אנשים לא יתעשתו מהר מאד יהיה סגר. השאלה היחידה היא איך הוא יראה.

הערכה שלי: יקרה בדיוק מה שקרה כשניסו בפעם השנייה לחייב אנשים להסתובב עם מסכות אב״כ.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, borsood כתב:

אני מבין שאתה בעד הגבלת המהירות ל 30 קמ״ש בכל מקום כדי לעצור את הרוגי תאונות הדרכים.

אוף, הייתי מצפה לדוגמא רלוונטית בפורום רכב.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על הצד של ההוראות, לא של הביצוע. אני מעריך שחלק מההגבלות שהיו לפני חודשיים לא יחזרו, או שיחזרו בצורה קלה. מצד שני, היום אנחנו כבר יודעים היטב, למשל, כמה המסיכות חשובות, אז סביר שתהיה הקפדה עליהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתונים של היום מראים עלייה "מתונה" של 294 במספר הנדבקים (כיאה למספר הבדיקות בסופ"ש - כ-5K בדיקות מחצות). אממה, כבר שבוע שיש מגמת עלייה באחוז המאומתים - 1.5% ביום ראשון האחרון, 2.8% היום.

והדובדבן - היום עלייה של 24 באשפוזים, אתמול עלייה של 25 אאל"ט, סה"כ...תעשו את החשבון לבד (בחודש האחרון זה היה מספר חד-ספרתי).

בקצב הזה מגיעים בעוד שבוע-שבועיים ל-1000 נדבקים חדשים ביום.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיוחד לטרנספורטר 

בודקים פחות מגלים יותר 

אבל אני קצת מאוכזב, חשבתי שגידלו ביצים.. מגלים קצת יתר חולים וכבר כולם נלחצים.

יאללה, תנו לוירוס לשרוף קצת .. מה קרה?  אנחנו צריכים איזה משבר קטן בקיץ ,  כמו שאומרים , צריך שיהיה קצת יותר גרוע על מנת שיהיה טוב יותר 

image.png.38657d2650fd305233a3084a59ad546a.png

image.png.bc3cd4a2d2285822770b4bd3001a136f.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...