Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 16 דקות, Blaz00r כתב:

והדובדבן - היום עלייה של 24 באשפוזים, אתמול עלייה של 25 אאל"ט, סה"כ...תעשו את החשבון לבד (בחודש האחרון זה היה מספר חד-ספרתי).

בקצב הזה מגיעים בעוד שבוע-שבועיים ל-1000 נדבקים חדשים ביום.

אחרי שהשותף הפעיל מצד הפסימי נטש אותנו .. אני תמיד שמח לקרוא תחזיות קודרות של אחרים. 

אכן 24 מאושפזים חדשים זה קצב לא נעים,  מספר המונשמים ממשיך לרדת ולכן אני מניח שלא ממהרים לחבר חולים להנשמות.

כנראה רוב המונשמים הם עדיין הגל הקודם - ממש חבל שלא מספקים נתונים גולמיים. 

כנראה המודיעין בצבא כן מקבל נותנים גולמיים, וגם הוא חוזה מעל 1000 נדבקים כל יום תוך חודש.  

נחכה להחלטות הממשלה ממחר .. נראה למי יש ביצים ולמי לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קודרות, ריאליות. צריך להיות טיפש בשביל לא להבין שאם ההתנהלות לא תשתנה מספר הנדבקים החדשים (או אחוז החיוביים, מה שעושה את זה לכל אחד) ימשיך לעלות, ובעקבותיו גם מספר המאושפזים, החולים קשה והמתים. מה זה אומר בפועל מעל 1000 נדבקים חדשים ביום? לא יודע, נקווה שהתוצאה תהיה שונה ממקומות אחרים בעולם ([emoji849]).

ואולי תתכבד הממשלה שלנו ובמקום להמשיך ולחרטט על הגדלת הקנס על אי-חבישת מסיכה ודיבורים נוספים באוויר, תעשה משהו בפועל שיועיל בצמצום ההדבקה, לדוגמה, אשכרה לאכוף משהו.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאפשר לקורא להם טיפשים , הם פשוט אופטימים. 

הם רואים את המספרים אחרת,  אני לא מפחד שמהמספר 1000 ביום, 

אני גם חושב שאנחנו יכולים להתמודד עם 10,000 מאושפזים. 

את הגל הראשון סיימנו עם פחות מ 2% מתים מהמאובחנים , אז אם נקבל את זה שהיום מזהים קצת יותר אסימטומטים. 

ונניח שבכיוון הזה אחוז המתים יהיה 1% .. אם נמשיך ככה, ותוסיף את קיץ שכנראה מחזק יותר את מערכת החיסון.

אז 1,000 מאובחנים ביותר יגרור 10 מתים ביום.. לא מפחיד (יש כל יום בערך 140 מתים בשגרה). 

הבעיה היא זמן אישפוז ארוך... של חודש או יותר.. 

מעל 1,000 ביום כנראה יוביל להמון מאושפזים חדשים . ואז נגיד תודה שאנחנו בקיץ, כי נראה פתיחה של בתי חולים שדה של הצבא בכל הארץ.

במקום בתי מלון יקרים להחריד שעולים לנו מלא כסף...  שיפרסו עיר אוהלים בנגב ויאכלסו אותם בחולי קורונה.

ככה במקום סרטונים מחדר האוכל בבית מלון על חשבוננו . נראה אותם יושבים באוכל צבאי ענק ושוטפים כלים. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שלא דיברתי על ההשלכות של מספרים גדולים, אלא רק על הגידול עצמו. מישהו פה ניסה לשכנע אותנו שאנחנו כבר חודש לא בסגר ואין שום עלייה באשפוזים/מתים, אחרים ניסו להסביר לו שזה לא קורה מהיום למחר, אז הנה מתחילה מיני-מגמה של עלייה באשפוזים (שנקווה שתיעלם), בעקבותיה מן הסתם תהיה גם עלייה במתים. ובשביל לא להבין שעלייה בנדבקים גוררת עלייה באשפוזים גוררת עלייה במתים, צריך להיות....

לפני 9 דקות, BloodFist כתב:

דווקא ישראלים מבינים הכי טוב כשפוגעים להם בכיס. מי ״גבר״ להסתובב בלי מסכה על הפנים אם הוא מקבל 1000₪ קנס?

זה מעולה, אבל מגוחך לדבר על "הגדלת הקנס" כשמראש האכיפה בנושא היא אפסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Blaz00r כתב:

והדובדבן - היום עלייה של 24 באשפוזים, אתמול עלייה של 25 אאל"ט, סה"כ...תעשו את החשבון לבד (בחודש האחרון זה היה מספר חד-ספרתי).

שני שליש מהמאושפזים של היום הם מטופלים סיעודיים מבית האבות בירושלים שגילו בו קורונה. פשוט העבירו אותם מאישפוז אחד לאחר. זה קצת לא הוגן לקרוא לזה מאושפזים חדשים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה יוצרים פייק ניוז. תחילה מעבירים 12 קשישים סיעודיים מבית אבות לבית חולים ואחר כך עושים כתבת פאניקה על עלייה בכמות המאושפזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, korola כתב:

אני גם חושב שאנחנו יכולים להתמודד עם 10,000 מאושפזים. 

אנחנו לא, מהסיבה הפשוטה שמספר המיטות לאשפוז כללי בישראל הוא כ-16,000, וזה כולל גם בתי חולים פרוחחם. 10,000 מאושפזים פירושו שלמעשה בתי החולים לא יטפלו בשום מחלה שאינה קורונה (היי, מה יקרה למי שנפצע בתאונד דרכים, קיבל התקף לב או צריך טיפול בסרטן?). אז בואו נגיד שמחליטיםלא לטפל בשום דבר חוץ מקורונה - היכן יימצאו הצוותים הדרושים. אתם חושבים שאורתופדים וכירורגים ידעו לטפל בחולים האלה? זו לא הכשרתם והם לא מתעסקים בתחום הזה כבר עשורים. וכך גם שאר אנשי הצוות. וזה בכלל בלי להביא בחשבון סבירותגבוהה להרבה הדבקה בין אנשי הרפואה, מה שיקטין את מספרם ולכן את מספר המיטות השמישות.

דרך אגב, גם בסיפור בית האבות בירושלים לא כדאי לזלזל, כי מדובר בתחילת זליגה של הנגיף לאוכלוסיות היותר רגישות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, David32 כתב:

אני כבר מפנים שביקור בארץ לא יהיה לי הקיץ, וכבר צריך להתחיל להתרגל לרעיון שלא יהיה גם בחורף.

כן גם אף אחד לא ירצה ישראלים. חבל, אבל נראה שהשנה החו"ל היחידי שאראה זה המסלולים ב-iracing.

אגב, פרסמו שהכשירו לא זוכר כמה אלפי פקחים לחלק דוחות. אולי זה יעזור.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדשות חמות!!!

המשרד הקודם שלי KPMG סומך חייקין החזיר את כל ה-1,000 עובדים לעבוד מהבית. 

יאללה מגפה!! קולולולו!!! 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הם חזרו למשרד מלכתחילה?

אני לא רואה שום סיבה הגיונית בעולם לאף אחד שיכול לעבוד מהבית ללכת למשרד עכשיו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...