Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 20 דקות, ChemGuy85 כתב:

המחקרים האלה הם קשקוש והופרכו מזמן. בנוסף חלק גדול מערכות לבדיקת נוגדנים יצאו לשוק ללא אישור רשמי של ה-FDA והתגלו כפח זבל מוחלט. 

בשני המחקרים בוצעו בדיקות דם, לא מערכת לבדיקת נוגדנים. את עורכי המחקר בת"א, מכיר אישית,חוקרים בעלי שם עולמי. אשמח לרפרנס שהמחקרים הופרכו.

אגב, הבחור שהיה מעורב בתאונה אתמול בטבריה, שהתגלה כחולה קורונה רק מחזק מחקרים אלה, כי תחשוב כמה אנשים עם וירוס עוברים מתחת לרדאר בסופרים, אוטובוסים, מקומות עבודה ועוד.

https://news.walla.co.il/break/3368301

עריכה אחרונה על ידי fatboy1340

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של מה מעניין אותי. זה עניין של איפה אנשים יידבקו ומה חשיבותם למדינה. ועם ההתנהגות של הישראלי המצוי זה מה שיקרה. אז אם בעלי הבארים והאולמות רוצים להמשיך לעבוד שבבקשה יקפידו על הכללים. אי אפשר גם לזלזל ולתת למגיפה להשתולל וגם לצפות שהעסקים יימשכו כרגיל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, sperial כתב:

אז אם בעלי הבארים והאולמות רוצים להמשיך לעבוד שבבקשה יקפידו על הכללים. אי אפשר גם לזלזל ולתת למגיפה להשתולל וגם לצפות שהעסקים יימשכו כרגיל.

אתה לא מצליח להבין שבעלי מסעדות ואולמות לא בעמדת כח של ממש מול הלקוחות שלהם.

זה לא עובד ככה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאלצו לנג'ס, כמו בכל מקום אחר. הברירה האחרת יותר גרועה. וי

בקצב הנוכחי המכה שיקבלו תהיה כואבת מאד.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חדש ? לא ניצלו את הזמן על מנת להתוות מדיניות אמיתית של יציאה מהסגר, מערכי פיקוח, מדיניות של קנסות דרקוניים. בעיקר ישנו על האף ואז העבירו את המתג מoff לon.

החיים הם לא אפס ואחד והחתול של שרדינגר מחכך את ידיו בהנאה (כימגאי המשלתי אותך לחתול).

כתבנו על זה לפני 327 עמודים. לא צריכים להיות מופתעים.

בוא נקווה שהגנטיקה/אלוהים/אללה או ווטאבר הסיבה תמשיך לשחק תפקיד פה והתחזית הרעה תמשיך להיות תחזית.

בינתיים תמשיכו לנפח את עמוס.

• רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, יבגניפ כתב:

אתה לא מצליח להבין שבעלי מסעדות ואולמות לא בעמדת כח של ממש מול הלקוחות שלהם.

זה לא עובד ככה.

תראה, אני מסכים חלקית. (בנושא המסעדות, על אולמות אני לא מדבר)

אני חושב שלקוחות קבועים של מסעדה אמורים להתחשב גם בה, ולהבין את המצב.

אם אתה לקוח קבוע/חוזר שלי אני מצפה ממך להבין את המצב ולעבוד איתי ביחד, לא להיות סטייל טיסת השוקולד.

לפני 3 דקות, farkash7 כתב:

בינתיים תמשיכו לנפח את עמוס.

עמוס קיבל זריקות בוטוקס והרמת וואטאבר לא מזמן. הוא נראה צעיר מתמיד, הוא יהיה בסדר.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, sperial כתב:

יאלצו לנג'ס, כמו בכל מקום אחר. הברירה האחרת יותר גרועה. וי

בקצב הנוכחי המכה שיקבלו תהיה כואבת מאד.

מה זה כל מקום אחר?

שלשום הייתי בסופר פארם - אפילו שם ויתרו על טקס מדידת החום.

המקום היחיד שהייתי בו לאחרונה ו"הקפידו" על ההנחיות (חוץ מהשומר ואחת מהפקידות) זה מרפאה. וגם שם - כשמישהו מאוד רצה לשבת בלי מסכה - הוא עשה את זה.

גלגול אחריות על בעלי עסקים לא באמת עובד, או עובד מאוד מאוד חלקית. אתה מנסה להכפיף את המציאות לסט חוקים שאתה מאמין בו. זה לא עובד. אני גם רוצה שאף אחד לא יעקוף אותי ליד מעברי חציה. אז מה?

גם בוא, אם לא היו פותחים את מערכת החינוך - ספק אם היינו רואים כזו קפיצה בחולים חדשים.

לפני 27 דקות, David32 כתב:

אני חושב שלקוחות קבועים של מסעדה אמורים להתחשב גם בה, ולהבין את המצב.

אני חושב שבאופן כללי קשה לדבר על מסעדות ובארים. כשיושבים עם כוס בירה, אף אחד לא ישים מסיכה.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני, יש כאן סט חוקים ברור. הברירה האחרת היא השבתה מחודשת של העסקים. אז ברור שבבית אוכל\שתיה לא יעטו מסיכות, אבל אפשר לדרוש מאנשי הצוות לעטות מסיכות, ואפשר לדרוש מהקהל לשמור מרחק, ולעטות מסיכות עד שהמנה מוגשת.

עם ישראל מאוד לא ממושמע. אני חייב לומר שלקראת סוף השבוע ראיתי איזה שיפור במשמעת במקומות בהם הייתי, אבל, כמובן, המדגם זעיר.

אני לא מתרגש מטקס מדידת החום, לדעתי הוא חסר משמעות משתי סיבות: האחת הוא ריבוי מפיצי נגיף ללא חום (אלה ללא תסמינים או שהתסמינים טרם הופיעו) והשניה היא מכשירי מדידה שלא שוים את מחיר הפלסטיק בו הם נתונים. לעומת זאת, שמירת מרחק ועטית מסיכות יעילים מאד גם נגד הפצה על ידי נשאים\חולים\נדבקים (בחר את המונח החביב עליך) האסימפטומטיים. אני גם מבחין בין מקומות פתוחים בהם אנשים חולפים זה ליד זה לכמה שניות (נניח הטיילת בחוף הים) שבהם סיכון ההדבקה נמוך, לבין התקהלויות צפופות או מקומות סגורים שהם מוקדי הדבקה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, sperial כתב:

יבגני, יש כאן סט חוקים ברור. הברירה האחרת היא השבתה מחודשת של העסקים.

לא ספריאל, יש שלוש ברירות. יבגני כתב אחת, אתה את השניה. הברירה השלישית היא לתת למגיפה לשרוף ומה שיהיה יהיה. שוודיה הלכה ככה. גם בלורוסיה. ואני בטוח שמדינות נוספות יצטרפו לכך אם גם בהן תיהיה עליה מחודשת במקרים - כי מוות כלכלי ייתפס כמשהו נורא יותר.

לא תומך בגישה הזאת, אבל היא בהחלט אפשרית. כמובן בארץ ידברו במילים גבוהות גבוהות, ביבי יתן ראיונות בטלוויזיה, ואולי יטילו מגבלות מינוריות, אבל בגדול. לא יהיה יותר סגר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, sperial כתב:

יבגני, יש כאן סט חוקים ברור. הברירה האחרת היא השבתה מחודשת של העסקים.

לא, זו לא ברירה. היא לא נמצאת על השולחן. אתה חייב להחליף תקליט. לא תהיה שום השבתה מחודשת של עסקים. אתה כנראה לא מבין שיש במדינה 740 אלף מובטלים. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מפספס את המגיפה המשתוללת?

כבר חודשיים שאין סגר ובינתיים אין עליה בכמות המתים והחולים קשה ברמה שגורמת לפתיחה מחדש של מחלקות.

אז צה"ל רוצה כמה שקלים ומעיף איזה כותרת,גם המנכ"ל היוצא/הנכנס רוצים לעשות קצת רעש שיזכרו אותם.

טקס מדידת החום לא נועד למדוד לך חום אלא להשאיר אותך בבית אם אתה לא מרגיש טוב.

Just now, ChemGuy85 כתב:

לא, זו לא ברירה. היא לא נמצאת על השולחן. אתה חייב להחליף תקליט. לא תהיה שום השבתה מחודשת של עסקים. אתה כנראה לא מבין שיש במדינה 740 אלף מובטלים. 

אם אני לא אחד מהם אז אין כאלה,מה לא הבנת?

וגם כל עסק שאני לא צריך שיקרוס בכיף.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טקס מדידת חום כל כך מטומטם שאני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל. שומר עם מסכה הסנטר שפוגש עשרות אם לא מאות בני אדם ביום מודד לי את החום במרחק 30 ס"מ מהפרצוף שלו. נו באמת. האוויל שחשב על זה צריך לקבל שלילת רישיון מקצועי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מדינות שמתחילות להחזיר מגבלות. למשל באוסטרליה יש מהלך דו כיווני - שחרור חלק מההגבלות והחמרה של אחרות. וכל זה עם 25 נדבקים ביום ופחות מ-20 מתים סה"כ. 

הלפרין - העסקים האלה צריכים להחליט: או להתנהל היום בצורה מסודרת, או להסגר בעוד כמה שבועות. אתה מתקשה להבין, אבל המגיפה הזו תחזיר את הלקוחות הביתה והעסקים יחנקו גם בלי סגר פורמלי. אז שהבעלים יזיזו את עצמם, ישלטו בעובדים שלהם (וזה א"ב) ובלקוחות, או שהם יסבלו הרבה יותר.

רק כדי שתבין: בחדר הכושר שבו נהגתי להתאמן עד 14.3 היו בשבועיים האחרונים שני חולי קורונה, כנראה שעשרות אם לא מאות אנשים יוכנסו לבידוד. הקהל במסעדות אולי לא יחשוש מהנגיף, אבל בהחלט מכך שיצטרך להכנס לבידוד 14 יום.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...