Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

זה היה עניין של זמן זריקת חיסונים.

חדשות 13

זריקת חיסונים.jpg

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שבמסות האלה קשה מאד לדייק. זו גם אחת הסיבות שבגללן בסוף היום נותנים חיסונים לאנשים שאינם עונים לקריטריונים. 

אני מקווה שהקופות מחזיקות רישומים של מספר האנשים שמזמינים תורים ולא מגיעים לקבל את החיסון. עקרונית זו סיבה ל-overbooking, מצד שני, אני לא מקנא באנשי הביטחון ובצוותים אם בגלל overbooking כזה אנשים יגיעו וימצאו שהחיסונים נגמרו.

האם 200 מנות שהושמדו זה הרבה או מעט? קשה לדת. אם זה מתוך 800 או 1000 זה הרבה מאד. אם זה מתוך 5000 זה כבר נכנס לתחום השגיאה של אומדני הביקוש. אז הלכו לאיבוד כמה מאות דולרים, אולי אפילו אלפים, אבל בהיקף העבודה הזה אין ספק שמנות הולכות לאיבוד פה ושם מכל מיני סיבות. 

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, יובל .מ. כתב:

נתעלם מזה שאתה מארגן מסיבה בסילבסטר?

אני לא מארגן מסיבה

אני מארגן חתונה לפי ההנחיות שמאושרת ע"י המשטרה 

הם יודעים כבר לפני שבוע את המיקום והשמות של הזוג

ואני בטוח שיבואו לבדוק

לפני 17 דקות, vladclar כתב:

זה לא רק בסילבסטר - את אותו הדבר שמעתי בטלוויזיה ממארגני החתונה במוצ"ש לפני 3 ימים ל 300 איש באולמי דימול ר"ג ( הבת של וונסה, הזוכה במאסטר שף של השנה הקודמת חיתנה את בתה). אפילו סיפרה סיפורים שכולם ( 300 אורחים ) עברו בדיקת קורונה לפני ההגעה.
לא היו שם מסיכות בכלל, אבל ריקודים צמודים לא היו חסרים.

לא ניכנס למה שהיה שם

כי ברור שברגע שרואים ליאור נרקיס או אייל גולן פתאום אפשר כולם קופצים

אבל עברי לידר בלי מסכה בין עשרות רופאים שאמורים להכיר יותר מכולנו את ההנחיות זה בסדר ואפשר לשדר את זה 24-7 בחדשות כי אין שם שום הפרה של ההנחיות

שים לב שבתמונה הזאת שלקוחה מהאתרים זה נראה הרבה יותר טוב מהתמונה שאני פרסמתי כאן כמה פעמים למעלה שרואים אנשים מתערבבים אחד עם השני ורוקדים אחד עם השני כאילו כולם כבר מחוסנים

בכל מקרה אני עושה רק אירועים לפי ההנחיות והלקוח חותם על הצהרה מפורשת, כשברור לו שאם תהיה הפרה של ההנחיות אני קם והולך והוא לא מקבל החזר על שום דבר.

אבל אני מעריך את אלה שאירגנו חתונה של 300 איש. הם צודקים

במשך שנה מתעלמים מהענף שלנו כאילו שכל שאר הדברים שעובדים מסוכנים פחות.

סיפרו לנו שמה שגרם להדבקות פה זה חתונת אז סגרו אולמות, ומאז יש יותר הדבקות , יותר מהר ויותר גדול

כל יומיים אנחנו רואים תמונה של מחדל אחר בסדר גודל הרבה יותר גדול מחתונה אבל אף אחד לא נותן את הדין ומצד שני האולמות עדיין סגורים כי מה זה חתונה לעומת בנאדם שחייב לנסוע בדחיפות להצטלם במדבר של דובאי ואז לחזור לנתבג להדחס בין אלפי אנשים ?

70914036.jpg

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, sperial כתב:

האמת היא שבמסות האלה קשה מאד לדייק. זו גם אחת הסיבות שבגללן בסוף היום נותנים חיסונים לאנשים שאינם עונים לקריטריונים. 

אני מקווה שהקופות מחזיקות רישומים של מספר האנשים שמזמינים תורים ולא מגיעים לקבל את החיסון. עקרונית זו סיבה ל-overbooking, מצד שני, אני לא מקנא באנשי הביטחון ובצוותים אם בגלל overbooking כזה אנשים יגיעו וימצאו שהחיסונים נגמרו.

הבעיה כאן. זה שראשי הרשויות לא ניסו לגיס צעירים.

עוד דבר היה בכתבה. שבישובים הערבים אין הענות לחיסונים.

וצעירים יהודים מגעים להתחסן במקום.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, מצד אחד אתה רואה תורים לחיסון כאילו מדובר בכניסה לאקווריום של טורונטו (סתם דוגמה, המתנתי שם בתור איזה שעתיים). מצד שני, פה ושם אני נתקל בחשדנות וחששות - ואנחנו לא מכירים את הלכי הרוח בסקטורים השונים ואת התנהלות המנהיגים. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו בהתחלה באים בכמויות אלה שמאוד רוצים להתחסן. בהמשך, כאשר יהיה צורך להגיע לאחוזי מחוסנים גבוהים, נוכל לראות כמה לא מוכנים להתחסן בשום אופן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Nemesis כתב:

אני עדיין לא מצאתי לאן להגיע כדי לקבל חיסון לפני שנזרק.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

זה מצריך תכנון מראש כמו: חבר בקבוצות whatapp של היישוב, לייק בדף הפייסבוק\טוויטר של ראש העיר, לייק לדף פייסבוק\טוויטר של פיקוד העורף. אני בטוח ששחכתי עוד דרכים שדרכם פורסמו הודעות על אופציה להגיע להתחסן בלי תור\בלי קריטריונים.

הטקטיקה שלי כרגע זה להמתין שהמערכת "תתייצב" פחות או יותר ובתקווה שבאמת יהיו חיסונים (מאושרים בFDA) בחודשים הקרובים.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 28.12.2020 בשעה 20:42, David32 כתב:

מי אלה? איפה הם דורשים?

לא ראיתי שום דבר כזה בינתיים.

הנה, זה בערך מה שהוא אומר רק סחור-סחור.

לא יודע מה הסטטיסטיקה של זה, לא בטוח שגם אתה יודע. אם אתה יודע, תביא לינק.

כמה יש כאלה שיושבים ולא רוצים לצאת לעבוד. [ואל תבוא לי עכשיו עם השיט של מרק לגבי זה שילכו לעבוד בחוות דבורים בנגב]

גם אני לא יודע מה הסטטיסטיקה כי אני לא שירות התעסוקה אבל מדובר בתופעה ולא במקרים בודדים. 
לא מתכוונים לעבודות איזוטריות כמו להיות כוורן בנגב.

זה לא לשירשור הזה בפורום. אבל כן יש לי חצי דעה בנושא וכנראה שהיא לא לגמרי דומה לשלך.

למה? זה חלק מהעניין. ההשלכות של הניהול הכושל של המשבר הזה יגרמו לעליה ביוקר המחייה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, SlowRide כתב:

הנה, זה בערך מה שהוא אומר רק סחור-סחור.

א. זה לא מה שרשום.

ב. זה ילד בן 18, או מישהו שמתחזה לילד בן 18, בחייך מה שלחת אותי לקרוא את החרא הזה. גם אין שם תוכן בכלל.

ג. זה מרגיש לי כמו עידן דה ארץ (שאותו אני לא כזה מעריך) רק מהצד השני של המפה ועם פחות אינטיליגנציה.

לפני 16 דקות, SlowRide כתב:

תראה, היא מנצלת את המערכת אבל לא יושבת ומתבטלת, והיא עובדת בשחור. שזה כשלעצמו בעיה גדולה במדינה הזאת. מאוד גדולה.

וזה שהמדינה מאפשרת לאנשים לעבוד בשחור, ועוד בהיקף כזה (כ 22%) זאת בעיה, בלי קשר לקורונה או לדמי אבטלה.

[כתבה אחרת מדברת על קושי מציאת עובדי מפעל, שזה באופן קבוע קורה, כתבה אחרת מדברת על זה שאנשים לא רוצים ללכת לעבוד במינימום -

אגב כמה אבטלה מקבלים אלה שעבדו לפני זה בשכר מינימום או קרוב לזה?]

לפני 19 דקות, SlowRide כתב:

למה? זה חלק מהעניין. ההשלכות של הניהול הכושל של המשבר הזה יגרמו לעליה ביוקר המחייה.

כי - ואולי אני טועה - הנושא פה כולל בתוכו דיון שלם על שכר מינימום, רווחי חברות מ"ניצול" של עובדים בשכר מינימום, מחירים וכו'. 

זה חתיכת נושא בארה"ב עם הרצון שלהם ל 15$ שכר מינימום, ובטח שהוא לא קשור לקורונה, בגלל זה אני אומר שזה קשור לנושא אחר.

אני גם לא יודע איך היה אפשר לטפל בקורונה בלי עליה בסופו של דבר ביוקר המחייה.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שראה היום חי בלילה

יכול לראות שאלדד תמיר אמר בדיוק את מה שאני אומר פה כבר כמה ימים:

מי שבן 60+ ובסיכון שישב בבית עד שיסיים את השרשרת חיסונים

כל השאר שיעשו מה שהם מאמינים בו ויקחו בחשבון את ההשלכות על החיים שלהם

למי שיש ספק, לא מדובר בבעל מסעדה או בעל חנות בגדים שרעב ללחם

אני בטוח שהוא מרוויח טוב גם בתקופה הזאת, ופשוט אומר את דעתו.

כמובן שאם יש פה עוד מיעוט כמו @sperial שיותר חכם מכולם וקורא את המפה הכי טוב

אז זה לא רלוונטי לו

ד"א

אני לא מבין למה לא מזמינים 10-20% יותר ממה שאפשר לחסן

בידיעה שחלק מהם לא יקבלו חיסונים

לפחות בפריפריה

ככה לא יזרקו חיסונים

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 23 דקות, David32 כתב:

א. זה לא מה שרשום.

ב. זה ילד בן 18, או מישהו שמתחזה לילד בן 18, בחייך מה שלחת אותי לקרוא את החרא הזה. גם אין שם תוכן בכלל.

ג. זה מרגיש לי כמו עידן דה ארץ (שאותו אני לא כזה מעריך) רק מהצד השני של המפה ועם פחות אינטיליגנציה.

תלחץ באתר הזה "על מה אנחנו נאבקים", זה מה שרשום שם - 

• מאבק לתוספות שכר במשק ולחיסול אפליות השכר. העלאת שכר המינימום ל־40 שקל לשעה (7,300 שקל לחודש) ללא יוצאים מהכלל, כצעד לקראת הבטחת שכר מחיה לכול.

כלומר אני נושם משמע מגיע לי כסף.

לפני 24 דקות, David32 כתב:

היא מנצלת את המערכת אבל לא יושבת ומתבטלת

אז מה אם היא לא מתבטלת, היא מקבלת כסף מהמדינה למרות שהיא יכולה לצאת לעבוד, או לפחות לדווח על ההכנסות שלה.
אי אפשר להכריח אנשים לצאת לעבוד כי אנחנו לא סין, אבל אנשים מגיבים לתמריצים ו3500 ש"ח כל חודש על לא לעשות שום דבר זה אחלה תמריץ בשביל הרבה אנשים לא לחפש עבודה. באותה שיטה אפשר לתמרץ אותם כן לצאת לעבודה, אבל המדינה בוחרת שלא.

לפני 36 דקות, David32 כתב:

הנושא פה כולל בתוכו דיון שלם על שכר מינימום, רווחי חברות מ"ניצול" של עובדים בשכר מינימום, מחירים וכו'. 

עזוב את שכר המינימום כהגדרה, היום על עבודה שפעם היו משלמים עליה סכום מסויים, היום צריך לשלם יותר כדי להוציא עובד מהבית. בהנחה ורוב המובטלים מבחירה חסרים בתחומים של שירותים שכולנו צורכים, השירותים האלה יתייקרו וחלק מהעסקים שמספקים אותם יסגרו בגלל קושי לתפקד.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, SlowRide כתב:

מאבק לתוספות שכר במשק ולחיסול אפליות השכר. העלאת שכר המינימום ל־40 שקל לשעה (7,300 שקל לחודש) ללא יוצאים מהכלל, כצעד לקראת הבטחת שכר מחיה לכול

איזו דרישה מטופשת.

אני לא חושב שהם מבינים איך כלכלה או ערך של כסף עובד.

מזכיר לי את המשפט "90 אחוז מהנהגים מדווחים שהם נוהגים טוב יותר מהנהג הממוצע" (מה שאפשרי מבחינה סטטיסטית, אך לא מציאותית)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Transporter כתב:

אבל אני מעריך את אלה שאירגנו חתונה של 300 איש. הם צודקים

לא ידעתי שבשביל להשמיע מוזיקה צריך להיות אפידמיולוג או לפחות רופא.

לפני 7 שעות, SlowRide כתב:

מאבק לתוספות שכר במשק ולחיסול אפליות השכר. העלאת שכר המינימום ל־40 שקל לשעה (7,300 שקל לחודש) ללא יוצאים מהכלל, כצעד לקראת הבטחת שכר מחיה לכול.

כששכר המינימום יהיה 7300 שקל תוכל לעשות איתו עוד פחות ממה שעושים היום עם 5300 כי המחירים יעלו בהתאם. כשצריך לשלם 7300 למנקה הרחובות, לעובד המאפייה, למוכר בחנות ולעוזרת הגננת בגן הפרטי כולנו נצטרך לשלם את זה ובמקביל התוצרת הישראלית תתייקר בעולם ותהיה פחות תחרותית.

אני לא יודע אם אתה זוכר לפני כ 15 שנים את המאבק של פרץ ביור ההסתדרות לשכר מינימום של 1000 דולר (שכר המינימום אז היה כ 700 דולר). אז משכר מינימום משפחה יכללה להתקיים והיום עם ה 1600 דולר היא יכולה לחלום על להתקיים.

מה שקובע זה לא המספר אלא מה ניתן לעשות איתו.

• אהבתי 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מסכים לחלוטין וזה בדיוק מה שאני טוען.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...