Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכה בשילדה עקב רכב שנכנס מאחור

שימו לב! השרשור הזה בן 1359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעבר רכב נכנס בי מאחור והלכתי למוסך אמר שיש מכה בשלדה, הבן אדם לא לקחתי ממנו פרטים כי אמר שלא קרה כלום.

השאלה מה היה ניתן לעשות? 

מספר רכב יש לי ותיעוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן זה "בעבר"?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה פלוס מינוס?

אם מדובר על פגיעה בשלדה, אנחנו מדברים על הרבה כסף, ובמקרה כזה אם הפוגע מבוטח הוא ישתמש בביטוח שלו.

התיישנות על תביעות ביטוח זה 3 שנים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התישנות על ביטוח היא 3 שנים, אבל לתביעה כלפי צד ג' היא 7 שנים, ומבחינת הפוגע הזמן (3 שנים) מתחיל להספר כאשר נודע לו על הנזק, כלומר כאשר אתה תובע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מה זה פלוס מינוס?

אם מדובר על פגיעה בשלדה, אנחנו מדברים על הרבה כסף, ובמקרה כזה אם הפוגע מבוטח הוא ישתמש בביטוח שלו.

התיישנות על תביעות ביטוח זה 3 שנים.

על איזה סכום מדובר רציני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, איזה רכב זה? מה השווי שלו? מה הנזק? מה ירידת הערך?

אם אכן יש פגיעה בשלדה, יש ירידת ערך כלשהי, זה יכול להיות גם עשרות אלפי שקלים של ירידת ערך.

בשביל זה יש שמאים, זה התפקיד שלהם

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה יש לנו?

נסיון לקבל פיצוי בעד תאונה ישנה. זה בסדר.

גש למשטרה (ניתן כאילו גם באינטרנט, אבל קשה) ותדווח על התאונה, שם ימסרו לך פרטי בעל הרכב.

דבר אתו יפה שאתה רוצה לתבוע את הביטוח שלו. חשוב מאוד להקליט אותו בכדי שלא יכחיש את עצם התאונה.

בין אם הוא משתף פעולה ובין אם לאו - קח שמאי פרטי מטעמך שיערוך שמאות לקביעת הנזק.

במשפט הנתבע ו/או חברת הביטוח יכולים לטעון, ובצדק, כי פרק הזמן הארוך עד שפנית אליהם מונע מהם להתגונן כיאות.

אם יש לך תמונות יהיה נחמד אם תעלה אותן לכאן.

אם יש לך עוד שאלות אנחנו כאן.

אל תשכח לעדכן מה יצא.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Liquidator כתב:

בעבר רכב נכנס בי מאחור והלכתי למוסך אמר שיש מכה בשלדה, הבן אדם לא לקחתי ממנו פרטים כי אמר שלא קרה כלום.

השאלה מה היה ניתן לעשות? 

מספר רכב יש לי ותיעוד.

אם אין לך משהו בכתב בסמוך לאירוע סיכויי התביעה שלך קטנים מאוד. אבל

תעשה את מה שצריך לעשות כאילו התאונה אירעה אתמול

דו"ח שמאי , ואז תגיש דרישה לתשלום כנגד אותו נהג

ישלם טוב , לא ישלם תגרור אותו למשפט ותתכונן לשאלה איפוא היית עד עכשיו ואיך נדע שהנזק הוא מהתאונה עם אותו נהג

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Be roo כתב:

להודיע לביטוח שלך, לגשת למשטרה ולהגיש הודעה רשמית על התאונה כדי לקבל את פרטי בעל הרכב לפי המספר.

אולי אפשר לחסוך את הביקור במשטרה - אם הרכב הפוגע מבוטח, הביטוח של הניפגע יכול לבדוק מול חברות הביטוח האחרות לפי מספר רכב ולאתר את הפוגע. לא יודע אבל אם הם מספקים לניפגע את כל הפרטים כמו שם, כתובת וכו'

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, icohen436 כתב:

לא יודע אבל אם הם מספקים לניפגע את כל הפרטים כמו שם, כתובת וכו'

חברת מסחרית לא אמורה לספק מידע על לקוחותיה סתם כי מישהו מבקש, קוראים לזה פרטיות.

אתה נדרש לגשת למשטרה ולהגיש תלונה רשמית ומתועדת כדי שלא כל אחד יאסוף מספרי רכב מהרחוב ויברר פרטים על בעליהם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Be roo כתב:

חברת מסחרית לא אמורה לספק מידע על לקוחותיה סתם כי מישהו מבקש, קוראים לזה פרטיות.

אתה נדרש לגשת למשטרה ולהגיש תלונה רשמית ומתועדת כדי שלא כל אחד יאסוף מספרי רכב מהרחוב ויברר פרטים על בעליהם.

סיפור ברוח זו - מישהו ברכב ליסינג חסם לי את היציאה לחניה. הזמנתי את הפיקוח הערוני, אשר פנה למספר הרשום במדבקת סעיף 65. חברת הליסינג סרבה למסור מספר טלפון של מחזיק הרכב, וגם להתקשר אליו לבקש להזיז את המכונית. הרכב כובד בדו"ח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...