Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לטלוויזיה לסלון

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 1341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אשמח להמלצה על טלוויזיה שתיתן מקסימום תמורה למחיר. 

1. חברה מוכרת ואמינה 

2. גודל 70 אינץ' לפחות 

3. שתחזיק לכמה שנים טובות.

אלו האופציות שראיתי: 

https://www.payngo.co.il/tv-and-entertainment/led-4k-screens/tv-screens/754869.html

https://www.payngo.co.il/tv-and-entertainment/led-4k-screens/tv-screens/257564.html

https://www.payngo.co.il/tv-and-entertainment/led-4k-screens/tv-screens/254504.html

אלו מסכים של 70 אינץ', ולא ברור לי אם קיים איזשהו הבדל משמעותי ביניהם. 

מי מהם הכי עדיף? 

ומסכים בגודל 75 אינץ' עולים החל מ-4600~4800 ש"ח. 

לדעתכם שווה להוסיף עוד כ-1300 ש"ח עבור 5 אינצ' נוספים? 

זו טלוויזיה לסלון, לכן אני לא בטוח אם אני צריך 70 או 75. 

תודה רבה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב הוא עד 5,000 ש״ח. כמובן שמעדיף לחסוך כמה שאפשר.

@Transporter תודה על ההצעה, אבל אני פחות מכוון לטלוויזית High End, התקציב לא מאפשר את זה. בטח לא 80 אינץ׳. תודה. 

ראיתי שבחנויות מסוימות מוכרים טלוויזיית Samsung UE75RU7100 ב-3900 ש״ח מיבואן מקביל, ובעוד שבחנויות אחרות הטלוויזיה עולה כ-5,200 ש״ח מיבואן רשמי. 

אתם חושבים שיש טעם לשלם 1,300 שקל על יבואן רשמי של סמסונג? 

פשוט ב-3900 ש״ח זה נשמע לי דיל משתלם לקחת טלוויזיית 4K בגודל 75״ של סמסונג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדלים האלה לאיכות הטלויזיה יש משמעות אדירה.

ממליץ בחום להוריד בגודל 5 או אפילו 10 אינץ ולרכוש טלויזיה איכותית יותר שתראה תמונה חדה ונעימה הרבה הרבה יותר.

מבחינת טכנולוגיה, אין היום טכנולוגיה ברמה של ה- OLED של LG (גם לא לסמסונג). מדובר בטכנולוגיה ייחודית שמאפשר לכל פיקסל להיות עצמאי ועל כן הצבעים הם ברמה אחרת.

הייתי ממליץ ממש בחום לוותר טיפה על הגודל ולהעלות את איכות המסך הנרכש.

לגבי הטלויזיה של LG שהבאת כאן, יש לי אותה, היא נהדרת.

אבל שוב, אצלי היא בחדר. אם זה לסלון הייתי מקטין ל-60 אינץ ולוקח סדרה 8 או משהו כזה

עריכה אחרונה על ידי yuvalganim

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור לא מכוון ל-High End כשדובר על QLED, אז הצעת לו OLED?

קודם כדי לדעת מה הגודל הנדרש תמדוד את המרחק בין המקום המיועד לטלוויזיה למקום המיועד לספה נניח.

בגדול אני מאוד לא התרשמתי לטובה מהסדרה RU7100 של סמסונג, את הפיליפס לא ראיתי, ה-LG עדיפה בקטע הזה.

אגב השלט של LG טוב בכמה וכמה רמות מזה של סמסונג, הוא עובד ב-BT והוא מתפקד גם כ-AirMouse.

אצל LG אני דיי בטוח שמקבלים את השלט הזה בכל הדגמים מה-OLED למעלה ועד ל-UM7380 למטה, יש בחלק מהמקומות גם UM71xx כלשהו שמגיע עם שלט פשוט.

אגב שים לב ששני הדגמים האלו הם של שנה שעברה.

עוד שים לב שהמרחק צפייה המומלץ ל-75 אינץ' הוא בערך 3 מטר, ל-65 אינץ' הוא בערך 2.77 מטר.

תמדוד מה המרחק צפייה, תגדיר תקציב, שימושים, וננסה לעזור משם

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהמשפחה שלי תיהנה יותר מטלוויזיה גדולה יותר מאשר טלוויזיה איכותית יותר. רוב התכנים שאנחנו צופים בהם אלו ערוצים פשוטים ב-HOT כמו ערוץ 12, 13 ורק לעיתים רחוקות קורה שאנחנו צופים בסרטים ב-Netflix ב-4K, לכן אני חושב שיש פחות משקל לאיכות התמונה מאשר לגודל שלה. מה גם שיצא לי להיות בחנות, והיה לי קשה להבחין באיזשהו הבדל קריטי בין OLED, QLED וטלוויזיות שהן Entry-Level בתכנים שנצפים אצלנו, לכן העדפתי להתמקד ב-75״ פשוטה מאשר 65״ איכותית. 

יש מרחק של קצת יותר מ-3 מטר מהספה לקיר בסלון. 

אני חושב שההתלבטות שלי היא בין 70UM7380PVA של LG עם אחריות יבואן רשמי ל-3 שנים או RU7100 עם אחריות לשנה אחת בלבד של יבואן מקביל של סמסונג. שניהם באותו מחיר. 

הסמסונג היא 75״ וה-LG היא 70״ אבל מבחינת אחריות מקבלים יותר עם ה-LG. 
כנראה שאצטרך שוב ללכת לראות אם אוכל להסתפק ב-70״ או ללכת על 75 כדי לא להצטער על כך בעתיד. 

תודה לכם על המענה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני למדתי בדיוק הפוך, וקניתי LG NanoCell 55 אינץ' במקום UM7380 65 אינץ'

וכל יום שאנחנו רואים טלוויזיה אני שלם יותר עם ההחלטה הזו

• רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, yorng כתב:

@Transporter תודה על ההצעה, אבל אני פחות מכוון לטלוויזית High End, התקציב לא מאפשר את זה. בטח לא 80 אינץ׳. תודה.

הוא לא התכוון לעזור לך, זה היה ניפנופִּין שגרתי שלו, של "תראו בכמה יקר אני קונה".

• מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניפנופִּין, גאוני, לפנתיאון עם CC לאבשלום קור

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SG היבואן של TCL קיבל שכל והתחיל לייבא את הסדרות הגבוהות של המותג אחלה VFM.

היה מבצע השקה בתקופה האחרונה דגם C815 ב 5000 מערכת קול של Onkyo כחלק מהמסך.

מסך קוונטום דוט כמו של סמסוג.

אופציה ב

Philips 70PUS7304 4K ‏70 נבלות עם תאורת אבילייט אנדראויד TV ועוד גם תמורה די טובה. כ 4600 שח.

(לא מצאתי עדיין סקירות על הדגם)

אם תרצה עוד דגמים תייג את היוזר שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר למה שתבחר, כי ברמות הבינוניות-נמוכות רוב הטלויזיות מהיצרניות הגדולות באותה רמה, אם כי אני פחות אוהב את התמונה של סמסונג(בכל הרמות)

אבל מבחינת שירות, אם תצטרך ח.י של LG בערך 7 רמות מעל סמליין של סמסונג, אז קח את זה בחשבון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכללי LG כחברה עדיפה על סמסונג, מבחינת אמינות. יש לטלויזיות של סמסונג המון בעיות אמינות בפאנלים, והשירות שהיבואן הרשמי נותן (סמליין) מתחת לכל ביקורת, וזה לאורך הרבה זמן, מחוות דעת של הרבה אנשים. יש בהחלט אנשים רבים שיעדיפו גודל על איכות, וזה בסדר גמור, כמו פות"ש. ההבדלים באיכות לא נראים לעין של כל אחד, בדיוק כמו הבדלים באיכות שמע.

לכן כדאי ללכת על מקסימום תמורה לשקל מבחינת גודל ואחריות, שזה אומר LG 75UM7180 שעולה סביב 4700 עם אחריות יבואן רשמי (וטוב) של 3 שנים.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לחזק - נזקקתי לאחרונה לשירות עבור טלוויזיה בת שנה וקצת של LG (שנמצאת תחת "אחריות מורחבת/מוגבלת" של קבוצת ח.י), והשירות פשוט בליגה אחרת מה"סטנדרט".

באופן כללי אני מאוד מרוצה מהטלוויזיות של LG (גם OLED וגם טלוויזיות LED), גם מבחינת איכות התמונה וגם מבחינת התפעול היומיומי.

לגבי המרחק - ממליץ לקפוץ לחנות ולבדוק איך זה נראה ומרגיש מהמרחק בו תצפו בטלוויזיה. יכול להיות שתבינו ש-75 זה "גדול מדי" עבורכם מבחינת זווית הצפייה.

ולפני שאתם רוכשים את הטלוויזיה אותה בחרתם, כדאי לבדוק באתרי אונליין, למשל לאסט פרייס. יש להם הצעות טובות מבחינת מחיר, אחריות וכדומה (משמעותית יותר טובות ממחסני חשמל לצורך העניין).

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אני למדתי בדיוק הפוך, וקניתי LG NanoCell 55 אינץ' במקום UM7380 65 אינץ'

וכל יום שאנחנו רואים טלוויזיה אני שלם יותר עם ההחלטה הזו

בדיוק מה שאני עשיתי לטלויזיה בסלון.

רציתי בהתחלה 55-60 אינץ, בסוף "הסתפקתי" ב-49 אינץ אבל nanocell. שלם לחלוטין עם ההחלטה.

איכות הצפייה בסלון משמעותית טובה יותר מאשר בחדר עם ה-7380 של LG שהיא טובה בפני עצמה

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...