Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לטלוויזיה לסלון

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 1335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפיילוט שלי שהתפגרה הייתה 55 אינץ', 4K קעורה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטלויזיות הקעורות זה גימיק שהולך ונעלם כמו התלת מימד, פשוט מיותר.
זה טוב אולי אם רק אחד או שניים צופים בטלויזיה בזוית אופטימלית מול המסך, כל שאר הזויות לא רואים טוב.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן נפלתי לגימיק בזמנו.

לכאורה אמרתי למה לא, ההבדל בין הקעורה ללא קעורה היה איזה 200 שקל, 2200 מול 2400 שקל. ובכל מקרה רציתי להשתדרג בגודל ל-55 ובאיכות ל-4K.

אז אמרתי תחזיק 4-5 שנים מה רע?

לא החזיקה אפילו חצי מזה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי במשפחה המורחבת כמה "פיילוט", הייסנס אחת, שתי פוגיקום, שארפ אחת, ועוד איזה מותג מדבקה אחד שאני לא זוכר את שמו כרגע, משהו עם V. היחידה שהתקלקלה בטרם עת (שנה וקצת) היתה דוקא השארפ. פיילוט אחת מתה בגיל 3 בערך ולא טרחנו לנסות לתקן בתשלום (אני ניסיתי לבד ונכשלתי). השאר עדיין חיים.

הפיילוט האחרונה שקניתי, 55, 4K, נקנתה ב-1200 ש"ח. אפילו אם תתקלקל בתוך שנתיים ותזרק, זו בעייני עסקה טובה.

גם אם אורך החיים של טלויזיות "מותג" כפול מאורך החיים של "פיילוט" או סיניות אחרות, בעייני זה לא משתלם לאור הפרשי המחירים וההתיישנות/ירידת המחיר המהירה בתחום (לא כדאי לקנות טלויזיה ל-6 שנים במחיר כפול מטלויזיה שתחזיק 3 שנים). 

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי קונה ב-1200 לא הייתי טורח בכלל להביא טכנאי שלהם פשוט מעיף לפח

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם חושבים שהם רואים "סבבה" עד שהם רואים תכנים בטלויזיה באמת טובה(כמובן שהמקור צריך להיות איכותי). לא שזה רע, אני לא מטיף לקניית טלויזיות high end.

אבל לקנות טלויזיות עם מאפיין של "כמה שנים היא תחזיק לי" לעומת "כמה היא עלתה"  זה לא VFM אמיתי, זה יותר כמה הצלחתי לחסוך ועדיין לראות חדשות על טלויזיה 55"

עריכה אחרונה על ידי aviaviavi
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה חדשות על 55, צופה במוזיקה מיוטיוב (רוב מה שאני צופה בו הוא גם ככה ישן ולכן באיכות נמוכה) ככה שעבורי 55 סינית זה בהחלט VFM.

אגב, כבר יצא לי לפרק ולנסות לתקן כמה טלויזיות סיניות - לכולן (ואני יודע שזה לא מדגם מייצג) היה פאנל מתוצרת LG.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@aviaviavi

בגדול אני מסכים

אבל ספציפית לאותה נקודת זמן זה היה שדרוג מ-LG 42 1080p ל-Pilot 55 4K.

אין פרמטר שבו זה לא היה שדרוג.

השדרוג אח"כ מהפיילוט ל-LG NanoCell 55 4K משמעותי לא פחות

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ההתלבטות דומה עד לא מזמן - בעיקר בין סמסונג לLG.
בסופו של דבר החלטתי ללכת על הLG UM7340 בעקבות אמינות טובה יותר ויבואן על אחריות טובה מאוד (בתקווה לא להשתמש בה).

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דיון דומה לשבבי קול בטלפונים.

כשרוב הציבור צורך תוכן דחוס בהזרמה מיוטיוב זה בכלל לא משנה איכות השבב.

גם התוכן של חברות הכבלים המסורתיות דחוס מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק
מחפש המלצה לטלוויזיה 75 לסלון.
לאבי יש דגם של lg (כמדומני uled ) וזו פשוט רמה מדהימה במרבית התכנים.
לדעתי את הטכנולוגיה הזו יש לעוד כמה דגמים.
מעדיף לא להשתגע במחיר. עד 7000 לערך.
המלצות?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-lg אין uled, יש oled.

uled זה של הייסנס אם אני לא טועה והקשר בינה לבין ה-oled מתבטא באותיות L E D בלבד.

77" oled עולה בערך פי 3 מהתקציב שלך, אבל אם אתה לא מחפש שלמות(או חותר אליה) אז יש לך את ה-nanocell של LG שרואים בה לא רע

QLED של סמסונג אם אתה מכיר ואוהב את תצוכה ב- over saturation(צבעים עזים)

או הדגמים המקבילים של סוני אם כי הם יקרים יותר(אבל עיבוד תמונה טוב יותר)

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש, לא רציתי סתם לפתוח חדש- מחפשים טלויזיה לסלון, התחרות היא בין LG SM8100 לסאמסונג RU8000, בגודל 65.

אין סקירה ל 8100 ב rtings, הסיקרה של ה RU8000 די חיובית, הסקירה ל LG SM8600 פחות חיובית ולמרות הנאנוסל מציגה מצב של local dimming די מחורבן, עם הרבה עננות וקונטראסט נמוך.

למישהו יש נסיון עם שתי אלו או המלצה למשהו מקביל? הבלאגן שחוגג בזאפ לא מקל, פזלתי קצת לכיוון השאומי- אבל לא ראיתי אותה בפועל מימיי ואין לי מושג מה צפוי איתה בטווח הארוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Pika007 כתב:

הבלאגן שחוגג בזאפ לא מקל, פזלתי קצת לכיוון השאומי- אבל לא ראיתי אותה בפועל מימיי ואין לי מושג מה צפוי איתה בטווח הארוך

תזהר מהביקורות בזאפ ומזאפ בכללי, שום דבר שם לא אובייקטיבי ויש חנויות שמשלמות כדי להופיע בתוצאות החיפוש.

לגבי השיאומי שמעתי דברים טובים (כמובן ביחס למחיר), שים לב שיש כמה דגמים לכל גודל ושאתה לא קונה דגם בן שנתיים במחיר של דגם עדכני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.7.2020 בשעה 21:37, Pika007 כתב:

נצל"ש, לא רציתי סתם לפתוח חדש- מחפשים טלויזיה לסלון, התחרות היא בין LG SM8100 לסאמסונג RU8000, בגודל 65.

אין סקירה ל 8100 ב rtings, הסיקרה של ה RU8000 די חיובית, הסקירה ל LG SM8600 פחות חיובית ולמרות הנאנוסל מציגה מצב של local dimming די מחורבן, עם הרבה עננות וקונטראסט נמוך.

למישהו יש נסיון עם שתי אלו או המלצה למשהו מקביל? הבלאגן שחוגג בזאפ לא מקל, פזלתי קצת לכיוון השאומי- אבל לא ראיתי אותה בפועל מימיי ואין לי מושג מה צפוי איתה בטווח הארוך

Local Dimming אין בסדרות הללו, רק ב-SM9000.

אם הקונטרסט ממש חשוב לך אז הפאנל של הסמסונג עדיף, הוא נותן ניגודיות טובה גם בלי Local Dimming.

אם הקונטרסט לא כזה קריטי (נניח טלוויזיה לסלון ואתה לא צופה בחושך מוחלט בד"כ) אז האיכות תמונה של ה-SM8100 עדיפה בהרבה לדעתי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...