Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לטלוויזיה לסלון

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 1332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, yogev20 כתב:

אני יושב 3.5 מטר על מסך 85 אינץ' בלי שום בעיה. הכל עניין של איכות תמונה.

כלומר, ככל שאיכות התמונה עולה, המרחק מצמצתם בין הצופה למסך. ( הכללים שהיו רלוונטיים לפעם, שימו בצד)

אצלי לפעמים יושבים 2 מטר מהמסך (שיש הרבה אנשים זו האפשרות היחידה לישיבה משותפת בסלון) 

כשאני שואל אם זה מפריע, התשובה תמיד  - בכלל לא. 

כנראה יש משהו שקשור לזווית הצפייה.

ולכמה העין תתעייף מזה שאין לה לאן לברוח מכזה מרחק.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אכנס לדיוני המומחים כאן בהיותי איש פשוט, לכן אפרט רק את החוויה והתובנות שלי:

הלכתי לחנות, בדקתי דגמים מקבילים שעולים אותו דבר(סוני, LG, Samsung) והמסקנה *שלי* הייתה חד משמעית: התמונה הכי טובה אצל סוני.

וכן, לג וסמסונג היו עם מסך ומערכת הפעלה יותר מתקדמים מהסוני.

חוץ מזה, הפרמטר שלדעתי יש לשים אליו הוא refresh rate. לכל החברות יש מכבסות מילים שלדעתי בכוונה לא מתורגמות לערך אמיתי, לכן שווה מאוד לבדוק ב https://www.displayspecifications.com/en

מכאן יהיה קל להסיק שטלויזית עם רענון אמיתי 60 יהיו משמעותית זולות מ 100 ומעלה.

קניתי 2 טלויזיות בשנה האחרונה- אחת 55(עלתה 3200, רענון 60) ואחת 65(עלתה 5600, רענון 100).

ולבסוף- אני מאוד מרוצה מהתמונה של סוני, פחות מרוצה מהתוכנה. ובכללי כל טלויזיה שהיא לא סוני, LG, Samsung היא משמעותית נחותה, אך מצד שני המחיר בהתאם. יצא לא לצפות לא מעט בטלויזיות גדולות וזולות, זה מייגע.

בהצלחה!

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, r.e.g.e.v כתב:

אממ אכן צר לי שלא חשבתי על הצגת המודעה שלי ככזו..

אני גר במקום שלצערי חברת חשמל הפכו לאתר ניסוי מיוחד.ציוד חשמלי לא שורד אצלנו מעבר לזמן מאוד מאוד קצוב ואתה לא יודע מה יפגע אף פעם . לפני lg לדוגמא נשרפו אצלי באותו שבוע שתי טלוויזיות. לפטופט שנשרף אצלי לא תוקן באחריות יצרן אלא מכיסי.

אחרי ששיקפתי לחברת ח.י מה הולך להיות במסגרת האחריות שלהם (וזה מה שקרה בפועל) הם עמדו מאחורי המוצר שלהם למרות שבפועל זה לא קשור אליהם. אז כן נטו בגלל השירות קניתי והמלצתי לחברים לקנות lg .

וואו.
לא טריוויאלי בכלל. בד"כ במקרים כאלו תובעים את חברת החשמל...
אבל, בו, אתה מקרה מאוד מאוד מיוחד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אספר אנקדוטה אחרונה ולא אסיט את הדיון מהנושא המוזכר.

באזורנו יש קידוח של מקורות.. בעקבות הבעיה ברשת החשמל נשרף להם המקדח, פנו לחברת חשמל ואלו אמרו תוכיחו..

בקצרה על פי ידעתי המדינה (מקורות) תובעת את המדינה (חברת חשמל) אצל המדינה (בית המשפט).

אם הבנתי מה הם עשו זה משהו שקשור להגדרה החוקית מהי הפסקת חשמל( נניח כל נתק שמעל שניה) הם מנתקים למילי שניות את החשמל.. בפועל שורף רכיבים חשמליים ואין באמת יכולת להוכיח קשר מובהק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיות חשמל קיימות בהחלט. (בבתים ישנים)

בתקופה שהקדשתי יותר לתחביב אודיופיל, בחנתי כמה וכמה מגברים בבית להתאמה לרמקולים.

מקרה אחד היה זכור לי, יש איזה יצרן מגברים דיגיטליים איכותיים, חיברנו שמעתי נפלא, אחרי כמה דקות

המגבר הפסיק לעבוד.  החלפנו חיבורי חשמל לא עזר, שקעים אחרים גם לא עזר. הבחור הלך מאוכזב (אולי קרה משהו למגברים היקרים) וגם אני, כי היה למגברים סאונד מעולה. לאחר שעה הוא מתקשר אלי ואומר לי שהמגברים

עובדים אצלו בבית. הופתעתי, אך הבנתי שיש לי בעיה בבית.

היו עוד מקרים של מגברים שלי שנשרפו, ללא הודעה מוקדמת. (ציוד יקר)

בכל אופן, למרחק שלך, כמו שאמרתי לך באישי, לך על מינימום 75 אינץ' - במידה ואתה חובב קולנוע כמוני.

כאמור, 85 אינץ' אצלי זה תענוג שמתרגלים אליו תוך שבוע. (חוויה אחרת) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, method כתב:

לא אכנס לדיוני המומחים כאן בהיותי איש פשוט, לכן אפרט רק את החוויה והתובנות שלי:

הלכתי לחנות, בדקתי דגמים מקבילים שעולים אותו דבר(סוני, LG, Samsung) והמסקנה *שלי* הייתה חד משמעית: התמונה הכי טובה אצל סוני.

מצטרף לדעתך 👍

בזמנו כשקניתי את הפנסוניק חרשתי לא מעט חנויות חשמל במטרה למצוא את הפנסוניק בתצוגה.
ברוב המקומות (להערכתי רק ב"עולם הקולנוע" מצאתי טלויזיה של פנסוניק עובדת בתצוגה) היא לא היתה, אבל היה כל דגם אפשרי אחר (לרבות דגמי מדבקה ודגמים עם שמות יותר חזקים: שארפ, סמסונג, LG, סוני וכד').
אני זוכר כאילו זה היה אתמול כשאמרתי לעצמי - נו, באמת שום דבר לא השתנה, מבין כל הטלויזיות בתצוגה - הסוני באמת מספר 1 (עם דגש על איכות השחור שהזכרתי קודם, וכמובן צבעים הכי קרובים לאמיתיים).
לזכרוני גם נתקלתי בטלויזיה של Pioneer, היתה מאוד מאוד יקרה אבל התמונה היתה פגז.
הסוני היתה מחוץ לתקציב ובסוף נרכשה הפנסוניק (סמארט כמובן) - וגם 5 שנים אחרי אני עדיין חושב שיש לה מסך פגז (גם ה LG 55" שתיקנת, אפשר לומר שהפתיעה אותי לטובה; מדובר בדגם 55LS570Y).
בעניין מערכת הפעלה או "סמארט" - לאור העובדה שאנחנו עדיין עובדים עם ממירים של חברות הכבלים (אצלנו יש פרטנר), זה ממש לא מפריע לי. לכולם יש את נטפליקס ויוטיוב ככפתור בשלט, אז מה שיש על החומרה של הטלויזיה פחות מעניין אותי.

איציק

• רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, save כתב:

צר לי , לא קונה טלויזיה חדשה בלי אנדרואיד TV מובנה. כמו רכב חדש בלי אנדרואיד אוטו. איכות התמונה שולית לחלוטין לרוב האנשים .

ה webOS דיי עלובה מבחינת חנות אפליקציות

ו air mouse זה דבר מאד מעצבן.

נו באמת.

זה כמו שלא תקנה רכב כי יש עליו צמיגים עם צורת פסים שלא אהבת.

כמו שאפשר להתקין במקום הצמיגים הישנים צמיגים אחרים שהם לטעמך בעלות זניחה ביחס לרכב, כך גם בטילוויזיה.
אפשר להתקין "קופסה חכמה" (ْmi box, לדוגמה), שתחליף את ה webOS ל אנדרויד TV בעלות זניחה לטלוויזיה. 

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים הניסיון שלי אומר שבתקציב כזה Android TV לא עובד טוב, הוא מקרטע הרבה פעמים. כנראה שזה עניין של חומרה זולה בדגמים זולים יחסית.

ה-webOS עובד יפה גם על חומרה חלשה יחסית (אבל זה קל כי בניגוד לאנדרואיד TV היא לא מתוכננת לרוץ על סט פוטנציאלי גדול של מעבדים או צ'יפסטים).

את הקירטוע אפשר להרגיש גם במשחק עם הטלוויזיה בחנות, לעומת זאת הבעיה היחידה שנתקלתי בה זה קירטוע של הוידאו רק באפליקציה של נטפליקס וגם זה פעם ב. בשאר האפליקציות חלק.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.6.2020 בשעה 09:17, save כתב:

צודקים. מי צריך אנדרואיד אוטו?! קונים מעמד לטאבלט , מדביקים לדש בורד עם M3 וזה הרבה יותר זול. על אותו משקל.

איך זה בדיוק על אותו משקל?!

איזה יתרון יש לזה שהסטרימר הוא חלק אינטגרלי מהטלוויזיה?

בניגוד לרכב, אתה לא צריך להוסיף עוד מסך, רק עוד קופסא קטנה ובלתי נראית לעין.

לי יש פלזמה עתיקה. מחובר לה לפטופ ישן, וככה היא עובדת, גם עמדת מחשב נייח וגם טלוויזיה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, elibaba כתב:

וואלה לא יודע מה קירטוע, קניתי שיאומי 55 אנדרואיד TV לפני שבוע והיא רצה חלק לחלוטין.

שיאומי למיטב ידיעתי נחשבים לטובים יחסית מבחינת חומרה.

סוני בגלל בעיות כאלה מציידת את הדגמים הזולים שלה במערכות אחרות (Opera, עכשיו נדמה לי Sony TV או משהו בסגנון)

Pilot ו-Toshiba היו דוגמאות מצוינות למכשירים יחסית מקרטעים עם אנדרואיד TV.

בטוח יש עוד מותגים עם הבעיה הזו.

למעט כמובן LG כי אצלם הכל webOS וסמסונג שאצלם הכל Tizen

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת ראיתי שרשור ב-avforum שעוסק בטלוויזיה מסוימת של Philips, וחלק מהאנשים שם התלוננו על בעיות עם האנדרואיד. אולי זה אחוז קטן אבל יצא לי לראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי (ולכן לא שיחקתי) עם טלוויזיות של פיליפס בתצוגה בחנויות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...