Jump to content

chaimm

 • הודעות

  30
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של chaimm

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. שלום. יש לי טויוטה קאמרי 2009. המתג של החלון הימני הקדמי רופף, פעם עובד ופעם לא. הזמנתי מתג חילופי מעלי אקספרס אך לא ידעתי שהוא יגיע בלי המסגרת, כעת אני צריך גם את המסגרת, מישהו יודע מה שם החלק באנגלית?, ואיך אפשר לוודאות התאמה מדוייקת לרכבי. אני מצרף תמונות, ניתן להבין באמצעותן. תודה רבה מראש!
 2. אני נוהג על מכונית מסוג טויוטה קאמרי. אני מתעניין על הכהיית החלונות ברכב שלי. חשוב לי שהעבודה תהיה איכותית ומקצועית. בעיקר חשוב לי שההכהיה תעזור כמה שיותר בסינון החום שלא יכנס לרכב. מחפש איש מקצוע אמין והגון שמבצע עבודה איכותית ומקצועית. האם למישהו יש המלצה?. כמו"כ אשמח לדעת מה טווח המחירים של הכהיית חלונות לרכב, כמה זה אמור לעלות. תודה מראש!
 3. תודה רבה! ניסיתי לעשות כדבריך, אך אחד התנאים הם שההמרה צריכה להתבצע בתוך 5 שנים מתאריך קבלת מעמד תושב חוזר. אני קיבלתי מעמד תושב חוזר בסוף שנת 2015 שזה כמעט 5 וחצי שנים מהיום. ובמשרד הרישוי לא רוצים לעזור לי, עונים לי בלקוניות שעברו יותר מ5 שנים ומשכך בלתי אפשרי להמיר את הרשיון. למי אפשר לפנות בנושא?. אולי יש איזה ועדת חריגים?. מי אחראי על הנושא, אני יכול להסביר לו למה לא המרתי עד עכשיו, ההבדל בין 5 שנים ל5 וחצי שנים הוא באמת עניין שולי, אשמח לכל קצה חוט או בדל אופציה שניתן לנסות. תודה רבה מראש!
 4. שלום. נולדתי בישראל. בסביבות שנת 1970 הוצאתי רישיון נהיגה, ומאז אני נוהג והכל בסדר. בסביבות שנת 1990 עברתי לגור בגרמניה לצורך משרה שהוצעה לי שם. מעט לאחר מכן המרתי את רשיון הנהיגה הישראלי שלי לרשיון נהיגה גרמני שמאפשר לי לנהוג בגרמניה. במרוצת השנים אף קיבלתי אזרחות גרמנית בתוספת לאזרחותי הישראלית, כך שכיום אני גם אזרח ישראלי וגם אזרח גרמני. במשך כל השנים שהתגוררתי בגרמניה החזקתי רכב ונהגתי חופשי ללא כל בעיות. משנת 2014 חזרתי לגור בישראל אך הייתי נוסע רבות לגרמניה, שם המשכתי להחזיק רכב לצורך ענייני. לאחרונה רציתי לשכור רכב כאן בארץ אבל התברר לי שרשיון הנהיגה הישראלי שלי לא בתוקף. מבירור שערכתי עם משרד התחבורה הנוהל הוא שבגלל שהרשיון לא חודש מעל 5 שנים אז אין אפשרות לחדש אותו אלא להוציא רישיון מחדש, כולל מבחן עיוני ומעשי. הסברתי לנציגה שהרשיון שלי לא חודש כי פשוט לא גרתי כאן במשך למעלה מ20 שנה, וכמו שכתבתי לעיל, בכל התקופה הזאת נהגתי בגרמניה עם רשיון גרמני, מה גם שרשיון הנהיגה המקורי שלי הוא ישראלי, כמו שפירטתי לעיל, אך כל הסברי לא הועילו ולא מוכנים לחדש לי את רשיון הנהיגה. חשוב להדגיש שאני מצויד ומגובה בכל המסמכים שיתמכו בטענותי, כולל כמובן האזרחות הגרמנית, הרישיון הגרמני, מסמכים שמעידים שהחזקתי רכב וכדומה. השאלה שלי אליך היא האם יש משהו שניתן לעשות בכדי שאוכל לנהוג כאן?. אולי בהינתן העובדה שאני גם אזרח גרמני ניתן להמיר לי את הרישיון הגרמני כאזרח גרמני מן השורה ולא כאזרח ישראלי שמחזיק ברישיון ישראלי שלא בתוקף. אולי בכלל אני יכול לנהוג כאן לתמיד עם רשיון הנהיגה הגרמני או לחילופין עם רשיון נהיגה בינלאומי. בכל מקרה זה נראה לי הזוי שאצטרך כרגע להוציא רשיון נהיגה מחדש כולל מבחן עיוני ומעשי, מה ניתן לעשות?. תודה רבה מראש!
 5. שלום. אני רוצה לשלוח תלונה לטויוטה העולמית. האם מישהו יודע לאיזה כתובת מייל שולחים?. בכלל, האם מישהו כבר התנסה בכך. אשמח לתגובות של מי שיודע או שכבר התנסה. תודה רבה מראש!
 6. שלום. האם מישהו יודע איך נקראת ה'ציריה' של הרכב באנגלית? אני ישמח אם מישהו יוכל לכתוב לי גם איך מאייתים באנגלית "ציריה ימנית", וגם "ציריה שמאלית". תודה רבה מראש!
 7. שלום. לפני שנתיים החלפתי מצבר ברכב. שמתי מצבר חדש. בימים האחרונים קרה לי כמה פעמים שהאוטו לא הניע והייתי צריך לחבר כבלים. האם יכול להיות שהלך המצבר אחרי שנתיים?. חשוב לציין שלא היתה שום סיבה שהמצבר התרוקן, הרכב לא עמד כמה ימים אלא נוסע כל יום, לא השארתי איזה מנורה דלוקה. מישהו יודע מה הכיוון?. תודה רבה מראש!.
 8. שלום. אני סוחר רכבים מתחיל. מכרתי מס' רכבים לאחרונה, ומקווה ב"ה להמשיך ולהתפתח. אחד מאמצעי הפרסום שחשבתי עליהם הוא הדבקת מדבקה ממותגת לאורך לוחית הרישוי (קדמית + אחורית) על כל רכב שמכרתי, כך שכל נהג שנוסע מאחורי רכב שמכרתי יוכל לראות המותג שלי וליצור איתי קשר. האם יש מישהו שיודע כמה זה אמור לעלות?, וכמובן איזה איכויות קיימות?. כמו"כ האם מישהו ממליץ על בית עסק מסויים אמין והוגן שמתמחה בכך?. ואולי בכלל יש אפשרות להזמין מאתרים בחו"ל?. תודה רבה מראש לכולם ושבת שלום.
 9. שלום. יש לי רכב טויוטה פריוס הברידי. הבנתי מחברים שנגרם נזק למערכת ההיברידית במידה ומשלבים לניוטרל. בהרבה מכונות שטיפה אוטומטיות המכונה מסיעה את הרכב כשהוא על ניוטרל וכך הוא נשטף, כאמור, שילוב לניוטרל מזיק למערכת ההיברידית. האם יש פתרון לכך?. או שאאלץ לשטוף את הרכב אך ורק בצורה ידנית?. תודה מראש.
 10. chaimm

  הוצאת תו סוחר רכב

  ואם אני כן מבין מה המשמעות של להיות סוחר רכב, האם את היודע מה הנוהל להוצאת תו שכזה?
 11. שלום. לאחרונה התחלתי לעסוק מפעם לפעם במכירת מכוניות, בעיקר משומשות. לצורך כך אני צריך 'תו סוחר'. השאלה שלי היא מה הפרוצדורה הנדרשת לביצוע כדי להוציא 'תו סוחר'. אני מדגיש שמדובר בעיסוק משני שלי וממש לא בהיקף גדול, ולכן אשמח לכל פרוצדורה/בירוקרטיה שתוכל להיחסך ממני. תודה רבה מראש!
 12. שלום. כבר תקופה ארוכה שאני מחפש כיסוי לדשבורד לרכב רנו מגאן גרנד קופה, שנת 2018 (כיסוי ששומר על הדשבורד מפני שמש ודהיה, זה מוצר שמצוי הרבה). משום מה אני לא מוצא בשום אתר באינטרנט, לא איביי, לא אמאזון, לא עלי אקספרס ועוד. מישהו יודע האם זה קיים?, ואם כן, איפה ניתן להשיג, מעדיף להזמין מחו"ל. תודה מראש.
 13. שלום. מישהו מכיר וממליץ על דונגל מסויים?, טוב אמין ומחיר טוב?. אשמח להמלצות ממי שבאמת מכיר או התנסה. תודה מראש.
×
×
 • תוכן חדש...