Jump to content

r.e.g.e.v

 • פרסום הודעות

  96
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות r.e.g.e.v

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שאלת תם ... איך אני גוזר מהסכמות את מספר המקט? את המייל שלו אני אמצא פה בשרשורים השונים אני מאמין
 2. אין אפשרות לסגור את הפילטר בתושבת יש שם שיני פלסטיק (למיטב זכרוני) ופשוט הכל גמור. אני אחשוב על לחזק עם ברגים.. איפה אני יכול לרכוש גם אם זה בחול את החלקים האלו?
 3. האיש שעשה את הטיפול בזמנו שבר את כל התושבות. אתה לא יכול לסגור את המכסה של הפילטר ללא איזקונים . בנוסף כל התושבות של הבית שבורות למעשה ולכן יושב מאוד רופף באזור. שאלה נוספת שאני אשמח אם תוכל לענות. בנקודה של החיבור עם הטורבו(מקווה שאני לא טועה) יש סימנים של שמן על נקודת החיבור.. על מה זה יכול להעיד?
 4. לאחר טיפול ברכב נעלמו חלקים (6,9 בציור) התושבת (חלק 2 בציור לדעתי) שבורה, כמה קריטי להשלים את החלקים ואם כן איפה אפשר.. ניסיתי פירוקיות בבש וקצת התייאשתי. אין רצון לקנות חדש בעלות של אלפי שקלים (קיבלתי הצעה על שלושתם סביב ה1300) אולי משהו סיני שיעשה את העבודה? כמה החלק פה קריטי ואם כן כמה חלק מקורי קריטי פה.. בגדול אחלק את השאלה פה לשלוש 1.קריטי כן או לא? 2.מקורי כן או לא (בהנחה ו1 זה כן) 3.קישור או הכוונה לארץ או חול אם זול משמעותית. (בהנחה ו2 ו1 חיובים)
 5. ברכב קיימת בעיית החלפת הילוך לפרקים בין ראשון לשני. נזרק פה בעבר על משאבת קלאץ'.. ראיתי סרטון קומפלט של פירוק הגיר ב107 וזה עשה לי צמרמורת קצת לראות מה האוטו צריך לעבור(בהתחשב במוסכים שבנמצא). שאלתי היא אם יש דרך לאמת תקלה באופן עצמאי ואם כן היכן יושבת אותה משאבת קלאץ' ? בנוסף האם יכול להיות שדוושת קלאץ' שהתרופפה קצת תעשה בעיות לא קבועות בהחלפת הילוך?(ראיתי משהו על זה שהיא צריכה להיות 23 מילימטר פלוס מינוס חמש מילמטר מרצפת הרכב) הוחלף שמן גיר ללא הועיל.
 6. למדתי. אני בעיקר שואל פה כדי להחכים ולהימנע ממצבים שאני יעשה טעות שבגינה אני אצטרך לשלם למישהו..
 7. למה זה כזה אבסולוטי? תאונה שקרתה למכר שלי לדוגמא. הרכב עבר כבר 80% נתיב (לא בפראות או משהו) רכב השתלב מהר לכיכר ופגע בדלת נוסע קרוב לגלגל האחורי.. משול לאי שמירת מרחק לדעתי. לעניות דעתי 100% אשמה של המשתלב ולא של זה שיצא מהכיכר
 8. אממ אני אשמח לתרום את מה שאני יודע על הכיכר.. מאיפה שהגיעה חמותו יש חצים ישר בשני נתיבים מאיפה שהגיעה הפוגעת אין סימון. בכיכר עצמו למיטב זכרוני אין סימון כלל מעבר להפרדת נתיבים. למיטב זכרוני התמרור היחידי שיש שם זה העגול הכחול (ולא אני לא זוכר את מספרו מהתאוריה)
 9. לא מסכים שנכונה כי היא לא מפלחת לך את סוגי הנסיעה השונים.. אתה מקבל תמהיל ממוצע של סוגי נסיעה שונים. אבל כן תורמת לתפיסה כללית של נתון. לא סתם נתוני מעבדה הם למעבדה..
 10. 6/100 או 100/6 זה נגזרות שונות חיפשתי תשובה ראלית לנתון הזוי.. וכבר יצא לי להיתקל באחד או שנים שהבינו הפוך.. מי שמספרים לא מדברים אליו יכול לחשוב על דברים יצרתים ביותר. וכל זאת נאמר שגם נתון כזה ממחשב הרכב אין להתייחס ברצינות. השיטה הקלה שנאמרה פה על ידי כמה וכמה אנשים זה חלוקת קילומטר על חשבון כמות ליטר . האם זה אפשרי בכלל להגיע לנתון של 1 ל6 עם רכב תקין? זה דיון יותר מסקרן בעיני.. הדיון עצמו לטעמי מיצה את עצמו לפני כמה וכמה דפים
 11. שאלת תם.. יכול להיות שהמספרים הפוכים? דהינו 6 ל100 וזה בכלל 16.6 לליטר?
 12. אני אספר אנקדוטה אחרונה ולא אסיט את הדיון מהנושא המוזכר. באזורנו יש קידוח של מקורות.. בעקבות הבעיה ברשת החשמל נשרף להם המקדח, פנו לחברת חשמל ואלו אמרו תוכיחו.. בקצרה על פי ידעתי המדינה (מקורות) תובעת את המדינה (חברת חשמל) אצל המדינה (בית המשפט). אם הבנתי מה הם עשו זה משהו שקשור להגדרה החוקית מהי הפסקת חשמל( נניח כל נתק שמעל שניה) הם מנתקים למילי שניות את החשמל.. בפועל שורף רכיבים חשמליים ואין באמת יכולת להוכיח קשר מובהק
 13. יש צורך במצלמת אבטחה 1080p 5-8mp אלחוטית עם כרטיס sd 128 ג'יגה לפחות מחברה בארץ שלא יגיע למאות רבות.. לצערי אמזון מושבת בגלל הקורנה (יותר נכון מחיר המשלוח יקר בטירוף) אם אפשר למצוא גם התקנה לא יקרה אז בכלל וואו.. אם רלוונטי אז באזור אשקלון צריך לבצע את ההתקנה אם רק לקנות אז עד אזור גוש דן ודרומה עד בש
 14. אממ אכן צר לי שלא חשבתי על הצגת המודעה שלי ככזו.. אני גר במקום שלצערי חברת חשמל הפכו לאתר ניסוי מיוחד.ציוד חשמלי לא שורד אצלנו מעבר לזמן מאוד מאוד קצוב ואתה לא יודע מה יפגע אף פעם . לפני lg לדוגמא נשרפו אצלי באותו שבוע שתי טלוויזיות. לפטופט שנשרף אצלי לא תוקן באחריות יצרן אלא מכיסי. אחרי ששיקפתי לחברת ח.י מה הולך להיות במסגרת האחריות שלהם (וזה מה שקרה בפועל) הם עמדו מאחורי המוצר שלהם למרות שבפועל זה לא קשור אליהם. אז כן נטו בגלל השירות קניתי והמלצתי לחברים לקנות lg .
×
×
 • Create New...